Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türk İntikam Birliğinden İsrail ve İsrailliler'e Uyarı

iletmenci

New member
Türk İntikam Birliği Teşkilatı olarak İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı Avi Mirzahi’yi, Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türk Milleti’ne karşı ‘Askeri Psikoloji’ konulu uluslararası toplantıda sarf ettiği sözlerden dolayı şiddetle ve nefretle kınıyoruz!

Asil Türk Milleti’ne ve kutsal Türk Devleti’ne yönelik kukla İsrail devleti ve İsrailliler tarafından saldırıların devam etmesi durumunda kukla İsrail Devleti'ne, İsrail Ordusu’na ve Türk topraklarına gelen İsrail Ordu mensupları, İşadamları, başta Siyonistler olmak üzere istisnasız bütün Yahudilere yönelik silahlı direniş hakkımızı saklı tutuyoruz!

Türk İntikam Birliği Teşkilatı, Türk Milleti’nin çıkarlarını her zümrenin üzerinde gören gerektiğinde can ve kan almaktan çekinmeyen Türk Irkı’nın gizli gönüllüler Ordusu'dur.

Kukla İsrail Devleti’ni buna bağlı bütün kurumlarını ve Yahudileri son kez uyarıyoruz! Türk’e ve kutsal Türk Devleti’ne yönelik saldırıların artması durumunda topyekün bir silahlı direnişle dünya’nın her bölgesinde bulunan Yahudilere en kanlı bir şekilde karşılık vereceğiz!

Gerektiğinde İsrail'in merkezi veya Yahudilerin yaşadığı diğer ülkeler de taş üstünde taş, Yahudi omuzları üstünde baş kalmayana kadar savaşacağız! Gerekirse Türk Irkı’na kin ve nefret tohumları ekeriz ve ekilen tohumlar bir gün yeşerir ve dünya’nın dereleri Yahudilerin kanlarıyla sulanır!

TİB Genel Başkanı: Savaşan Atsız

Türk İntikam Birliği Teşkilatı

Yer: İç Anadolu/Türkiye

Türkçü Direniş Engellenemez!

//////Kaynağı Alıntıdır/////

Enver Ýstek

metin mete
Güzel bir yazi ama inan cok güldüm.Inan Islam adina Israile savas ilani ama buram buram Irkcilik(Belli ölcülerde Kafatascilik diye bilirim)Ama ben Türkcülügü bu sizin gibi algilamiyorum"Bizim Türkcülügümüz Bu Kutsal Vatanda yasayan Iti ile Kurdu ile hepsini kapsar"Yani belirli Irk degil Tabiki ben Türküm ama bu demek degilki Kafatascilik gibi bir ilkel anlayis Ile Inanclarima zarar getireyim,Evet Ben TÜrküm ve Bu kutsal Vatanin her tasi her iti her Kurdu her bir canli ve cansizi icin ayni duygularla bagliyim.Bu nedenle su birligi biraz genisletin ve amaclarini en asgari olarak Islama endeksleyinki biraz anlami olsun yoksa Türklükten utanan hem bu vatanin ekmegini yiyip hem ona kuyu kazanla ayni duruma düsmeyelim;

Tanri Türkü Korusun Ve Yüceltsin...

Insallah...

Enver Ýstek

metin mete
Abi yazının neresi güzel? Hem dünyevi hem uhrevi açıdan pek çok tehlikeli söylemlerle dolu.

Ne demek gerekirse Türk ırkına kin ve nefret tohumları ekeriz?

Yahu sen sani katliam ve soykırımla suçlayan bir adamı katliam ve soy kırım yapmakla tehdit ediyorsun.

Bu nasıl Atatürkçülük, bu nasıl Türkçülük.

Hani Yurtta sulh, dünyada sulhtu.

Hani, Türk adil ve merhametli idi.

Tek bir adamın hadsizliğini soykırım yapmakla, masum halkı katletmekle tehdit etmek dahi en büyük bir zulümdür. Birisinin günahını başkası yüklenir mi? Bunu tebrik etmek nasıl bir Kur'ani duruştur.

80 senedir herkezi Türke düşman göstere göstere ne huzur kaldı ne refah.

