Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sizce

Azra

New member
öncelikle astrolji sizce doğrumu.Ben inanıyorum çünki burcumun özelliklerini taşıyorum.her gün takip ediyorum yorumları.sizinde fikirlerinizi almak istiyorum arkadaşlar...

leyla

New member
bencede doğru bende burcumun özelliklerini taşıyorum .benimki ikizler burcu çok kararsızım nefret ediyorum bu huyumdan ayrıca duygusal

Asya

New member
kankam Azracımla ben terazi burcundanız zaten.burcumuzun
özelliklerini de taşıyoruz.astrolojiye inanmamak bana mantıksız geliyor.çünkü gerçeği reddetmek ne kadar mantıklı olabilir ki?
kanka merak etme biz burçlara inanıyoruz.

Azra

New member
arkadaşlar kimse bana bişey yazmıyo.Ben yeni üyeyim size ayak uydurmaya çalışıyorum.bekliyorum yorumları iyi veya kötü benide görün lütfen.sevgiler

Z

zeynep_hearty

Guest
burçlar çoğu zaman kişilerin karakterlerini anlatsada gazetelerin astroloji köşelerinde iş hayatınız va aşk hayatınız olarak ele alınır buda islami bir ölçü değildir.. doğru değildir ..genel anlamda dogduğu aya ve güne göre taşıdığı karakteri özellikleri anlatır kişiler genellikle bu özelliklere sahip olsalarda bazen sözkonusu karakterde olmayabiliyorlar bu anlamda gazetelerde gördüğümüz, okuduğumuz astroloji köşelerinde kaleme alınanlar genel anlamda gaybi bilgiler olduğundan müslüman kişilerin itibar etmemesi gerektiğini düşünüyorum ..konu için teşekkürler sevgideğer Azra Rabbim razı olsun selam ve dua ile..

Azra

New member
Fikirlerin ve ilgin için teşekkür ederim zeynep.

Yasemin03

New member
yani ben benim burcumun özelliklerini bazen tasiyorum, bazende degil. bazen oluyor cok konusuyorum, bazende susup kaliyorum. ama bence astroloji dogru degil. bazi insanlar oluyor, burcundan bambaska oluyor. zaten ben diyelim bir gazete aciyorum ve bu hafta böyle, söyle olcaka diye yaziyor. dikkat edin vs. ama kimkide bilecek bu hafta ne oldu ve ne olacak. sadece diyelim bugün sol ayaklan kalkdin ve orada diyelim bu hafta cok eglenceli olacak veya büyük askinizi bulacaksiniz diye sacma seyler yaziyor, mutlu bir gün gecirmen icin yaziyor bence. zaten bazen bazi seyler yaziyor ki, her zaman ve heryerde olabilir. yani sen mutlu olacaksin. ya bir zaman olacak ki bir sefer mutlu olacaksin. o dogal birsey. her zaman depresyonda olmicaksin ki. bilmiyorum anlatabildim mi ama benim düsüncem bu. hadi selametle kalin.

Azra

New member
yasemin o senin fikrin bende burçlarla yaşamıyorum.özelliklerini taşıyorum.bazen tutuyo bazen tutmuyo.bilemiyorum kafam karıştı

Asya

New member
kafaların karışmasına hiç gerek yok bence.Suffiyunun yazısında da gördüğümüz gibi burçlar vardır ve kuranda burç suresi de vardır.ama burçlarla insanların geleceği bilinemez tabi burçları fala alet etmek yanlıştır.fal başka burç başkadır.
gazetelerdeki burç yorumlarına hiç itibar etmemek gerekir.geleceği Allahtan başka kimse bilemez.
ama çoğu insanlar burcunun özelliklerini taşırlar bu da bir gerçektir.

silent scream

New member
burçlar çoğu zaman kişilerin karakterlerini anlatsada gazetelerin astroloji köşelerinde iş hayatınız va aşk hayatınız olarak ele alınır buda islami bir ölçü değildir.. doğru değildir ..genel anlamda dogduğu aya ve güne göre taşıdığı karakteri özellikleri anlatır kişiler genellikle bu özelliklere sahip olsalarda bazen sözkonusu karakterde olmayabiliyorlar bu anlamda gazetelerde gördüğümüz, okuduğumuz astroloji köşelerinde kaleme alınanlar genel anlamda gaybi bilgiler olduğundan müslüman kişilerin itibar etmemesi gerektiğini düşünüyorum ..konu için teşekkürler sevgideğer Azra Rabbim razı olsun selam ve dua ile..

işte bu kadar zeynep saol güzel acıklamışsın

Üst Alt