Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun aleykum

omerduran

New member
bu dua
nasardan kortulmak icin mi buyuklermiz bildige nasar duasi, bunu okursam nasardan korturulmiyim ?? Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.

omerduran

New member
bu dua nasardan kortulmak icin mi? Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.

omerduran

New member
Selamun Aleykum

Selamun Aleykum

jeg har brug for jeres hjælp, jeg har asperger syndrom, og adfærdsproblemer , kender i nogle dua som kan få det væk det er meget belastende kan ikke gå ud uden nogen slår og mobber mig, det er stort problem jeg har brug for jeres hjælp .. Jeg vil gerne ha asperger syndrom og adfærdsproblemer væk, da de er stort problem, kender i nogle dua til det, !

omerduran

New member
Selamun Aleykum Sizin yardımına ihtiyacım var, ben Asperger sendromu ve davranışsal sorunlar, bazı dua birinin yaralandı olmadan dışarı çıkıp, sizin yardımınıza ihtiyacımız var büyük bir sorun bana zorbalık olamaz çok stresli uzak alabilirsiniz biliyorum var. . Onlar için bazı dua bilinen büyük bir sorun, çünkü ben uzakta Asperger sendromu ve davranışsal sorunları var istiyorum!

omerduran

New member
Selamun aleykum

Selamun Aleykum

Acil yardima ihtiyacim var...

Sizin yardımına ihtiyacım var, ben Asperger sendromu ve davranışsal sorunlar, bazı dua birinin yaralandı olmadan dışarı çıkıp, sizin yardımınıza ihtiyacımız var büyük bir sorun bana zorbalık olamaz çok stresli uzak alabilirsiniz biliyorum var. . Onlar için bazı dua bilinen büyük bir sorun, çünkü ben uzakta Asperger sendromu ve davranışsal sorunları var istiyorum! tanidiniz dua varmi asperger syndrom ve davraniz bosuklogu yok edecek

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sayın omerduran, sıkıntınız için önce bir doktora/eğitim merkezine baş vurun. İslamiyette somut bir rahatsızlığa "şu dua okunur" diye bir şart yok. Tabii ki her derdiniz için samimiyetle Allah'a sığınıp, dua edip, yardım isteyebilirsiniz. Ancak Allah insana verdiği hastalıklar için şifa sebebi olarak tebabet ilmini de vermiş. Ama zaten kul her zaman Allah'a sığınıp, dua etmelidir. Siz de bu sıkıntınız için tıbbi tavsiyelerin yanında İslamı tam yaşamaya çalışarak bir yol açabilirsiniz.

Allah yardımcınız olsun.

Üst Alt