Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tarihimize İhanetimiz....

alfonzoloq

New member
Herkese selamlar şimdi açıklayacağım seylere katılıp katılmamak sizlere bağlı..

Ben bizim asırlarca düşmanımız olmus suanda arapların ve bir kısım müslümanların bile bizi sevmemelerinin nedeni olan ingilizlerin bize hazırladıkları tarihi (suan okullarda okunan tarih 1953 yılından beri ingiliz tarihçileri tarafından yorumlanmıştır) ve bizimde bunlara inanmamızı düşünüorumda içim ürperiyor...

İŞTE TARİHİMİZE İHANETİMİZİN 1 GEREKÇESİ
ör : sultan 2 abdülhamit herkes onu hain olrak adlandırır ancak bu adam o kadar mükemmel bir şahsiyettir ki kendine hicivler yazan namık kemali cezalandıracağına ona girite vali tayin eder(edebiyat kitaplarında sürüldü diye geçer)

arabasına bomba koyan ermenileri cezanlarımayan ve kitaplarımızda korkup kaçtığı söylenen ancak dünya gazetelerinde herkes kaçışırken o sadece kıpırdamadığı ve sonra atına binip sarayda tahkikat yaptı gösterilir...
İŞTE TARİHİMİZE İHANETİMİZİN 2 GEREKÇESİ
ör 2: mustafa altıoklar diye (suan ağzımda onun için çok olumsuz sözler var ama neyse) bir adam İSTANBUL KANATARIMIN ALTINDA adlı filimde bir osmanlı padişahını gey olarak gösteriyor...

sizce bu mümkün mü ??????????
İŞTE TARİHİMİZE İHANETİMİZİN 3 GEREKÇESİ

ör3: ingilizler o kadar çok oyun oynamışlarki (arabistanlı levrans) bu adam dünya harbinde araplaı kışkırtıyor ve bir sürü şehit veriyoruz ancak daha sonra şeyh sait ve ağtı ayaklanmalarındaki rollerinden bahsedilmiyor sebebi tarihimizi hazırlayan vakay-i nüvisler ingilizlerde ondan...

İŞTE TARİHİMİZE İHANETİMİZİN 4 GEREKÇESİ
ör4 : güya sultan 2 abdülhamit haliçte gemileri çürümeye bırakmış (zaten o gemiler devrini kapatmış ve üstelik masrafları çoktur ondan yapılmaya çalışırlar ancak çok azı yapılabilir)

ve bu gerekçe gösterilerek sultan 2 abdülhamiti yerden yere vururlar " denizi sevmediği için gemileri çürüttü" gibi ancak bu adam DÜNYADA İLK DENİZALTI SAHİBİ OLAN ÜLKELERDEN OLMAMIZI SAĞLAMIŞTIR NEDEN BU KISIM GÖZ ARDI EDİLİR..

YİNE BU İNGİLİZLERİN TARİHİMİZİ YAZARKEN GÜYA BİŞEYLER UNUTMASINDANDIR...

ANCAK BEN BİR TÜRKÜM
BEN OSMANLIYIM
BEN GÖKTÜRKÜM
BEN SELÇUKLUYUM
BEN UYGURLARIM
BEN HUN UM
BENİM OLAN SEYLERİ BEN YORUMLARIM BASKASI YORUMLAYAMAZ...

TARİHİMİZİ AZDA OLSA ARAŞTIRALIM VE KORUYALIM...

YANLIŞLAR İÇİNDE YAŞAYAN BİR TOPLUM OLMAYALIM....

BİZİ İNGİLİZ ALMAN RUS YAZARLAR DEĞİL TÜRK YAZARLAR ALAKA ETMELİDİR....

ÇOK UZATTIM KUSURA BAKMAYIN...

NOT : BU YAZI AYNI ANDA BİRÇOK FORUMDA YAYINLANMIŞTIR....

**DiyarýMevlana**

New member
Web sitesi
islamigenclik.page.tl
allah razi olsun kardeşim.

okuldaki hocalar hep bizi yanlış yönlendiriyorlar.tarih bölümünü okuyorlar ama dogruyu söylemiyorlar.

ya rabb bu cennet vatanı bize bagışla....

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Bir acı noktaya geldikki, bizim tarihimizi malesef içimizden öyle kişiler öyle yazıyorki, ingilizlerin yazdığı tarihi bile arar olduk. Avrupayı osmanlı hakkında övgü sözlerini duyuyor okudum, medyasında osmanlıya özlemler okudum, ama bakıyorum en büyük vatan hainleri içimizde avrupadan duymadğım hainliği tc kimliği taşıyan insanlardan duyuyorum üstelik kimi zerre kadar bilgisi yok ordan burdan duyma bilgileri, kimide art niyetli başında prof yazan isimlerden bunlar işte ingilizleri dahi aratan vatan hainleridir.. ve bunu nefesimin son anına kadar çekinmeden söylicem bunu nice prof diye geçinen insanların karşısındada söyledim.. söylerimde osmanlıyı nefret besliyen herkes bilsinki vatan hainidir.. sadece onunlada kalmaz. aynı zamanda ulul emirlere nefret beslediği için gerisini siz düşünün...

alfonzoloq

New member
RABBIM SIZDEN RAZI OLSUN...

GERCEKLERI GORMEKTE RABBIM HEPIMIZE YARDIMCI OLSUN...

Üst Alt