Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resmi Seç Hediyeni Al Ebediden...:)

ebedi

New member
ESSELAMU ALEYKÜM CAN KARDEŞLERİM ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ RESİMLERE BAKIP GÖNLÜNÜZÜN EN BEĞENDİĞİ RESMİ SEÇİYOSUNUZ. RESMİNİZİ SEÇMEDEN İKİNCİ KISMA KESİNLİKLE GEÇMİYOSUNUZ. İKİNCİ KISIMDA KAZANDIĞINIZ HEDİYE VAR:):):) HEDİYE NE PARA NEDE EŞYA vs. GİBİ BİŞİ DEĞİL UMARIM BU ACİZANE OYUNU SEVERSİNİZ:):) EBEDİ KARDEŞİNİZDEN... NOT: TÜM HEDİYELER ŞAHSIM ADINA VERİLMEKTE OLUP TÜM HAKKIM ALAN KİŞİYE HELALDİR...

1.RESİM

2.RESİM

3.RESİM

4.RESİM

5.RESİM

6.RESİM

7.RESİM

8.RESİM

9.RESİM

10.RESİM
[img=http://img509.imageshack.us/img509/3221/24mt0.jpg]

ŞİMDİ HEDİYEN:):):) UMARIM BEĞENİRSİN...

ebedi

New member
1.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 1 Ayetel Kürsi :) Daha Güzel Bi Hediye Varmi Sence...

2.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 1 Fatiha 3 Ihlasi şerif :) Acizane Bir Hediye...

3.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 1 Fatiha :) çam Sakizi...

4.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 3 Ihlas :) çoban Armağani...

5.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 1 Yasini şerif :) Kimse Alamadi Kiymetini Bil...

6.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 3 Felak 3 Nas :) Ne Güzel Bir Hedaye Değil Mi?

7.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 8 Ayetel Kürsi :) Kazalardan Belalardan Korunmak Için Birebir...

8.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 100 Estağfirullah :) Inşallah Vesilemle Bağişlanirsin Kardeşim...

9.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 25 Subhanallahi Velhamdülillahi... Duasi :) şeytan Senden Uzak Duracak Ne Güzel...

10.resmi seçen Için... Ruhaniyetine Bir Subhaneke :) Sonuçta Bu Bir Oyun Değil Mi?

ebedi

New member
Okudum Yolladim Kardeşim :) Gelmiştir Inşallah :) Bu Dünyada Gelmesede Ahirette Sevabi Gelir Inşallah...

ebedi

New member
Eee Bu Kadarcikmi...neden Bakanlar Hangi Resmi Seçtiklerini Sölemiyorlar:(:(

Mücahid

New member
Birici resim kardeşim.Semeresini alalım lütfen.Dua ile

ebedi

New member
Hepinizinkini Okudum Yolladim:)

GEZGÝN

New member
Dört Ile Dokuz Arasinda Kalmiştim Kardeşim
Ama Dört Dedim
Allah Razi Olsun
Mükemmel Hediyeler Var...
Hepsi Ve Daha Fazlasi Sizin Olsun Kardeşim...

hamidü'l Quran

New member
8.resmi seçen Için... Ruhaniyetine 100 Estağfirullah Inşallah Vesilemle Bağişlanirsin Kardeşim...

bennde 8.resmı demıstım alıyım hedıyemı abıcım :) hemn yollarsan sevınırım ...:)

hannane

New member
Maaşallah..Bearekallah sana kardeşim..Bende bir ila 10 dahil arasındaki bütün resimleri seçtim..demek istiyorum ama ayıp olur diye söyleyemiyorum:eek:

mhmt

New member
enes son resim.. kamufle olan köpek resmi..:p
Allah'ta seni güldürsün inşaALLAH...

selametle...

a l p e r

New member
3 ve 7 arasında karar veremedim :) İkisini almak olmaz ise 3. resim tercihimdir. Bilmukabele inşaallah :)

ebedi

New member
Maaşallah..Bearekallah sana kardeşim..Bende bir ila 10 dahil arasındaki bütün resimleri seçtim..demek istiyorum ama ayıp olur diye söyleyemiyorum:eek:

can ablam sana can feda hepsini okuyayım ama öteki kardeşleriminkini yaparken yorgun olmak istemem:):) can ablam

A

abdirabbih

Guest
ya kardeşim kusura bakma ama bu resimleri çok aradın mı zira ben hiç birini beğenemedim..
e peki şimdi ne olacak ben mahrum mu kaldım?

sanlý

New member
bende 3 u sectım ama 1 2 3 4 5 6 7 8 9 da olabılır yanı hedıyemı bu sayıları seçtıgımı sayarsanız en bol hadıyelı ben olurum heralde.acele cvp kestane kebap.hedıyelerım peşin isterım

ebedi

New member
tüm kardeşlerimin ruhaniyetlerine seçtikleri resimler karşıtında dualarını okudum ve yolladım onlara duada ettim... hadi devam devam:))

Üst Alt