Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevincliyiz.

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi
H

hüma-gül

Guest
Radikalislam hocam pazar sabahi umreye gidiyor Allah(cc) izniyle,bizde islamforum üyeleri olarak ona Allah (cc) kabul etsin diyoruz.Bizimde yüregimizden gelerek gönderdigimiz selamlarimizi götürmesini istiyoruz.Allah(cc) yolunuzu acik etsin insallah.

Azra

New member
inşallah hayırlısıyla gider.ne güzel bir duygudur şimdi Allah o duyguyu o heycanı bizde nasip etsin.gerçekten bende çok istiyorum o mübarek topraklara gitmeyi...

abimizin yolu açık olsun.ordada hatırlasın bizleri.

radikal

New member
Allah razı olsun :) evet çok sevinçliyim ve bir çocuk gibi seviniyorum.Allah'ım cümle ümmedi muhammede nasip eder inşaallah.
Hepinizi dualrımda orada anacağım inşaallah.
hakkınız helal edin inşaallah.

gizemli

New member
ALLAH MUBAREK ETSİN RADİKALİSLAM ABİM RABBİM O GÜZEL TOPRAKLARDA İBADETLERİNİ EKSİKSİZ YAPMANIZI SAĞLASIN. HEPİMİZE NASİP ETSİN.. BİZDENDE SELAMLAR SALAVATLAR GÖTÜRÜN...

ALLAH(C.C) YOLUNUZU AÇIK ETSİN

ALLAH(C.C) MUBAREK EYLESİN İNŞALLAH...

HAKKIMIZ VARSA HELAL OLSUN.
SİZDE HAKKINIZI HELAL EDİN..
SELAMETLE...

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Hocam inanın çok sevindik..Allah(c.c)'ım inşallah mübarek topraklarda ettiğiniz duaları kabul eder..Bizlere de inşallah günün birinde gitmeyi nasip eder..

gulya

New member
cok sevindim bende.rabbim kabul etsin yolunuzu acik etsin.isteyen herkese nasip etsin insallah

lotus

New member
Abiciğim çok sevindim sizin adınıza Rabbim yolunuzu açık etsin inşallah.
Bizlerede nasip olur inşallah oralara gitmek.
Dualarınızı eksik etmeyin abiciğim bizlerden
hakkınızı helal edin kardeşinize

hasret

New member
yolunuz açık olsun...inş. birgün bizlerde gideriz..bizdende selam götürün...
Dualarınızda bizleride unutmayın...selemetle..

B

beyaz_ýþýk

Guest
Allah razı olsun :) evet çok sevinçliyim ve bir çocuk gibi seviniyorum.Allah'ım cümle ümmedi muhammede nasip eder inşaallah.
Hepinizi dualrımda orada anacağım inşaallah.
hakkınız helal edin inşaallah.

Hakkım helaldir...Amin rabbim cumlesine nasip eder inşallah...BUrda kabeye gidemeyne arkadaşlarda uzulmesin...Tesselli olarak sunu soyleye bilirim...
İnsan kalbi Kabeden daha degerlidir...
Cunku onu Allah c.c. yaratmış ve hikmetini ona bağişlamış...siz kalbinizi ona yoneltin va salih kulların kalblerini seyredin..daha fazla tat alacaksınızdır..
Tabi gonul gitmek ister ama rabbimin Mucizeleri coktur..İnsallah sizlerede nasip eder...İnsaallah o toprakları hepimiz goruruz...Ve insallah hepimiz gercek bir hacı gibi yaşarız... Selametle..

Yolunuz acık olsun efendim....

A

abdirabbih

Guest
ne güzel bi duygudur ya... kutsal beldelere bizden de selam götürün.....
bizim yerimize de seyredin o güzellikleri ve bizim yerimize de kana kana zemzem suyu için.... ve zemzem suyu içilirken edilen dualar inş kabul olur bizleride unutmayın o güzel dualarda...

uhuvvet

New member
Ah işte şimdi oralara gitmek vardı.Allah kabul etsin Radikalislam hocamın umresini forum sitesinden dua isteyenleride şöyle bir anarsa çok müteşekkir oluruz.

dua isteyenlerden biri benim mesela...

hircin

New member
allah tüm müslümAN ALEMINE O KUTSAL TOPRAKLARI GÖRMEYI NASIP ETSIN SIMDI NEKADAR MUTLUSUNDUR RADIKALISLAM HOCAM

radikal

New member
Ve aleyna aleykümselam.Elhamdülillah bugünleri gördük sizin gibi kardeşleriminde inşaallah göreceğine inanıyorum.Hepinizin selamını aldım emanet olarak,orada emanetin sahibine takdim edeceğim.Ve özellikle dua edeceğim hepinize.Bilinki bu kardeşiniz kendi için istediklerini sizler içinde bütün samimiyeti ile Alemlerin Rabbinden isteyecek. Padişahların ve Karunların Rabbine gidiyorum.O'na (cc) göre zorluk yok ki. "Talebena diyor vecedana buyuruyor" Bizde isteyeceğiz O Alemlerin Halıq'ından (cc).

Hırçın kardeş; Allah'ım bebeğine hayırlı ve bereketli bir ömür ve güzel bir rızık nasip etsin.Ailenize mubarek olsun yavrunuz inşaallah.Güle güle büyütün.

Cümleten selamın aleyküm, dostlarım.

yýldýz

New member
Yolunuz açık olsun hocam. Selamımızı söyleyin efendimize. Ve Aleyküm Selam. ALLAH TEALA' ya emanet olun.

gönüldostuelif

New member
Allah yolunu acık etsin abi inş. bizlerde gideriz birgün...
bizlerdende selam götür..
Allaha emanet ol...

firdevs

New member
ALLAH (C.C) ziyaretinizi kabul etsin inşallah. Bizlerdende selam götürün.Bizleride duanızdan eksik etmeyin.Bir kere de bizim yerimize bakın o mübarek kabe-i Şerife. Rabbim cümlemize o mübarek yerleri görmeyi nasip etsin inşallah.

yolcu

New member
ne guzel bır duygu selindesındır sımdı, Rabbım inş bızlerede nasıp etsın,
pey. Efendımıze bu garıb den de selam gotur,
hakkımız var ıse helal olsun, sende hakkını helal et
abi Allah kabul etsın, yolunu açık etsın
Alemlerın Rabbı olan Allah'a emanet olasın

Üst Alt