Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vay be bendemi yapsam acaba,

3kr3m3

New member
İlginç, ne kadar sağlıklı orası tartışılır.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Mahsuru yoksa, kaç kilo acaba metin mete... Gerçi ne yaş ne maaş sorduğumuz ama...

3kr3m3

New member
Birak kardesim sen sonuctan haber ver böyle dahami iyi sanki.Yerimizden kalkamiyoruz.Sen bize ne tavsiye ediyorsun...

Sen bilirsin Hocam. Zayıf olduğum için pek bilgim yoktur böyle konularda. Ben 13 saat pc başında oturması açısından olaya baktığım için öyle demiştim. Bakış açısı.

Enver Ýstek

metin mete
Sen bilirsin Hocam. Zayıf olduğum için pek bilgim yoktur böyle konularda. Ben 13 saat pc başında oturması açısından olaya baktığım için öyle demiştim. Bakış açısı.

Sevgi deger kardesim,bu konuya sisman kisilerin gözüyle bakarsan daha iyi olur sanirim.Hele benim gibi yerinden kalkamayan biri icin cok önemli.anlayisin icin tesekkür ederim...

Enver Ýstek

metin mete
Mahsuru yoksa, kaç kilo acaba metin mete... Gerçi ne yaş ne maaş sorduğumuz ama...

Bak Bekir sorulmazi sordun bende sana dolayli bir cevap vereyim,Marasli Dondurma ustasindan 2 kilo 600 gram daha agirim.Istersen arastir bul.Ama benim boyum oldukca ondan uzun.Bir sansimda Ben cok yere yakin degilim.Yani bacaklarim uzun.Ikincisi ondan gencim.Allah yardimcisi olsun bu sekilde kilolularin..

Enver Ýstek

metin mete
Hocam bu şartlarda 24 saat otursan faydası olur mu bilemiyorum. :D

Ah bir bilsem,Ama umut dünyasi diyorlar ya öyle bir sey bu.Bakalim hazir pc nin basinda oturarak buzdolabinin önüne kurularak bir seyler elde edebilirmiyiz diye hayiflaniyoruz,Umut fakirin ekmegi derlerde onu deniyoruz her halde..

Mücahid

New member
Metin abi ALLAH kolaylık versin seni duyunca ben rahatladım :::::::) Bende kendimi ağırım sanırdım ne ağır abiler varmış :) Allah yardımcın olsun selam ile

bekir

sadece bir kul
Yönetici
İlahi metin mete. Gece rüyamda seni görüyordum. Nerden de girdin rüyama. :) Esmer, uzun, dolgun, saçlar kıvıcığımsı, Allah hayr etsin inşallah... :)

yavuzburak

New member
Bari bu kadının zayıflamış remsmınıde koysalarmış... :)

istanbluerdem

New member
Allah(c.c)tan benim öyle bir lüksüm yok yemekle aram fazla iyi değil hatta hiç iyi değilde diyebilirim günde 2 öğün bilemedin 3 öğün yerim onlarıda az az yerim ama hayatımda hiç kilo kaprisim olmadı ve de iyşallah olmaz metin mete abi sende iyşallah bir an önce istediğin kiloya ulaşırsın selametle

mhmt

New member
Metin abi sen bilgisayarı kurmuşsun dolabın önüne, umut fakirin ekmeği ama senin değil:) senin ekmek direk somun heralde.
abi bence sen bilgisayarın yerini değiştir. türkiyeye geldiğinde sen daha zayıflamış bi halde iken görüşürüz büyük ihtimalle bak:) kardeşinin tavsiyesini dinle abi ;)

bende 5-6 kilo almak için uğraşacağım heralde yakında..hey ya Rabbim..

selametle..

Enver Ýstek

metin mete
İlahi metin mete. Gece rüyamda seni görüyordum. Nerden de girdin rüyama. :) Esmer, uzun, dolgun, saçlar kıvıcığımsı, Allah hayr etsin inşallah... :)

Rüyalarin hayrolsunda tarif hic uymadi;Esmer degilim kumralim;Evet uzunum;Dolgun derken dalgami gecti pek anlamadim senin rüya;Saclarim kivircik degil pirasasapi gibi düz;Allah cümlemizin hayrini versin Insallah..

Üst Alt