Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SMS ile Gazzeye yardım!

mesuttt

New member
Türkiye'deki yardım kuruluşları Filistinliler için seferber oldu. Kimse Yok mu Derneği, cep telefonu mesajlarıyla destek kampanyası başlattı.
Turkcell faturalı, Avea ile Vodafone'un faturalı ve kontörlü hatlarından 5777'ye gönderilen her mesaj, Gazze'ye 5 TL'lik yardım olarak yansıyacak. Ayrıca derneğin 24 saat açık olan 0216 521 80 80 No'lu telefonu ve www.kimseyokmu.org.tr adresinden de online bağış yapılabiliyor.
Kimse Yok mu Derneği Genel Başkanı Mehmet Özkara, yaptığı açıklamada, savaş mağduru Filistin halkının, fedakar Anadolu insanı tarafından verilecek acil desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi. "Filistin'de suçsuz savaş mağdurları var. Şu anda o topraklarda yaşananlara, vicdan sahibi hiçbir insan duyarsız kalamaz." diyen Özkara, "Kimse Yok mu Derneği olarak fedakar, vefalı Türk halkının yardımlarını acilen mağdur kardeşlerimize ulaştıracağız. Anadolu insanını, bu acılı insanların acılarını paylaşmaya davet ediyoruz." dedi.

Daha önce de Filistin'e yardım götüren Kimse Yok mu Derneği, gelen bağışları bizzat dernek yetkilileri tarafından Filistin'de suçsuz savaş mağdurlarına ulaştırmıştı. Dernek, yeni kampanyayla savaş mağdurlarının yaralarını sarmayı, kadın ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Sağlık ve gıda ihtiyacının had safhada olduğu bölgede ilk etapta nakdi yardım bekleniyor.

Son düzenleme:

gizemli

New member
attachment.php

sanırım sorun var...

mesuttt

New member
nasıl bir sorun var anlamadım :S

mesuttt

New member
Allah Allah bende gözüküyor :s o zaman yazısıyla değiştireyim.. Allah razı olsun uyarı için..

islamcigenc01

New member
Elbette yardım yaparız ama bir şey sormak istiyorum...Haberlerde israilin Gazze'ye yardımları sokmadığını açıkladı...Nasıl yardım gidecek...Allah'a Emanet...

mesuttt

New member
Elbette yardım yaparız ama bir şey sormak istiyorum...Haberlerde israilin Gazze'ye yardımları sokmadığını açıkladı...Nasıl yardım gidecek...Allah'a Emanet...

kardeşim bu israilin kirli bir oyunu.. böylede yardımların önünü kesmeye çalışıyor.. yardımlar öyle veya böyle Allahın izniyle bir şekilde ulaştırılıyor.. biz bize düşeni yapmalıyız.. gerisi Aziz ve Celil olan Allaha kalmıştır..

islamcigenc01

New member
Elbette abi şimdi okdum kimse yokmu derneği 1 milyon ytl lik bir yardım yapmış bende annemin ve kendi telefonumla mesaj attim 5777 ye FILISTIN yazarak...

Üst Alt