Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seni ezberledim senden gizlice! (Mektup)

miniksercen

New member
Ben seni kalbime almazdan önce
Desen desen,renk renk,harf harf okudum;
Seni ezberledim senden gizlice ,

Ilmek ilmek,nakis nakis dokudum...

Asamayacagim bir sevda sancisina dönüstü hislerim....oysa nicedir gönlümün kapisina acilmaz kilitler vurmustu duygularim.
Simdiye kadar vefasizliklara düsman hislerimle yasadim .
Sihrini cözemedigim bir vuslatin beklentisi icindeydi kalbim. O gün ömrüme mutlaka dogacak,
el degmedik bir safagin sabirla beklentisi icinde olusumun , en parlak mustusuydun SEN....
Ruhumun derinliklerinden dogup , bir daha batmayacak o safaga adamistim kendimi...
Tek cicekle bahar gelsin istiyordum gönlüme.O cicek hic bir zaman egzotiklik ürpertilerini tasimamaliydi hislerimde.
Gönül topraklari olmaliydi Onun asil vatani. Bütün ciceklerin , renklerin güzelliklerini ,
kokularini ve özelliklerini üzerinde tasiyacak , iklimleri barindiran , dünyami bakislariyla kusatan günesim,
ayim , yildizlarim , havam ve suyum , topragim olan , bir tebessümünde yüregimi yatisdiran diger parcami ariyordum. O SENdin .....
Bir efsunlu bakisinin destanini yazan yüregim , silinmeyecek gibi kazidi ismini beynime..bu ASK olmali...
Gönlümün asilmaz duvarlarla örülen mahzenlerini delen , o emsalsiz bakislarinin tutsagim ben artik...
Hayatin manasini buldugumu fisildayan yüregim, SENI arzulamakda ....
Ömrün yollarini birlikde yürümek acilari,sevincleri ve sevdalari benimle birlikde yasamak istermisin ???

Üst Alt