Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Resulallah Efendim, Gül Kokulum Gönlümün Sultani

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Ya Rasulullah

Efendim, Gül Kokulum Gönlümün Sultani Ne Olur, Ne Olur Efendim Affet Beni. Ben Bir Günahkarim. Minicik Ellerimi Kocaman Günahlara Daldirdim, Minicik Yüreğime Kocaman Sevgin Dururken Küçücük Dünyayi Koydum. Bir Zaman Senin Aşiklarin çikiverdi De Kirlenen Ellerimi Günahlardan; Küçücük Dünyayi Da Kalbimden çikardi….
Efendim Ben çok Kötü Bir çocuk Oldum. Sen Peygamberimsin. Sen Yaşamak Arzusuyla Yandiğim Tek Kişi, Sen Canimi Milyonlarca Kez Verebileceğim, Uğeunda Gözümü Kirpmadan ölebileceğim Tek Kişisin. Ben Ve Benim Gibi Uğrunda Herşeyden Geçebilecekler çok Ama Benim Gibi Günahkarlar Az Ya Rasulullah. Her Zaman Seni Yanimda Hissetmeliydim. Sanki Uzatsam Elimi Saçlarina O Ipek Saçlarina Dokundurabilecekmiş Gibi Hissetmeliydim. Evimde Daima Senin Adin Konuşulmaliydi. Senin Taa Geçmişten Yapin Dediklerinle Yoğrulmaliydi Kalbim. Senin Gibi Yaşamaliydim. Ya Rasulullah Senin Geçmiş Ve Gelecek Tüm Günahlarin Bağişlanmiş Cennet Sen Için Yaratildi Belki Oysa Sen Bir An Bile Allah’i Anmaktan Vazgeçmedin. Ya Ben Ya Rasulullah Ya Ben… Günah Attiğim Adimken, Aldiğim Nefesken Ben Allah’a Nasil Layik Olayim. Onun Nimeterline Nasil şükredeyim.?
Ya Rasulullah Ben çok Kötü Bir çocuk Oldum. Senin Bize Son Sözlerin Olmuştu; “kadinlar Emanetinizdir”. Ya Rasulullah şimdilerde Emenete Hiyanet Edilir Olmuş. Allah’in Bile Emnetlerine Saygi Gösterilmiyor. Ben De Göstermiyordum Ya Rasulullah. Ben De Göstermiyordum. Ama Değiştim Senin Sayende. Senin ümmetin Aldida Bu Batakliktan Beni Nura Buladi Beni. Ya Rasulullah şimdilerde Sokağa çikmak Istemiyorum. Kiz Kardeşlerim Nasil Giyiniyor Ya Rasulullah? Görüyorsundur Ya Hani. Allah’im Görünce Bir Güzel Söz Edeyim Diyorum Olmuyor Yapamiyorum. Efendim Bunlar Seni çok Seviyor Diyemiyorum. Seni Seven Böyle Yapmaz Ki? Ama Onlari Yargilamak Bana Düşmez Efendim. Ama Ne Yapayim Senin ümmetin Böyle Yapinca çok Zoruma Gidiyor. Sen Bizler Ne Kadar Günaha Batmiş Olursak Olalim Bizi Seversin Ama Onlar Böyle Yapmakla Cehenneme Doğru Sen çook Uzaklara Doğru Gidiyorlar Efendim. Sen Bunu Görünce üzülüyorsum Ya Hani; Ben Dayanamam Efendim.
Ama Ya Rasulullah Ben çok Kötü Bir çocuk Oldum. Namaz Gözünün Nuruydu. Sen Namaza Durunca Solunda Ashab-i Güzin; Sağinda Ise Yüz Yürmi Dört Bin Peygamber Arkanda Saf Saf Melekler. Ya Ben Ya Rasulullah!!! Ya Ben. Biliyorsun çoğu Zaman şu Namaz Bitiverse Diyorum Içimden.göz Yaşlarimla Sunmak Varken Allah’a çirkin Düşüncelerimle Kirletiyorum. Samimi Olamiyorum çoğu Zaman. Dünyaya Dalip Gidiyorum. Bir Film Var Kaçirmayayim Diyorum. Arkadaşimla Buluşacağim Bunu Kaza Ederim Diyorum. Dememeliyim Tabi. Hayatim Zaten En Güzel Film. Allah’im Ise En Büyük Dost. Ben Biliyorum Artik Efendim…
Sana Asirlar Sonra Sesleniyorum Efendim. Gönderemem Sana Bu Mektubu. Ama Sen Alirsin. Melekler Okutuveriri Belki Sana Belkide Bu Mu Allah Rasulune Yazabildiğin Mektup Diyerek Yirtip Ativeririler. Olsun Efendim. Okumasanizda Ben Düşünüyorum Ki Her Zaman Içimdesiniz. Semadan Bizleri Izliyorsunuz. Belkide Yazmakta Zorlandiğim Yerlerde Yanibaşimda Durup şunu şunu Da Yaz Diyorsundur. Bu çocuk Kötü Oldu Efendim…

