Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tüm Yanlizlara...:(

Azra

New member
kendini yalnız hissedersen yalnıssın zaten can kardeşim...

asıl yalnız olan benin ne anam var ne babam şu koca istenbulda tekim bir tek eşim var.
gündüzleri hep yalnızım....
ben yalnızım diyormuyum.çünki kendimi yalnız hissetmiyorum..
anladın sen onu.

gönüldostuelif

New member
kardeş hayırdır yalnız olurmu hiç insan ailen var Rabbim var...
su aralar pek ii değilsin heralde Allah yardımcın olsun kardeşim..

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Ebedi kardeşim bir insanın yalnız olması mümkün değildir..nasıl başarıyosun bunu anlamadım vallaha..Dağın başında da olsan, çölün ortasında da olsan, bir kum tanesi bile Gerçek Dostunu hatırlatacak kadar dosttur sana..Sen değilmisin bizlere bin salavat getirten..Hadi şimdi o salavatları kendin için getir..Bırak şu yanlızlık oyunlarını da kendine gel..İnsan kendi içinde bile yanlız olmayı başaramaz..Çünkü şeytan bunu müsade etmez..;)

ebedi

New member
Ebedi kardeşim bir insanın yalnız olması mümkün değildir..nasıl başarıyosun bunu anlamadım vallaha..Dağın başında da olsan, çölün ortasında da olsan, bir kum tanesi bile Gerçek Dostunu hatırlatacak kadar dosttur sana..Sen değilmisin bizlere bin salavat getirten..Hadi şimdi o salavatları kendin için getir..Bırak şu yanlızlık oyunlarını da kendine gel..İnsan kendi içinde bile yanlız olmayı başaramaz..Çünkü şeytan bunu müsade etmez..;)

haklısın abim ama salavatları getirdiğim halde hepsi alınmadı neyse boşver be abim geçer belki

Mücahid

New member

Kendini rahat bırakmıyacaksın anlaşılan.Senin için hakkında hayırlı olanı dilemekten başka çarem yok kardeşim.Sağlıcakla

güle sevdalý

New member
tüm yalnizlara yani bana:(
ama yanliz değilim...sıkıntılıyım kendime sayıyorum bunun için...

gulya

New member
enescim canim kardesim hepimizin hayatinda inisler cikislar olur.bu anlarda kendini kayb edecegine sukr etsen daha iyi olmaz mi.lutfen yalniz olmadigini anla artik.bizler variz.bi ablan olarak kiziyorum sana.bi daha seni bole gormek istemiyorum.saygilarimla

ebedi

New member
Tamam Kusura Bakmayin Böle Bi Konu Açmamaliydim Sizinde Caninizi Siktim özür Dilerim. Hoşçakalin

gulya

New member
konu bizim uzulmemiz degil.sana yol gostermeye calisiyor tum abi ve ablalarin.bizim elimizden gelen tek sey sana dua etmek.ama senin elinden gelen seyler cok.hersey sana bagli.sukr et Allaha daha yakin ol.subhesizki tum dertlere derman veren odur

Üst Alt