Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyarı nedeni: istanbluerdem: Genel Olarak Mesaj Kirliliği, Konuyla İlgisiz Mesaj Veya Bilgiler

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Uyarı nedeni: istanbluerdem: Genel Olarak Mesaj Kirliliği, Konuyla İlgisiz Mesaj Veya Bilgiler

Beitrag: İslamforum Kız İstemem Merasimi
Benutzer: istanbluerdem
Regelverstoß: Genel Olarak Mesaj Kirliliği, Konuyla İlgisiz Mesaj Veya Bilgiler
Verwarnpunkte: 0

Interne Notizen:

Nachricht an den Benutzer:

Original-Beitrag:
Duha:tamam baş belaları onada tamam ama bundan sonra tek bi şart daha olursa çekip giderim aaa yeter be

Melike25:tamam mı qanka başka başka isteğin olursa dalarım sana lemm bu kadar şey istenilir mi hiç

Samanyolu:bey ne diyorsun veriyomusun kızı

Bekir:ben bilmem onu benim kızıma sormak lazım

Sumisali: ( mutfakdan bağırır) olur baba olur heytt olur be ben yıllardır bugünü bekliyorum

Bekir:beklediğin belli zaten sitede göremiyoruz seni neyse onun hesabını sonra sorarım sana

Sumisali:kız babacıum söz siteye de bakcam sen yeter ki ver beni

Mahsunkul:oğlan tarafı sağlam hem bunlar dan daha iyisinimi bulcaz başlarında kocaman admin var

Samanyolu:evet ya verelim

Alptraum: söz hepinize rep atcam ama dahada sorun çıkarmayın

Bekir:tamam lemm fazla karıştırma ortalığı kafayı toplamaya çalışıyom fazla sinirlendirme banlarım seni

Mahsunkul:dur banlama o şerefi bana bırak

Duha:senin o yetkin yokki aldım senin o yetkini senin işine belli olmaz çocukları zevkine banlarsın sen

Alptraum: hehe ne oldu banlasana hadi

Bekir:sen devam edersen ben banlayacam sen git konu ekle bakim . efendim biz düşündük taşındık kararımızı verdik

Duha:hele şükür bi an hiç karar vermeyeceksiniz sanmıştım

Samanyolu: ( Erdem in kulağına ) bak vermezsen kızı döverim seni

Bekir:tamam burda bari yapma ya rezil olcaz

Samanyolu:he ona göre aklını başına al

Sumisali:anne abla gelin buraya kahveler taştı ocak mahvoldu

Dostlara Duacıyız:beceriksiz ne olcak

Mahsunkul:sen bizim kıza nasıl beceriksiz dersiz sizin yüzünüzden oldu rep atcaz co-adminlik vercez dediniz kız heyacandan kahveyi unuttu

Bekir:verdik gitti kızımızı

Sumisali:anne sen temizle mutfağı ben içeri gidiyom efleniyom be

İstanbluerdem:aşkhum senu çok sevuyom baba çok tşk ediyorum hiç pişman olmayacaksınız

Bekir:hele bi üz kızı ben görürüm seni

İSTANBLUERDEM CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ SUMİSALİNE KAVUŞUR.. 40 GÜN 40 GECE DÜĞÜN YAPARLAR... ONLAR ERDİ MURADINA.. BİZ ÇIKALIM KEREVETİNE...

-TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR-
ÜSTÜNÜZE ALMAYIN

Üst Alt