Ya Rasulullah Vazgeçtim Sizi Hep ötelerde Aramaktan, Yüzyillar öncesine Hapsetmekten Vazgeçtim. Sen Benimlesin Ve Attiğim Her Adimdasin. Her Daim Benimlesin. Yeter Ya Rasulullah Bu Mektubumda Bu Kadar. Gözyaşlarimla Süsledim Bu Mektubu. Gücüm Kalmadi Gayri. Dermanim.

“ Gönlüm Gözüm Senin Ile Açilir
Geçilmezler Senin Ile Geçilir
Adin Anilinca Nurlar Saçilir
Doğ Ruhuma Beni Hasretle Yakma
Hak Aşkina Kulun Yalniz Birakma

Ey Nebi Hicranla
Yandi Gönlüm
Dil Ucuyla Olsun Melalimi Sormazmisin
Bilmem Ki Yoksa Dost Vefasindan şüphen Mi Var
Lütfedip Bir Kere Olsun Halimi Sormazmisin…………”

Yunus Emre

New member
Web sitesi
www.m-fgulen.com
Allah razi olsun kardesim paylasimin icin.
Allah seni EFENDILER EFENDISI HZ. MUHAMMED MUSTAFA (sav) sefaatiyle sefaatlendirsin guzel kardesim. ismini yazmak istedimki forumumuz da nasiplensin, bereketlensin bu ismi guzel kendi guzelden!!!

fetih

New member
Allah razi olsun kardesim paylasimin icin.
Allah seni EFENDILER EFENDISI HZ. MUHAMMED MUSTAFA (sav) sefaatiyle sefaatlendirsin guzel kardesim. ismini yazmak istedimki forumumuz da nasiplensin, bereketlensin bu ismi guzel kendi guzelden!!!

