Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

There is a god

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
512Cow1agBL._AA240_.jpg

Dünyanın en ünlü ateisti olarak bilinen Prof. Anthony Flew, yaklaşık bir ay önce, "Allah Var!" isimli kitabını yayınladı.

82 yaşında olan yazar, neden ateizmden vazgeçtiğini bu kitapta anlatmış. Şu anda bilim dünyası bu kitapla çalkalanıyor!!!Ateist camiadan kendisinin bunamış olduğuna ya da yaratılışçılar tarafından yönlendirildiğine yönelik itirazlar var.

http://www.amazon.com/There-God-Notorious-Atheist-Changed/dp/0061335290

Gerçekten Biz sizi yakın bir azab ile uyardık. Kişinin kendi ellerinin önceden takdim ettiklerine bakacağı gün, kafir olan da: "Ah, keşke ben bir toprak oluverseydim" diyecek. (Nebe Suresi, 40)

Ateşin üstünde durdurulduklarında onları bir görsen; derler ki: "Keşke (dünyaya bir daha) geri çevrilseydik de Rabbimizin ayetlerini yalanlamasaydık ve mü'minlerden olsaydık." (Enam Suresi, 27)

Ve derler ki: "Eğer dinlemiş olsaydık ya da akıl etmiş olsaydık, şu çılgınca yanan ateşin halkı arasında olmayacaktık." (Mülk Suresi, 10)

Allah'tan, geri çevrilmesi olmayan bir gün gelmeden evvel, Rabbinize icabet edin. O gün, sizin için ne sığınılacak bir yer var, ne sizin için inkar (etmeye bir imkan). (Şura Suresi, 47)

New member
Guzel haber... Allah razi olsun!
Bunun turkcesi biyerden bulunurmu?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Bakın işte, hidayet ne zaman, nerede ve nasıl gelecek hiç bellimidir?

Darısı bütün ateistlerin başına İnşaallah.

Üst Alt