Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şeytandan deşarz oluyorum seçenek varmı başka

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
şeytandan deşarz oluyorum seçenek varmı başka
dine yapış Allaha sığın bunlar bunlar sıradan seçenekler
eskiden rotyolarda şiir yarışması düzenlenirdi
amaç topluma şair kazandırmak değil amaç
kendi arşivlerine yeni taze müzik labaartualarına ilgiç halkın ilgisini çekecek
yeni taze kan yeni taze simit sunup halkı çekmek için
kendileri fil dişi kulelerinde halkın derdini bilip halkın derdini yazacak
ruh halleri olmadığı için böyle yarışmalar düzenliyorlardı
bu şekilde mazeme topluyorlardı halka pazarlamak için sermaye etmek için
bunu gizliden halkın meşhur sanatçılarıda yapıyorlardı
kendilerinde halkın derdini dile getirecek ruh olmadığı için
halkın yazdığı şiirleri Allahın vergisi olan ses güzelliğiyle seslendirip
halka pazarlıyorlardı yani tekelin tütünü kilosunu halktan 5 alıp halka 50 satmasından beterdir bu sanaççıların yaptığı
bu sanaççılar gizliden ratyoda yarışma düzenliyerek birnci ikinci üçüncü ye asgari ödül vererek binlerce şiiri mazeme sermaye arşivine katıyorlardı
şimdi ben Allah sıtarı yarışması düzenliyom ödül olarak birnciye cennette deniz kenarında saray ikinciye ırmak kennarında villa üçüncüye yaylada köşk veriyom ama bekleyin sapretmeniz gerekir ölünceye kadar üçgünlük dünyadamı olmasını istersiniz sarayınızın ebedi dünyada olmasınımı istersiniz sarayınızın akıllı olan ebedi olanı seçer geri zekalı olan üç günlük dünyalığı seçer
şimdi şeytandan deşarz olmamak için başka seçenek bulmak yarışmanın konusu sıradan dine yapış Allaha sığın seçenekler olmamalı
nasıl şiir yarışmasında beyninizi zorlayarak ter dökerek farklı etkili şiir yazmaya çalışıyorsanız şimdiye kadar hiç duyulmamış görülmemiş nefsin anlayacağı nefsin dinleyeceği bir seçenek olması lazım
ben kefilim birinciye ikinciye üçüncüye cennette ödülünün verileceğine
hatta bu üç sıralamaya giren kardeşlerimizin şimdiye kadar işlemiş oldukları günahlarının af olacağına ben kefilim hatta vallahi bu ilk üçe girenin şimdiye kadar günahını çekmeye razıyım gerekirse
çünkü bu yarışma sade türkiyeyi değil dünyayı insanlığı ilgilendiren bir sorun çünkü bir dünya güzeli seçiliyorsa niye bir ruh güzeli seçilmesin dimi bizim nefislerimizi azdıracak dünya güzeli lazım değil bize ruhlarımızı çoşturacak ruh güzelleri lazım Allah aşkına katılın bu yarışmaya
ürettiğiniz çareleri seçenekleri formülleri teorileri yazarak cevaplayın
Rabbim depremlerle kuraklıkla uyarıyor sırada kimbilir hangi felaketler var
geçlerimiz ruhun gıdası diye avutulan yutturulan aslında nefsin gıdası olan popla topla uyuşturucuyla en büyüğü gizliden aile kavramımızın dibine kiprit suyu döken fuhuşiyatla **** ergumanlarıyla aklınaza hayeline gelmesini istemeyeceğiniz burda dile getiremeyeceğim satır başlıklarıyla
geçlimizzin ruhu yok ediliyor Hadisi şerif Rasülümüz
s.a.v diyorki şehfet kuyusuna düşmüş kişiye hiç bir urgan yetişmez Allahın kutret eli haricinden başka diye
ben bu konuları araştırdım ama gençlerimizin durumu korkunç durumda
bazı küpün dışına sızanlar varda çoğu gizli
tesettürü bir metre bez parçası diyenler var araştırma yaptığımda baş örtüsünün ne kadar şitdetli hikmetli bir ihtiyaç olduğunu anladım bir Allah dostunun dediği gibi bu örtü olmazsa çok çok çamlar devrilir demişti he
mde aileyi ayakta tutan çamlar
kalbinde bir nepze Allah aşkı olan ter döküp bu yarışmaya katılıp cevap verirler İNŞALLAH

