Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sünnet tarifi...

Enver Ýstek

metin mete
metin mete, nereye kadar hakaret edeceksin?

Kimseye hakaret etmem,eger insan bilmiyorsa ögrenmesi gerekir sadece benim yazilarimin yönünü degistirmeye ugrasiyorsun ve verdigin cevap öyle cahilaneki okurken kendim utaniyorum..Istersen bir sordugun soruyu oku ve Vahy tarihinide oku olmadi Teblig tarihinide oku iste o zaman ban hak vereceksin yok vermediysen bilirimki kalbinden kabul ettigini dilin söyleyemez...

Caferi

Forum Þairi
Web sitesi
www.websitetasarim.com
Kimseye hakaret etmem

Keşke sözlerinle eylemlerin birbirini tutsa metin mete... Bir resim muhabbetinde seni uyardım diye bana demediğini bırakmadın. Az önce söylediğinde hakaretvari bir söz. Şimdi gelmiş utanmadan kimseye hakaret etmem diyorsun. Sanmaki şahit yok. Uzuvlarının şahit olacağı günü hatırla öyle konuş.

Enver Ýstek

metin mete
Keşke sözlerinle eylemlerin birbirini tutsa metin mete... Bir resim muhabbetinde seni uyardım diye bana demediğini bırakmadın. Az önce söylediğinde hakaretvari bir söz. Şimdi gelmiş utanmadan kimseye hakaret etmem diyorsun. Sanmaki şahit yok. Uzuvlarının şahit olacağı günü hatırla öyle konuş.

Utanmak gerekir;Senin mezhebinde dini Fetva verene ayatullah derler.Eger sen bunu hakaret sayiyorsan ben ne yapabilirim.Eger diyorsanki ben Ehli sünnetim o zaman Imam derim ama sen Caferisin öyle degilmi?Yok diyorsan ne isen söylede bilelim.Ban sana hakaret etmiyorum cahilane bir soru diyorum,Bak benimde cahili oldugum bir sürü konu var ben cevap yaziyormuyum?Utanmak bir nebze insanin kendisindeki9 imandandir sanirim...Evet ben o günü sabirsizlikla bekliyorumki Insallah hesab verenlerden olurum diye..Ya sen?

Caferi

Forum Þairi
Web sitesi
www.websitetasarim.com
Allah seni ıslah eylesin.

Metin mete edebim susturuyor beni, okudugum kuran ayetleri susturuyor. Yoksa ettiğin hakaretleri bir bir sıralardım. Ama hatırlamak istiyorsan rica et bi yetkiliden silinen o konuyu açsın oku bak. Sonra cezalar bölümünde başkalarına ettiğin hakaretleri de oku. Hafızanı tazele. Sonra başkalarının imanını , ilmini sorgula.

Enver Ýstek

metin mete
Allah seni ıslah eylesin.

Metin mete edebim susturuyor beni, okudugum kuran ayetleri susturuyor. Yoksa ettiğin hakaretleri bir bir sıralardım. Ama hatırlamak istiyorsan rica et bi yetkiliden silinen o konuyu açsın oku bak. Sonra cezalar bölümünde başkalarına ettiğin hakaretleri de oku. Hafızanı tazele. Sonra başkalarının imanını , ilmini sorgula.

Bak sana silah zoruyla yazima cevap yazdirmiyorlar,Ben kimseye hakaret etmem bazan celallenirim ama oda sadece kim neyse onu söylerim.Yani sen buysan busun.Okudugun ayeti anlamadan yaziyorsun yazma kardesim anlamiyorsan yazma.Cahilce bana soru yazma....Ilk cevabina bak...

Hakikatullah

New member
Selamlar

Allah'ın Resulünün sözlerini yani Kur'an'ı inkar etti Mekkeli müşrikler. Rabbimiz emretti, Resule yani Resule indirilene tabi olun...

Velhasılı Kurana uyan sünnete uymuş demektir.

Allah'ın Rahmeti Hanif olan İbrahim'in milletine tabi olmuşlara olsun inşaallah.

muhabbetle

Üst Alt