Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyarı nedeni: kuranyeter: Düzeysiz mesaj yazmak (veya gereksiz, anlamsız, seviyesiz.. vs.)

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Uyarı nedeni: kuranyeter: Düzeysiz mesaj yazmak (veya gereksiz, anlamsız, seviyesiz.. vs.)

Beitrag: İslamda Sünnetin Delil Oluşu
Benutzer: kuranyeter
Regelverstoß: Düzeysiz mesaj yazmak (veya gereksiz, anlamsız, seviyesiz.. vs.)
Verwarnpunkte: 0

Interne Notizen:

Nachricht an den Benutzer:
Original-Beitrag:
seyfullah putkıran´isimli üyeden Alıntı
bir ikincisi sen 4 azanı yıkadın ben daha fazla azayı yıkadım zararı var mıdır? zira benim deidğim hksa senin kaybınla benim dediğim haksa senin kaybını kıyasla... nafileler Hakka yaklaştıran unsurlardır...

selam herkese
burda arkadışımız seyfullah putkıran diyorki ben fazla yıkadım bir sorun yok sen doğru olsanda. ama diyorki yaben doğruysam sen ozaman ne yapacaksın.yani arkadaş burda açık bir şekilde ALLAH ın yanlış yönlendirme ihtimalinin olduğunu söylüyor bu oranda yüzde elli yani 7 aza olarak bize abdestin alınmasını söyleyen hadis yazarlarıyla 4 aza olarak bize abdestin alınmasını gösteren ALLAHIN da ya sen eksik aldın diye benim zararımı sorgulayan bu arkadaşın bu şekilde bir savunma yapmasını sizlere bırakıyorum.

sen sadece bu kitaptan sorumlusun diyen ALLAH ın ayetini ben olduğu gibi uygulayacağım biri cıkacak ya seninki eksikse diyecek senin zararın ne olacak. işte seninle benim aramdaki fark bu ben ALLAH ın ayetine güvenerek onun dediği gibi abdest alıyorum ama sen seni yaratan ALLAHA güvenmeyip bunu birazdaha arttırıp işimi sağlama alayım zihniyetine sahip olduğun sürece kuran yeter diyemessin ve başka hakemlerin peşinden koşmaya devam edersin.
selam ve dua ile

SELAM
AYNI KONUYU TEKRAR GÖNDEME GETİRME SEBEBİM SİZLERİN TARAFLI TUTUMUNDAN KAYNAKLANMAKTADIR.BENİM NASIL SALAVAT GETİRDİĞİMİ MERAK EDEN ARKADAŞLAR SALAT YANİ YÖNELMEK DESTEK OLMAK BEN ZATEN YAPMAM GEREKEN SALATI ABDESTİ RESUL GİBİ ALLAHIN DEDİĞİ ŞEKİLDE ALARAK ZATEN SALATIMI YERİNE GETİRİYORUM.AMA SİZLER ALLAHIN ABDEST ALMA ŞEKLİNE EKSİK OLABİLİR DİYEN BİR İNSANIN GETİRDİĞİ SALAVATI DOĞRU OLARAK KABUL EDİYORSUNUZ BEN NE SÖYLESEM ZATEN BOŞ BİR TARAFTA ALLAHIN AYETİNİ UYGULAYAN BİR TARAFATA ALLAHIN AYETİ YANLIŞ OLABİLİR DİYEN BİR İNSANI SİZ AYNI KEFEYE KOYARAK ZATEN KİMLİĞİNİZİ AÇIKÇA BELİRTİYORSUNUZ...

APAÇIK ABDESTİ BİLE ANLAMAYAN BİR TOPLULUĞA SALATI HİÇ ANLATAMAYIZ.

SELAM HUDA YA TABİİ OLANLARA

Üst Alt