ben bu yazıyı laf olsun diye açmadım
ben bu konuyu ölüm kalım konusu olarak gördüğüm için açtım
ölüm kalımdan dahada kötü farkına varmadan imanlarımız ölüyor
popsıtar yarışmalarında geçlerimizin nasıl soytarılık yaparızda dereceye gireriz diye uğraşıyorlar
ama burda ebedi hayat söz konusu kimse fikir yörütmeye çözüm bulmaya uğraşıp cevap veren olmamış
iki kişide sade teşekkürle yetinmişler
hadi bilmiyen geçlerimiz bilmez ama bilen geçlerimiz okuyupta bana ne deme lüksleri yok
çünkü imkanı olupta çözüm üretmeyen ve cevap vermeyenlerin yakasına yapışacam ahirette
kısır çekişmeler lazım değil veya yüz yıllar önceki o günün şartlarına göre yazılmış sözleri aktarmak sade değil
o sözleri günümüzle yoğurup fırından yeni çıkmış simit gibi sunmak etkili olan yoksa bayatlamış sözleri sunmak nefisleri etkilemiyor
ben acizane bir formil bir teori buldum ama kendim deniyorum çok zor bir puroğram kolayını bulan olurmu diye bu yarışmayı düzenledim
işte benim çözümüm fekrim
gözüne hakim ol
kalbine hakim ol
heran abdesli ol
heran zikirli olki
maddi yönden rahat olasın
manevi yönden rahat bulasın

ticaretle uğraşıyorum gözüme hakim olmadığım zaman çorbam kaynamıyor nasibim kesiliyor işlerim ters gidiyor sade ölmeyecek kadar rızkım o gün oluyor
kalbime hakim olmadığım zaman kötü düşüncelere engel koymassam ruh çorbam kaynamıyor fiyizsizlikden sitrese huzursuzluğa gark oluyorum
kalbi kirden pislikden temizlediğin zaman bir şey doldurup onla meşkul etmek zorundasın çünkü hayatın kanunu bu sen kalbe Allahı sokmazsan şeytan yüzsüzdür hemen girer ama Allah nazlıdır pist kalbe girmez çünkü Allaha layık değildir çöp dolu kalbe
önce heran abdesli olup ruhen ve bedenen temizlenip ondan sonra zikredip Allahı kalbine çağırmaya başlamalısın dedimya şeytan yüzsüzdür kovsan gelir Allah c.c. nazlıdır gerçekden istiyormu diye geç gelir kalbe Allah c.c. diyorki ben hiç bir yere sığmam ama salih mümünin kalbine sığarım diyor
benim acizane düşünce puroğramım bu uygulamada zorlanıyorum burda böyle bir yarışma düzenledimki daha kolay düşünce puroğramı hazırlayan olurmu diye gerçekden çok çok zorlanıyorum bunu uygulamaya
akıl aklıdan üstündür derler
benden zeki benden akıllı Allahın sevgili kulları vardır burda elbette
lütfen Allah rızası için bir sadaka demiyom lütfen Allah rızası için bir aşkı bulma puroğramı dileniyorum sizden gerçekden
benim puroğram çok zoruma gidiyor bazen teslim bayrağını çekiyom ama ertesi gün düşünüyom başka yol çare bulamadığım için yine kendi puroğramımı uygulamaya çalışıyom
dağa tırmanması öyle zorki dünyaya geldiğime bazen pişman oluyom
ama çıkıp çıkıpta geri tırmandığım kayalardan kendimi atmak öyle kolayki bıraktınmı islamın ipini hiç zahmet etmeden insan geri başa düşüyor başa dönüyor
öyle bir dopik tırmanma puroğramı arıyorumki bir nefeste zirveye ulaştıracak ve zirveye ulaştıkdan aşkı buldukdan sonra es deli rüzgar es yalçın kayadan ne kopara bilirsin diye bileyim
mücahid kardeşlerim ama şimdi çalıya takılmış tüy gibiyim rüzgar nerden eserse o yöne dönmek zorunda kalıyom ruhdaşlarım sizden sadaka değil takat takate dileniyorum

Üst Alt