Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sandviç büfesi

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Fetih kardeş çay ocağını açınca bende dedim bi sandviç büfesi açayım.Acıkan olursa çekinmeden söylesin..Bu arada ben İzmir'in Tire ilçesinde yaşıyorum..buranın sandviçleri çok meşhürdür..yolunuz düşürse mutlaka beklerim ;)

asikkulun

New member
bi görev vermek isterseni yorulmazsınız şöle getir götür işleri fln.bana uygun.fazla iş göz çıkarmaz di mi????

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
orda kumru yapıyorlar dimi? bayılırıyorum ona. :D

İzmir'de kumru çok ünlüdür muhakkak..ama Tire sandviçinin özelliği mangal ateşiyle yapılması..önce ekmekler kızartılır,sonra salam sucuk sosis ne isterseniz,üstüne de roka ve domates konulur..inanın tadına doyum olmaz..dur yapayım sana bi tane seyfullah kardeşim..(gerçi tire sandviçi değil ama idare et artık..yerken tire sandviçi diye niyet et):)

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
İzmir'de kumru çok ünlüdür muhakkak..ama Tire sandviçinin özelliği mangal ateşiyle yapılması..önce ekmekler kızartılır,sonra salam sucuk sosis ne isterseniz,üstüne de roka ve domates konulur..inanın tadına doyum olmaz..dur yapayım sana bi tane seyfullah kardeşim..(gerçi tire sandviçi değil ama idare et artık..yerken tire sandviçi diye niyet et):)

Allah razı olsun çok güzel olmuş. eline sağlık kardeşim nasip olur bunu birde izmirde yeriz inşallah :)

Rahmet4

New member
yolumuz düserse geliriz ins. bcetin kardes... o nandi kardes bi büfedesin bi cay ocaginda bu ne telas cabucak köseyimi dönmeyi planliyon...

radikal

New member
Yeni açmışsınız dükkanı galiba :p Allah hayırlı uğurlu etsin utandırmasın inşaallah :) Varsa eğer şöyle vejeteryan sandviçlerinizden iki tane alalım. Et, sucuk salam sosis yeme özürlüyüm doğuştan :) Eğer yoksa da sorun değil çamların altında bir çay içsek de yeter bize.

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Abi senin için özel kumpir yaptım..bayılıcaksın..kendi ellerimle..ketçap,mayonez falan koymadım..Hadi afiyet olsunnnnn:)

radikal

New member
Hay Allah(cc) razı olsun sizden. Karnımda bayağı acıkmıştı hani:) Hanif arkadaşlara cevap yazacağız diye oturup yemek yemekten acz kalıyoruz bazen :p

mhmt

New member
çetin kardeşim hayırlı olsun dükkan... hm.. bize ne var?? birazdan cumaya çıkacaz biliyon... gelince bişiler ayarlamış olsan da yesek şöle...ETLİSİNDEN:)
radikalislam abim vejeteryanmış ya, ona göstere göstere şöle:D

selametle...

H

hüma-gül

Guest
Cetin kardesim hayirli olsun cay ocagindan firsat bulursam bende biseyler yaparim senin yapamdiklarin olur;) hani söyle hic cekin me:)

muaz

New member
canım çekti:) çam ağaçlarını da özlemişim.ankara da biraz kel şehir.bakım olmazsa ağaç yetişmiyor.hayırlı cumalar

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
çetin kardeşim hayırlı olsun dükkan... hm.. bize ne var?? birazdan cumaya çıkacaz biliyon... gelince bişiler ayarlamış olsan da yesek şöle...ETLİSİNDEN:)
radikalislam abim vejeteryanmış ya, ona göstere göstere şöle:D

selametle...

Hımmm kardeşim sana şöyle güzel bi hamburger yapayım..ne bulduysam koydum içine kardeşim..acıktım dedin içim parçalandı vallaha..:D:D

mhmt

New member
kardeşim cidden açım.. çok sağol..sende olmasan kuruyup gidecez dükkanda yaw:(
eline sağlık..

selametle..

Üst Alt