ecmain saygıdeğer kardeşim ama biz O Resuli kibriyaya layık olamadık :(

fetih

New member
Ya Resulallah 2 şimdi Tekrar Seninleyim Ya Rasulallah. Mektubum Ikincisini Yaziyorum Sana. Utanarak Ve Sikilarak Yaziyorum Bu Mektubumu Da… Ağlayamiyorum Efendim. Gözyaşlari Düğümleniyor Gözümde. Evimde Değilim çünkü. Kaldiğim Yerdekiler Benim Aciz Gözlerimin Gördüğü Kadariyla Senden Uzak Bir Hayat Yaşiyor Efendim. Ağlasam Utanmam. Sorsalar Neden Ağladin Diye Anlayamazlar. Babami Biliyorsun Efendim. Benim Böyle Bir çocuk Olmami Istemiyor. Duyarsa Beni Senin Kardeşlerinden Ayirabilir. Onun Için Içime Atiyorum Efendim. Geceleri Ağliyorum.
Efendim Hani Eskiden Bir çocuk Vardi. Bu Mektubu Yazan çocuk. Hani Hep Senin Ismini Duyardi Da Kilini Kipirdatmaz, Yüreğine Bir Ateş Düşmezdi Efendim. Hani Bir çocuk Vardi; Sigara Içenlere özenirdi Ve Onlar Gibi Olmak Için Ilk Sigarasini Yakti. Ilk Haram Kildiğin Içeceklerden Içti. Ilk Senin Kullarinin Mallarina El Uzatti. Küfür Ağzinda Sakiz Olmuştu. Senin Söylediğin Ve Bu Güne Kadar Asirlara çarpa çarpa Dalga Dalga Bu Güne Kadar Gelen Sünnetlerinden Habersiz Yaşardi. Seni Sevdiğini Söyler Ama Hareketleriyle Bunu Tasdik Etmezdi. Bazi Günler Içine Bir Ateş Düşer Allah’i Düşünürdü. Değişmeyi Isterdi Ama Bir Türlü Olmazdi. Sabredemezdi Hani. Hep Isterdi Ama Hiç Vermezdi. Her Dara Düşünce Rahmet Dilenirdi Allah’tan. Bunlar çevrenin Kötülüğüne Rağmen Içinde Kalan Hakikat Kivilcimlariydi. Tutuşmazdi Ya Hiç Hani O Kivilcimlar. Hiç Yanmazdi Efendim. Kimsede Yakmaya çalişmazdi Zaten. Annem Namazlarini Kiliyor Ya Efendim. çok Severim Ya Hani Annemi. Ama Bana Demedi Ki Hiç Efendim. Oğlum Bak Büyüdün Artik Yeter Bunca Eğlence Haydi Namaza Hiç Demedi Efendim Dese Bile Hatirlayamiyorum. Ama Annemi Suçlayamam. Ona Da O Kadari Verilmişti. öyle Görmüştü Ailesinden.
Daha Sonra Orta Okul Yillarim… Tam Bir Rezalet. çalişkandim. Ben çalişirdim Allah’da Verirdi Efendim. Ama Ben Yok Denilecek Kadar Az şükrederdim. Bazende Hiç şükretmezdim. Ve Bu Dünya Adina Yaptiğim En Byük Hatalardan Biri… Kiz Arkadaşim Oldu. Hayat Bu Muydu Vay Benim Halime. Ama Allah Sanki Benim Içimi Koruyordu. Arkadaşlarim çok Kötü şeyler Düşünürlerdi Efendim. çok Kötü şeyler. Size Söyleyemem Ki Edep Yoksunu Kelimeler. Sevmezdim Ben öyle… Arkadaşlarim Kiz Arkadaşlariyla El Ele Gezerken Ben Nedendir Bilmiyorum Ama Gezmezdim Hiç. Kiz Arkadaşima Hiç Fazla Yaklaşmazdim. öle Geçti Gitti Hayatim. Boşu Boşuna Heba Ettim O Yillari. Bir Türlü Düzelemiyordum Efendim.
Ağlamayi Unutmuş Gözlerim Vardi Hani. Senin Için, Allah Için, Senin O Güzide Ashabini Hatirlayipta Hiç Ağlamamiş Gözlerim Vardi Hani. Hani Pekte Güzele Bakmayan. Daha çok Haramla Yüz Göz Olan Gözlerim Vardi. Ellerim Vardi Ya Hani Ya Rasulallah. Kirden Pislikten Simsiyah Geçmiş Ellerim. Harama Uzanmiş Kalmiş. Sanki Rabbim Görmüyormuş Gibi Davranan Ellerim. Sözlerim Vardi Hani Ya Rasulallah. Tutmadiğim. Unuttuğum Sözlerim. Anneme Verdiğim Sözlerim Vardi. Kelimelerim Vardi Ya Hani Ya Rasulallah. Hep Küfür Kokulu. Yalanlarla Yoğrulmuş Kelimelerim. Hayatinda Hiç Senin Güzelliklerinden Bahsedim şeref Kazanmamiş Kelimelerim.
Allah’im Sen Ne Büyüksün. Sen Kullarini Hiç Yalniz Birakmazmişsin Meğer. Onlara Hep Doğruyu Gözterirmişsin Meğer. Ne Büyüksün Sen Allah’im. Sen Ne Yücesin. Ne Kadar Merhametlisin.. Ya Harama Uzanan Ellerimi Kopariverseydin, Ya Kötüye Bakan Gözlerimi Kör Ediverseydim, Ya Küfür Kokulu Kelimelerimi Ağzima Tikayip Dilimi Kurutsaydin. Ben Ne Yapardim Allah’im. Senin şanin Ne Yücedir Allah’im. Senin Merhametin Azabindan Büyükmüş Meğer.
Ve Okul Kazanip Geldim Ya Rasulallah. çok Güzel Bir Okul. Kiz-erkek Karişik Bir Okul. Başta Ne çok Hoşuma Gitmişti Bu. Dünyayi Yaşamak Için Ne Güzel Diğil Mi Efendim…? Ve Karşima Efendim Senin Aşiklarin çikti. O Senin Asirlar öncesinden Müjdelediğin Kardeşlerin Yetişti Imdadima.
Artik Sigara, Içki, Küfür,yalan,hirsizlik Ve Tüm Kötülükler Gitmişti Benden. Ellerim Gibi Kirlenen Kalbimide Temizlediler. Ilk Namaz. Ilk Kur’an Ve Sen Ya Rasulallah. ü
Ya Rasulallah, Sen Anlatildikça Utandim Hep. Demek öyle Demek öyle Kelimeleri Boşandi Sadece Boğazimdan. Efendim Senden önceki Hayatima Yaniyorum şimdi. Yananlarla Beraber Yaniyorum. Seni Tanidikça Ashabini Tanidikça Değişiyordum. Huzur Gerçektende Sen Deymiş Efendim. Aşk Sana Duyulunca Aşkmiş Meğer. Hani Senin Nurunla Bu çocuk Nasilda Değişiverdi. Seniöldürmeye Gelenlerin Islamla Dirildiği Gibi Efendim.
Ya Rasulallah Ben Seni Hiç Görmedim. Belkide Göremem. Ama Seni Seviyorum Ya Rasulallah. Biliyorum Seni Görmek Için Senin Kardeşin Olmak Için şu Anda Yaptiklarim Yeter Mi Hiç Efendim. Senin Yaşantini Duydukça Okudukça Nefret Ettim Kendimden. Yaşayişimdan Nefret Ettim. Hani Bir çocuğun Ellerinden şekerini Alirsinda Ağlar Ya Efendim. öyle Ağladim. Boşluklara Düştüm Ama Senin Kardeşlerin Tutuyordu Hep. Senin Kanatlarindan Bir Kanat Vardi Sanki Onlarda. Ne Zaman Dara Düşsem Yetişiverdiler Efendim.
Ama Efendim Ben çok Kötü Br çocuk Oldum. Bana Sen çok Iyisin Diyorlar Efendim. Sen Melek Gibisin Diyorlar Efendim. Bu Bana çok Dokunuyor Efendim. Iyilik Sifati Seninken Kardeşlerin Hakkiyken Bana Iyi Demeleri Zoruma Gidiyor Efendim. Ben Melek Olurmuyum Hiç Diyorum. Ben Günahlarla Hem Dem Olmuşum Diyorum. Kendilerini Kiyasliyorlar Efendim Benimle. Bilmiyorlar Efendim Benim Içimde Kopan Firtinalari. Demeseler Keşke. En çok Zoruma Gisen De Benim Bu Sifatlarin Hakkim Olmadiği Halde Zatima Yakiştirilmasi Ve Bunu Hoşuma Gitmsi Efendim..
Ya Rasulallah Bunaldim. Dünyadan Nefret Ediyorum. Senin Azabindan Senin Merhametine Siğiniyorum. Senin Yokluğunda Hiç Bir şey Kazanmadim Efendim. Ellerim Kirlendi. Kalbim Kömür Karasi Bir Hale Girdi. Dünyam Yikildi Efendim. Seni Sensiz Yaşamak çok Zor Efendim. Hayal Bile Edememk Seni. şemailini Dinliyorum Hayal Edeyim Diyorum Hayalinle Bile Konuşacak Yüzüm Yok Efendim. Seni Hayal Edecek Cesaretim. Seni Görmeyi çok Istiyorum. Keşke Ne Canim Ne Malim Olsaydi Efendim De Seni Bir Kerecik Görebilseydim. Tutuverirmiydin Efendim Elimden Yoksa Itimiverirdin.?
Ya Rasulallah Tükendim Bittim. Ne Olur Gel Artik Efendim. Seni Sevenlere Gel Efendim. Görünüver Onlara. Sen Yokken Hayalinle Avunsunlar. Olmaz Mi Efendim?
Bu Gün Beraat Kandili Efendim. Dularimda Hüzün, Kalbimde Pişmanlikla Yalvarma Günüdür Allah’a. Tevbem Geri çevrilirmi Bilmem Ama Içimde Kopan Firtinalara Tek Derman Sensin Efendim…
Yine Yetsin Efendim. Kelimeleri Göreme Oldum. Düşünemez Oldum. Kelimeler Düğümleniyor Boğazimda. Efendim Beni Affedin Ne Olur. Bilirim Siz Affederseniz Allah’ta Affeder Efendim….