Ayrıca, Türkiye cumhuriyeti için mukaddes manasında kutsal kelimesini kullanmak, daha önce bizim ahiretimizi düşünen insanları kutsal görmek ile suçlamak arasında bir tezat yok mu?

Sevgi deger Duha en azindan kardes cok acik yazmis,Bence güzel bir yazi ama velakin diyorum tehlikeli yazi ayni zamanda.
Katlian yapmismi Yapmis biz yaptikmi yapmadik ama onlar üstüne basa basa ve icimizdeki isbirlikcilerle yaptigimizi iddia ediyorlarmi?Ediyorlar o zaman yapalim be arkadasim yapalim,Zaten Hitlerin meshur biri sözü var zaman gelecek öldürmedigim her yahudi icin bana lanet okouyacaklar diyordu ya iste dedigi oldu ve lanet okuyoruz degilmi?Atatürk nereden cikti DUHA,ya bu adami siz fena halde disliyorsunuz?Bence bir cok Din baronundan daha temizdir En azindan cok acik birde o Din Bezirganlarina bak?Kutsalim Kuranin disinda olmaz Duhacigim olmaz ama ne yazikki onu yasayacagim tek toprak parcasi burasi o nedenle Kutsalimi yasayacagim yerler manasindadir yoksa ne bir VELI Ne bir Insan ne bir mabet benim kutsalimdir olamazda.Kutsalim Tek ve Yücedir Alemlerin Rabbi olan ALLAH ve KITABI..

Son düzenleme:

Enver Ýstek

metin mete
Irkçılık yaparak bir kısım Yahudilerin ahlakını alamayız. Yoksa onlar gibi oluruz, onlardan bir farkımız kalmaz.

Korkma Rusenim Korkma,Bizde Milliyetcilik Irkcilikla es anlamli degildir,Bizim Kutsalimizda belli Yolumuzda balli Kitabimizda belli velhasil,tarih boyunca bizden olmayanlari dahi korumus ve onlara sefkat göstermisiz,hatta bugün kizdigimiz Yahudileri dahi denizden alip yasatmisiz,Sen kendini serin Tut..Böyle bazan asiri kardeslerimiz cikar bizde gerekeni söyleriz,Iste o nedenle güzel yazi idi...Selam ile...

mhmt

New member
Ben yazıya katılmamakla birlikte tehlikeli de görüyorum.
Sağ sol döneminde bir kısım gençlik bu tarz söylemler ile yöneldirilmiş.

Irkçılık ya da Milliyetçilik farkından bahsetmiyorum. Bu yazıda geçen Türk İntikam Birliği Teşkilatı, kim? Neyin gizli ordususunuz? Kim kurdu sizi? Ne amaçla kuruldunuz?

Silahlı eylemler mi düzenleyceksiniz? Silah kullanma hakkınız nereden geliyor? O zaman bu ülkenin askerini tanımamış olursunuz, işte iç savaç sebebi. Maalesef !

Bu tip söylemler yerine; temelini İslam olarak baz alıyor olsanız, direniş hakkımız deseniz daha uygun söylemler olur. Çünkü mevcut söylemler ile sadece içimiz, ülkemiz karışır. Ne İsrail zarar görür ne de ABD. Yine olan bize olur. Şunu farketmek lazım ki, sizde kullanılırsınız. Sonrasında niyetiniz iyi bile olsa işe yaramaz.
...

selametle..

ibrahim571632

New member
Türk'ü aziz kılmak yahudileri ezmek ve yer yüzünden silmekten geçseydi HİTLER en büyük Türk olurdu.Bu nasıl bir mantık aklım hayalim almıyor.Adın müslüman senin kardeşim bu kini nereden satın aldın.Yok etmek istediğin her nekadar azılı bir toplulukta olsa Allah senin adaletten ayrılmamanı istiyor.Bir topluma duyduğunuz kin sizi Adil davranmaktan alı koymasın diyor...

Hem misyonun nedir senin? Şayet İlayı Kelimetullah için Nizamı Alem ise o halde derhal malum zihniyetini devşiriver...Çünkü şuanki haleti ruhiyenle ancak mükemmel bir Hizbulvahşet olabilirsin.

Üst Alt