Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaratılış Atlası okullara gönderiliyor

mehmet_16

New member
Ankara (AA)- Eğitim Sen Genel Başkanı Alaaddin Dinçer, ''Liselerde görev yapan biyoloji ve felsefe öğretmenlerine ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde uzmanlaşmış akademisyenlere, kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Harun Yahya takma adlı kişi tarafından kaleme alınmış 'Yaratılış Atlası' başlıklı bilimsel olmayan iddialarla donatılmış yayın, kargoyla gönderilmektedir'' dedi.

Dinçer, Eğitim Sen Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında, ''okullara ücretsiz gönderilen Harun Yahya imzalı ''Yaratılış Atlası'' kitabıyla ne amaçlandığını öğrenmek istediklerini belirtti.

Adnan Oktar'ın başkanlığını yaptığı Milli Değerler Vakfı'nın Milli Eğitim müdürlükleri tarafından sağlanan yazılı izinlerle okullarda konferanslar da düzenlediğini belirten Dinçer, bunun son örneğinin Mersin'de yaşandığını söyledi. Dinçer, ''Yaratılış Atlası''nın okullara girişinin engellenmesini ve vakfın okullarda konferanslar düzenlenmesine imkan veren sorumlular hakkında soruşturma açılmasını istedi.

http://www.gencbilim.com/news/science_news.php?id=2583

radikal

New member
Sorun değil be mehmet_16. Soyunun insandan geldiğine inanan atlası okur, soyunun maymundan geldiğine inanan da çok arzu ediyorsa teoriye göre muz soyar:p Sen düşün nerden geldiğini:rolleyes:

talha_

New member
"...Soyunun insandan geldiğine inanan atlası okur, soyunun maymundan geldiğine inanan da çok arzu ediyorsa teoriye göre muz soyar Sen düşün nerden geldiğini.."

:) :)

Üst Alt