“ Aşkina
Sana Aşik Olanlarin,
Sana Aşkla Yananlarin Sevdasi Var Içimde.
Herbirinin Gözlerinde Bir Mekke,
Yüreğinde Bir Medine Yaşiyor…………….

Sana Hasret Duyanlarin,
Yalniz Seni Ananlarin özlemi Var Içimde.
Gözlerinde Senden Kalma Bir Hayâ,
Sözlerinde Muhabbetin Yaşiyor…………

Taşlar Yağsa üstlerine Ey Nebi;
Taif’teki şefkatin Var.
Kovulsalar Yurtlarindan;
Medine’ye Hicretin Var.
Terkedilse Bir Köşede;
Dost Olarak Himmetin Var.
Siddik Gibi Sadiklarin,
ömer Misali Adillerin,
Osman Yüzlü, Ali Sözlü Yiğitlerin Var.
Hem Kur’an’in Hem Sünnetin Var.............."

fetih

New member
Imdat Medet Ya Resulallah

Sen Olmasaydin Yazmazdi Levhe Kalem
Sen Olmasaydin Olmazdi Bilcümle Alem
Ahirzeman ümmetine Yolladin Selam
Senden Gayri Nere Gidelim Ya Resulallah

Perişan Hali Ahvalimimiz Ayandir Sana
Yolundan Sapanlari şikayet Beyandir Sana
Kurtuluşa Eren Her Daim Uyandir Sana
Sen Var Iken Biz Kime Gidelim Ya Resulallah

Kul Kulda Hata Arar Durur Geri Geriye
Kulu Kuldan Sorarlar Gayrisi Neye
Onca Sene Haksizliği çektik Sineye