Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Saidkerim..

abrec

New member
oz dizisinden:
said kerim siyasi suçdan yatan bir müslüman mahkumdur.ama sıradan biri değildir.önemli bir avukat ve eyaletdeki müslümanların lideridir.imamdır.eyaletin valiside diziyi seyrettiğim için iyi biliyorum bush gibi bir karekter.seçim öncesi eyaletdeki müslümanların oylarını almak için ki bu %25 dir.said kerime af çıkarmakdadır.said başdan affı kabul eder.ve sıra serbest kalacağı güne gelmektedir.said konuşma yapmak için gelir ve valinin yaptığı bütün pislikleri tek tek anlatır ve nasıl bir adelet sisteminiz vardır ki 17 sene hapis cezası alıyorum ama şimdi birden affediliveriyorum der.ve ben bir müslümanım senin gibi bir adamın mahkumiyetini kabul etmediğim gibi affınıda kabul etmem der ve affı red eder.zaten valiyi çoğu kimse sevmediği için ve saidin valinin sadece müslümanlara değil bütün insanlara yaptıklarını anlattığı için herkes saidi bir anda bağrına basar başta hapisanenin ikinci adamı olan mac manus sonda gözüken sarışın adam.saidi tanıdığı ve affı nasıl olurda kabul ettiğini anlıyamadığı için başdan şaşırır ve sonradan saidin amacını anlar tıpkı saidin hapisanedeki müslüman arkadaşları gibi.

bunu nedenmi verdim.böyle liderlere ihtiyaçımız var.hayatını göze alıp müslüman duruşunu gösterecek liderlere.

Üst Alt