Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şehader asya alemi evrah lütfennnnnn

reyyan

New member
sa arkadaşlarım alemi evrah ve şehadet sizden ricam lütfen böyle kavgalara gerek yok bir birinizle helallaşın lütfen burası kavga formu degil asya sende hepinizin halalşmasını istiyorum sizden tek ricam

Þ

þehadet

Guest
orda bana kimi hiç yakıştıramadım diyo kimi argo kelimeler diyo ben argo mu konuştum anlamiş değilim benim kulladığım kelime hadi be kelimesi bence terbiyesiz değil:mad:

þirvan

New member
şehadet daha sakin olalım inş kardeşim

reyyan

New member
kardeşlerim canlarım yapmayın size yakışıyormu böyle davranmak benim için yapmayın sadece ortada bi yanlış anlaşılma olmuş okadar ablam lütfen daha sakin olun bu rası forum böyle şeyler olur lütfen

Azra

New member
arkadaşlar herkez hakkını hellal ettsin güzel günler olsun güzel bi forum arkadaşça anlaşıp gidelim.

Asya

New member
ben kimseye terbiyesiz demedim ki yaaa...:( :( :(
yanlış anlaşılmışım.benden yana herkese helal olsun hakkım.ben oraya o konuda iki tane mesaj yazdım.ikisinin de sonu saygı duyarım diye bitiyordu.açıp bakabilirsiniz.
herkesin konuşma tarzına saygı duyarım ben.kesinlikle yanlış anlaşılmak istemiyorum.

Z

zeynep_hearty

Guest
henüz çok genç kardeşlerim onun için sabırsızlar fakat biliyorumki herbiri bir diğerinden erdemli asla birbirlerini incitecek geri dönülmeyecek yollara girmeyecek kadar zekiler ...selam ve dua ile...

alem-i ervah

New member
sa arkadaşlarım alemi evrah ve şehadet sizden ricam lütfen böyle kavgalara gerek yok bir birinizle helallaşın lütfen burası kavga formu degil asya sende hepinizin halalşmasını istiyorum sizden tek ricam

Kavga mı ediliyor !!!!!

Reyyan kendi adıma söyleyeyim , ben gayet sakindim , sakinim...
Yazım eger sinirli bir ruh hali içerisinde okunursa kavga imiş gibi görünebilir ,
lakin sakin bir ruh hali içerisinde okursanız kavga edilmemiş oldugu kanaatine varırsınız...
Bunu göz ardı etmeyin lütfen...

Not :
Kavga'm ,dava'm bu tür basit konular için olmaz zaten.....

V'esSelam

Üst Alt