Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uhudta resulun diliyle selam edilen dertli kardeşlerim selam olsun size

muhacir_b

New member
hamd ve övgüler bütün eksiklikten münezzeh olan alemlerin tek rabbine mahsustur.
salat ve selam efendimiz s.a.s me eshaba ve ehli beytine,kıyamate kadar canını ve malını allaha satan şehitlere olsun.

kardeşlerim sizin le bir konu paylaşmak istedim ama inş kafanızı şişirmemişimdir.eyer bir güzellik varsa şüphesiz allahındır ama bir çirkinlik varsa oda nefsimizndir.
az çok görüyorsunuz veya duyuyorsunuz nerde bir kan dökülyorsa ,her nerde bir zülüm varsa, her nerde göz yaşları akıyorsa hep müslüman var.topluluk bir yere doğru götürlüyor ama hiç kimse farkında değil.yahudiler ve hiristiyanlar bir leşmiş üstümüzde türlü türlü oyuın yapmış ve bizi medya yoıluyla ,farklı farklı ablemlerle ve içimizdeki munafıklarla topluluğu bir yere sürüklüyor.hani efendimiz s.a.s buyuryorya ümmetim fevc fevc hiristiyanlık dinine geçecek.yani açıklamak istediğimiz insan ne kadar ben müslümanım derse desin eyer kafirlerin düşüncesi içindeyse emin olunki o hadis onun üstünde tecelli oluyor.bunun bize en büyük ıspatı ve zararı müslümanım diyen izzeti ve şerefi kafirlerin ayaklarında arayanlar değilmi.türkiyede çok şehit verdik.onlar için çok üzülyorum allah mehmetçiğin yar ve yardımcısı olsun.o tertemiz gönlünde saf düşünce bulunduran mehmetçiği natoya,afganistana, lübnana göndermişler.peki kime silah sıktıracaklar tabikide müslümanlara.peki emir veren kim babaları israil.başımızdaki müslümanım diyenler sağolsun.allah onları islah etsin.afganistana göndermişler talibanla bir savaşa girerlerse inanın yazık olacak o mehmetçiğe niye kafirin emri ile orda kime allah yolunda savaşan mucahidlere karşı kurşun sıkacak.ama biz barış gücü olarak göndermişler diye gözükyoz.ah ah medyada yahudi elinde yaa.(allah resulu s.a.s buyuryorki yazık oldu afganistana işgal edilecek.oysa içinde alim ulameler vardır.).onlar ise talibandır.biz şimdi ne olarak duyuyoz televizyonda terörist yahut militan.şurda yakın bir zamnda filistine giden yardım gemilerinin sadece türk olanları baskı gördü şehitte verdik.karşılığı sadece bağırmak çağırmak oldu.şilide uçağa binerken dediki yapılanlar karşılıksız bırakılmayacak ama türkiyeye gelince dediki israile karşılık için bizden kimse bişey beklemesin.arkadaş diliyle söylüyor sonra kendini yalanlıyor.israil gazzeyi vuracağı zamn hasan nasrullah ve askerleri allah adına müslüman kardeşlerini himaye ettiler ve israili allahın yardımı ile mağlup ettiler.ama hemen ardından mehmetçiği koydular hasan nasrullahın önüne ve onun elini kolunu bağladılar.ondan sonra zaten israil gazzeyi vurdu.versin bakalım hesabını kabirde mahşerde ana sını ağlatacak lar kimin parmağı varsa bu işlerde.ey kardeşlerim ben size sadece hatırlatyom sakın yannış anlamayın beni.bizi kullanyolar o benim zoruma gidiyor.hani efendimiz s.a.s buyuryorya ey eshabım nasılki evinizin üstüne yağmur boşalyorsa benden sonra gelecek ümmetimin başınada öle yağmur gibi fitne yağacak)başka bir haidste efendimiz.s.as buyuryorki o fitne devrinde ya bir hak cemaat bulun orayı bırakmayın yahut bir ağacın kovuğuna girin ve ölene kadar orda durun bu sizin için daha hayırlıdır.)allah bizi bu fitneden halas etsin ümmeti muhammede feraset versin.yoksa doğruda kandırılmak yannışta kandırılmaktan daha zordur.olur ya hadis lerden şüphe edenler araştırsınlar ve iincelesinler.inş rabbim hayırlısını ona gösterecektir.

diğer konu ise paeramparça ettiler bizi dua edelim birbirimize.ve asr süresini yaşamaya çalışalım.o kardeşlerimizin ellerinden tutalım.

tevbe süresi
24.De ki: "Eğer babalarınız, çocuklarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, aşiretiniz, kazandığınız mallar, az kar getireceğinden korktuğunuz ticaret ve hoşunuza giden evler, sizlere Allah'tan, O'nun Resûlü’nden ve O'nun yolunda cihad etmekten daha sevimli ise, artık Allah'ın emri gelinceye kadar bekleyedurun. Allah, fasıklar topluluğuna hidayet vermez.

ey güzel kardeşlerim dua edelim.allah ümmeti fitneden kurtarsın yoksa maf oluruz.
hakkınızı helal edin inş.

Üst Alt