Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sofralarımız Kimin Sofrası Gibi?..

VÝRANESARAY

New member
SOFRALARIMIZ KİMLERİN SOFRASINA BENZİYOR?????:confused: acizane ilk cevap...müslümanların degil:4_9_15v: :4_9_15v: :4_9_15v:

unzurna

New member
SOFRALARIMIZ KİMLERİN SOFRASINA BENZİYOR?????:confused: acizane ilk cevap...müslümanların degil:4_9_15v: :4_9_15v: :4_9_15v:

Sevgili kardeşim ne demek istiyorsun ne soruyorsun anlamadım. Neye varmak istiyorsun anlamadım. Güzel bir soru sorsanda güzel güzel tartışsak olmuyor mu?

VÝRANESARAY

New member
Soralarimizdan Bahsediyorum Kardeşim...hangimizin Sofrasi Tek çeşit Yada 2 çeşit...v.s. Sahabe Sofrasi Gibi???? Yinede Anlatamadiysam..özr..af..lisanim Bukadar...

T

teslimolan

Guest
O dönemde yasayanlar o sartlarda yasamislar ve sofralari öyle imis bizim devir simdi böyle o devirdeki yasayanlar gibi yasayalim desek bütün müslümanlar evinden cikmali apartman da oturmamali televizyon bakmamali koltukda oturmamali masa kullanmamali uzar gider sevgili kardesim. Önemli olan sofranin nasil oldugu degil önemli olan sen o sofrandan baskalari icin pay birakiyormusun birakmiyormusun.

Asya

New member
yemek için yaşamayalım,yaşamak için yiyelim.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Aslında gerçekten önemli bir kıstas. Peygamber'e (sav) benzemek, Sahabe benzemek, ulemanın ifadesinde ki " çok yemenin kalbi katılaştırması" öğüdünü düşünmek ve bu gün ki sofralarımızı göz önüne getirmek?..

En azından arada sırada bir düşünmek, bel ki o bile yetecek. Ne dersiniz?

samanyolu

New member
Peygamber (s.a.v) efendimizin hadisinde söylediği gibi.Komşusu açken tok yatan bizden değildir.
Acaba kaçımız böyle düşünüyoruz?

Üst Alt