Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şeytandan Mektup....

Aysegul

New member
Seni dün günlük islerini yaparken gördüm. Namaz kilmadan, dua etmeden bir günü daha geçirdin. Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek için vakit ayirmadin. Çok nankörsün! Seninle gurur duyuyorum. Benimle oldugun için çok mutlu oldugumu söyleyemem.
Hatirliyormusun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum. Dogruyu söylemek gerekirse: Senden Allah'tan nefret ettigim için nefret ediyorum.
Allah beni cennetten attigi için bende seni kullaniyorum. Seni de Allah'in bana yaptiklarini ödetene kadar kullanacagim, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.
Biliyormusun aptal. Allah seni seviyor, ama sen hayatin boyunca benim yanimdaydin. Bunun içinde seni ödüllendirecegim. Hayatinin berbat olmasini saglayacagim. Biz ikimiz beraber kaldikça bu Allah'i çok üzecek.Zaman senin hayatini kimin yönlendirdigini O'na gösterecek. Ve bu senin sayende olacak.
Geçirdigimiz güzel günleri hatirla, insanlari nasil hor görüyorduk,
onlara küfür ediyorduk, çilgin partilere gidiyorduk, hirsizlik
yapiyorduk, nasil iki yüzlü davraniyorduk, sigara kullaniyorduk, cami'ye gitmiyorduk, dedikodu yapiyorduk.....
Bunlarin hepsini kaybetmek istemezsin degil mi?
Hadi gel aptal! Sonsuza dek beraber yanalim! Senin için çok seyler
düsünüyorum.
Bu mektupu sana ne kadar deger verdigimi söylemek ve hayatinin büyük bir parçasini kullanmama izin verdigine tesekkür etmek için yaziyorum.
Aptal, bazen sana çok gülüyorum. Öyle salakliklar yapiyorsunki, benim bile migdemi bulandiriyorsun. Sen böyle devam et. Yeni nesile yalanciligi, aldatmayi, kumari ve cami yerine diskolara gitmeyi ögret.
Sen bunlari onlarin yaninda yap ki onlarda seni örnek alsinlar. Bir zaman sonra onlarda aynisini yapacaklardir. Çocuklar böyle iste.
Neyse, simdi gitmeliyim ama birkaç saniye sonra tekrar seni görmeye gelecegim. Azicik aklin olsaydi tövbe etmek için biryerlere giderdin ve yasayacak oldugun bir kaç seneyi de Allah'la beraber geçirirdin.
Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslinda, ama seni taniyorum. Sen zaten benim yanimdan ayrilmazsin. Senin yasinda olan bir insanin hala günah islemeye devam etmesi saçmalik olsada. Sakin beni yalnis anlama, senden hala nefret ediyorum, ve bu böyle devam edecek. Beni gerçekten seviyorsan tabiki bu yaziyi kimseyle paylasmazdin. Ölüm bizi bulusturana kadar...

mistik_cadi

New member
ne yani şeytan da mı kitap yolluyor:D ..
hmm muhammedin yeni versiyonu mu yazmış bunu yoksa:D

ibrahimonur

New member
mistik_cadi' Alıntı:

ALLAH'IN LANETİ ÜZERİNE OLSUN

NE YAZIK SANA BAKALIM HESAP GÜNÜNDE NE CEVAP VERECEKSİN EBAMÜRRE

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
kimseye lanet okumayalım kardeşleirm , efendimiz kendine o denle hakaret eden, ve cebri zarar veren kavim için dahi yapmamıştı bunu ki bizde yapmamaız lazım Allah hidayet nasip etsin arkadşımıza. ama onada sözüm şu birazdaha edepli yaklaşırsan sevinirim.

saygılarımla...

imran268

New member
mistik_cadi' Alıntı:

bana bak sen kendi ni ne sanmaya başladın. lafını bil de konuş. sen ateist misin hristiyna mısn. her ne belaysan. edebini takın yoksa......................

kalın sağlıcakla 268

imran268

New member
......

......

seyfullah putkıran' Alıntı:
kimseye lanet okumayalım kardeşleirm , efendimiz kendine o denle hakaret eden, ve cebri zarar veren kavim için dahi yapmamıştı bunu ki bizde yapmamaız lazım Allah hidayet nasip etsin arkadşımıza. ama onada sözüm şu birazdaha edepli yaklaşırsan sevinirim.

saygılarımla...
,

kusura kalma kardelşim. ama bu mahluka lanetttttttttt getirmiyicez de kime getirelim???

kalşın sağlıcakla 268

gulya

New member
Allah razi olsun.rabbim bizi seytana uymaktan korusun.amin

mhmt

New member
NİSÂ SÛRESİ
(119) "Onları mutlaka saptıracağım, mutlaka onları kuruntulara sokacağım ve onlara emredeceğim de (putlara adak için) hayvanların kulaklarını yaracaklar. Yine onlara emredeceğim de Allah'ın yarattığını değiştirecekler." Kim Allah'ı bırakıp da şeytanı dost edinirse şüphesiz o, apaçık bir hüsrana düşmüştür.

NİSÂ SÛRESİ
(76) İman edenler, Allah yolunda savaşırlar. İnkâr edenler de tâğût yolunda savaşırlar. O halde siz şeytanın dostlarına karşı savaşın. Şüphesiz şeytanın hilesi zayıftır.

şeytssnın hilesi zayıf Allah'ın bildirdiği gibi..sadece biraz irade..akıl.
allah razı olsun...selametle...

hircin

New member
allah seytanin serrinden hepimizi daima korusun aslinda bu yazi hepimize bir ibretlik unutmayin agzinizdan allahin adini eksik etmeyin saol güzel kardesim eline saglik cok güzel olmus

Üst Alt