Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizce Doğru Mu ?

ebedi

New member
Esselamualeyküm Kardeşlerim,
Görüyoruz Tv Lerde Birileri çikip Yok Göktaşi Yaklaşiyo, Yok Işte Dünyanin Sonu Yaklaşiyo, Yok Efendim Buzullar Eriyo 10 Yil Sonra Dünyayi Sular Kaplicak Falan Diye. Sizce Bunlar Ne Kadar Doğru. Yorumlarinizi Bekliyorum. Allah Razi Olsun

islamci

New member
Esselamualeyküm Kardeşlerim,
Görüyoruz Tv Lerde Birileri çikip Yok Göktaşi Yaklaşiyo, Yok Işte Dünyanin Sonu Yaklaşiyo, Yok Efendim Buzullar Eriyo 10 Yil Sonra Dünyayi Sular Kaplicak Falan Diye. Sizce Bunlar Ne Kadar Doğru. Yorumlarinizi Bekliyorum. Allah Razi Olsun
tamamen doğru sayılamaz ama bilimin ışığında bunlar gerçeklerdir. Allah(c.c.)herşeye kadirdir.o mutlak merhamet sahibidir.

kevni-kavseyn

New member
İnsanların yaşadıkları dünyaya sahib çıkmaları açısından güzel bir olay ama haddi aşanlar da var.Kendilerini herşeyin üzerinde görüp ahkam kesenlerde mevcut malesef.

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Allah bilir ancak kıyametin zamanını Resulullah bilmiyor onlar nereden bilecekler,ancak görünür belirtiler var ise bunlar Allah'tan insanlara bir uyarı ve mucizedir,Allah ise ancak korkutmak için mucize gönderir.Ancak insanların şöyle şöyle olacak demeleri yanlış olan bir şeyi söylüyorlar sa doğrudur ancak gelecekten haber vermek ve kıyametin gelecekteki saatini biliyormuş gibi kesin konuşmak Allah'ın gizli tuttuğu bir gayb bilgisini bilmeyi iddia etmektir,sapıklıktır,tehlikelidir.

nagihannur

New member
Kıyamet yaklaşıyormu bilemem ama bildiğim şey ölüm herkesin küçük kıyameti olacak.onun için kişi kendi kıyametine hazırlıklı olmalı bence. Yaşadığımız bu olaylar ise bize ikaz diye düşünüyorum.Gaybı ALLAH'tan başkası bilemez bizler kıyamet hakkında yorum yapamayız

ebubekr

New member
enes kardesim

bunlar doğru olabilir ama sunuda unutmayalım bundan 5 sene önce boyl kuresel ısınma dıye bı gundem yoktu belkı 10 sene sonra kuresel soğumayı tartısacağız

o yuzden gaibi allah bılır

fazla kafa yormamak lazım böyle seylere bence

selametle

nns

New member
10 yıl sonra değil ama kıyametin yaklaşmasının daha net görünmesi bence insanları daha kötüye sürüklemiyor.Zaten her anımız ölümle nişanlı.Yarınımız kesin değilken bundan 100 yıl sonrasını düşünmek ve medyanın abartıyla süsleyerek filmlerle oluşturulan sahte senaryoları mesele etmek gereksiz.İnşallah hayırlara vesile olurda insanlar ibret alarak ölümü hatırlar..baktığınız yöne doğru yürürsünüz..inşallah doğru yoldan bakanlar çıkar..

Üst Alt