Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardım edin bana ne olur...!!!!!

kimsesiz

New member
adaşlar ben yeni katıldım aranıza ve sizlerin yardımını bekliyorum içinde bulunduğum boşluk çok derin ve hergün anlıyorum ki biraz daha derine doğru gidiyorum hergün aklımdaki sorular beni ianaçsızlığın pencesine doğru sürüklüyor ve hergün kötü oluyorum günahkar oluyorum anlamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum ve zamanın geçip giderken beni bekleyen ölümden korkuyorum kaçmak istiyorum ölmek yok olmakmı diyorum daha neler neler ama bildiğim bir şey varki ben git gide kayboluyorum ne olur bana birileri bişiler anlatsın yapamıyorum kimseye anlatamam çevremde bunları anlamazlar dalga geçerler hiçe sayarlar ve eminimki onlarda benim düştüğüm kuyunun başşka noktalarında....

gulya

New member
s.a arkadasim oncelikle aramiza hosgeldin.ama ben daha senin sorununun ne oldugunu anlayamadim.eger olmekten korkuyorsan canim olum hakktir.hepimiz fanilik hastaligina yakalanmadik mi.elbet bigun gocucez bu hayattan.ama eger daha derin sorunlarin varsa iyice anlatta elimizden geleni yapalim.ama once Allahtan dile yardimi.selam ve dua ile

gazimustafakemal

Mesajlari Onaylanacak
derdin inançsızlıksa çevrende olup bitenleri izle ozaman her kapı tanrıya çıkar...

birtekben

New member
Arkadaşım seyfullah kardeşime katılıyorum.Allah a dua et bolbol ve ufak bir tavsiye mesel denizi diye bir kitap var,onu oku...yolun açık olsun.

ekreme

New member
kimsesiz sen iyisi mi bize gel, sana antiemperyalizmi öğreteyim.Hayatın anlam kazanır;)

gulya

New member
baksana kimsesiz kardesim.fikirler yagiyor.kimse ilgisiz kalmadi senin durumuna.Allah herkesten razi olsun.umarim once Allah sonrada forumdaki degerli arkadaslarin yardimi dokunur.ins amin

Abd

New member
yardım dışardan değil içerden ulaşacak sana eğer takdirde varsa. bu yüzden bizden yardım isteme Allah'a bol bol dua et. inşallah kurtulursun.

T

teslimolan

Guest
Sevgili Kardesim elini kestiginde yaraya bak nasil hücreler kendini yenileyerek o yara kapaniyor. Allah i anmakla basla her positiv bir sey yasadiginda Allah i an ve ona sükret. Mesela yürüyorsun ve sen on metre gerideyken kirmizi isik yanarken sen tam gectiginde yesile dönerse Allah a sükret. sonra sonra kapilar sana acilacaktir zaten. Bu resmede 5 dk bak ve düsün. http://img181.imageshack.us/img181/3292/projemenscheh7.gif

kimsesiz

New member
çok sağolun benim hiç olmayan kardeşlerim çok sağolun sizle iki tanıştım inş.da ayrılmayız ne olur banaduaedin iimi hemde çok elinizden geldiğince benim gibilere dua edn...

ekreme

New member
dualarımız seninle kimsesiz seni seviyoruz unutma

New member
Sevgili Kardesim elini kestiginde yaraya bak nasil hücreler kendini yenileyerek o yara kapaniyor. Allah i anmakla basla her positiv bir sey yasadiginda Allah i an ve ona sükret. Mesela yürüyorsun ve sen on metre gerideyken kirmizi isik yanarken sen tam gectiginde yesile dönerse Allah a sükret. sonra sonra kapilar sana acilacaktir zaten. Bu resmede 5 dk bak ve düsün. http://img181.imageshack.us/img181/3292/projemenscheh7.gif

oncelikle : BU LINK SUPER....kardes bu linki izlediysen zaten dusunup bazi seyleri gorursun!! ALLAH razi olsun..guzel linkmis!!!!!!!

kimsesiz kardes....sen kimsesiz isminide degistir bence!!! negatioflikten kurtul!!! CUNKU HIC KIMSE KIMSESIZ DEGILDIR... ALLAH u teala hepimizin yanindadir ;) BUNU UNUTMADIKCA ZATEN BIRSEY OLMAZ SANA!!!

-->Ama bence sen yavas yavas RUHUNU terbiye etmeye basla.... HERSEY ALLAH tan gelir...serr de hayir da!!! Hayirda sevinirken SUKRETMEYI ve Serr de aglarken, uzulurken ALLAHa siginmayi ve sukretmeyi ogrenirsen.... zaten bu bosluklardan kurtulursun!!!
-->KURAN I KERIM i okumaya baslasan senin icin guzel olur....
-->NAMAZ kilmaya calis.....illa ilk basta 5 vakit kilman gerekmez ki...cunku buna gucun yetmeyebilir...yavas yavas ogrenmeye calis ve kilmaya basla... NAMAZI nezamanki (inanarak, severek, isteyerek) kilamaya basladin...ozaman ruhunun terbiye oldugunu goreceksin!!!!!
--> BILGILI biri olmaya calis ki KURAN I KERIMI daha iyi anlayabilesin
--> PEYGAMBERIMIZ (s.a.v)in ve diger peygamberlerin nasil yasadigina bi goz at...( CD ler ve KiTAPLAR cok.)
--> ALLAH a sigin..ALLAH a sigin...ALLAH a sigin...............

sevgili kardesim....ben kendim bunlari yapmaya calisiyorum acizane... VE SU ANA KADAR SADECE FAYDASINI GORDUM.... icimdeki basta ALLAH sonra KURAN , ISLAM , PEYGAMBER sevgisi binlerce KAT yukseldi...ama daha yeterli degil ! DAHA YOLUN BASINDAYIZ( M )... bence sende bunlari dikkate alirsan seninde kalbindeki suphelerin, sogumanin azalip SEVGI ve SEFKAT in cogalacagina EMINIM!!!

INSALLAH ALLAH in izniyle cok cok cok AZ da olsa, sana inanc yolunda bi katkida bulunabilmisimdir....

ALLAH HEPIMIZIN KALBINI FERAHLATSIN INSALLAH....amiinnnnn

mehmet_16

New member
aynı sorun bende de vardı.Yaklaşık 1 sene önce ben de bu durumu yaşıyordum.Fakat zamanla geçiyor.İnsan genç yaşlarında neler yapacağını neye inanacağını bilemiyor.Bir de ölüm korkusu var.Aslında bu korku bende hala var.
Senin yapman gereken entellektüel kesimlerin dinsizlik hakkında yazdıklarını okumak olacak.Fakat bunu sakın internetten yapayım deme.Ben öyle yaptım daha çok sıkıntı çektim.

Üst Alt