Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sen Kimsin???

• Konbuyu başlatan muhik
  • Başlangıç tarihi
M

muhik

Guest
Hepimiz kendimizin iyi veya kötü özelliklerini az çok hepimiz biliriz.Ancak böyle bir pankart yazısı gibi iyi ve kötü özelliklerimizi "tek" cümleyle nasıl ifade ederiz?marjinal ifadeler bekliyorum arkadaşlar;)

GEZGÝN

New member
arkadaşları için herşeyi yapabilen ama 'iyi gününde kimseyi kırmadığı gibi diğer zamanlarda da kimseyi kırmaması gereken ' biriyim...
bana bazı şeyleri gösteren sevdiklerime teşekkürler...
safişçiğim aslında istediğin gibi birşey olmadı biliyorum ama şu an aklıma sadece bu geliyor..
belki daha sonra bulabilirim birşeyler :)

M

muhik

Guest
Önce sinirlendiğim zaman "ateşle yaklaşma,yanarsın"diye bir yazıyla gezebilirim.:D :D :D
hani klasik Türk filmlerinde babaları çocukları için der ya"yavrum senin annen bir melekti":D :D :D ben bir melekim:D :D :D ...değil tabiki öyle iyi bir özelliğim aklıma gelmiyor şimdilik yazayım.

ibrahim571632

New member
olumsuz özelliklerim için (İtinayla Kalp kırılır) :(

olumlu özelliklerim için (Dikkat dert babası aranızda) :)

;cümlelerini içerir pankartlar tam benlik olurdu galiba...

lotus

New member
Bende;
Sevenin gülüyüm sevmeyenin dikeni....

M

muhik

Guest
Harbiden çok güzel sözler ya arkadaşlar,hepiniz kendi işinize altenatif olarak reklam ajanslarını düşünebilirsiniz,cidden,ben referans olurum,nerden buluyorsunuz bu sözleri süperrr.:eek: :eek: :eek:

mehmet-antep

New member
Kararsız ama bir o kadar azimli, şüpheci bir o kadar güvenen, isyan eden ama bir o kadar tapandır. Aynaya baktığında kendini göremeyen. Ama herşeye rağmen kötü olan...

lotus

New member
Sağolun arkadaşlar Allah razı olsun.Sağolsunlar sevenimiz sevmeyenimizden fazla

Üst Alt