Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şoför Ve Yaşli Kadin

berfut

New member
Tur otobüsü şöförünün omzuna dokunulunca adam hafifçe başını çevirmiş, bir bakmış ki elinde bir avuç badem, yaşlı bir kadın durmakta.. Teşekkür ederek almış bademleri ve
yemiş.. 15 dakika sonra yaşlı kadın tekrar şöförün omuzuna dokunup bir avuç
daha badem vermiş ve bu ikramı 5 kere daha yapınca

"Zahmet ediyorsunuz efendim.." demiş saygılı şöför,

" Hep bana yedirdiniz.. Biraz da kendiniz Yesenize..

" Çiğniyemiyorum evladım.." demiş yaşlı kadın, "Dişlerim yok.."
"Niye satın alıyorsunuz o zaman?.."

"Evladım ben sadece üzerindeki çikolata kaplamasını emmesini seviyorum!.."

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Berfut kardeş bu teyze hangi teyze acaba?hümagül'de bi ara dişleri olmayan teyze fıkrası anlatmıştı..Acaba o teyze trendemiydi??kafam karıştı yaa:D:D:D:D

berfut

New member
teyze

teyze

kardeşim bu teyzelerden bir kactane var :cool: organize olmuslar kimisi trende :D kimisi otobüste ....:p

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Bir teyze daha var..o bunlardan da ilginç..olay uçakta geçiyo..teyzem habire pilota çikolota veriyo..pilot teyzeye diyo ki;''teyze bana çukulata veriyosun ama sen bağdem yiyosun?ne ayak diyo''...Teyze de diyo ki oğlum ben çikolota yiyemiyorum..bademlerini içinden çıkartıp çukulatalarını sana veriyorum...:D:D:D:D(bugün çok neşeliyim vallaha..nasıl yapıyorum bu esprileri bende bilmiyorum)..

talha_

New member
Bir teyze daha var..o bunlardan da ilginç..olay uçakta geçiyo..teyzem habire pilota çikolota veriyo..pilot teyzeye diyo ki;''teyze bana çukulata veriyosun ama sen bağdem yiyosun?ne ayak diyo''...Teyze de diyo ki oğlum ben çikolota yiyemiyorum..bademlerini içinden çıkartıp çukulatalarını sana veriyorum...:D:D(bugün çok neşeliyim vallaha..nasıl yapıyorum bu esprileri bende bilmiyorum)..

ALLAH neş´enizi bozmasın..en kötü gününüz böyle olsun..:) :)

M

muhik

Guest
böööööööööö ığğğğğğğ

böööööööööö ığğğğğğğ

:4_2_200v: bööööööööööö teyzede amma iğrençmiş. bi dakka akkaşalar istifra edip gelicem dönene kadar teyzeyi şutlayın ya da ışınlayın onu görmek istemiyorum yeterki gitsin dişleri benden

Üst Alt