Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rabbimize Ne Kadar Sağdiğiz ?

ebedi

New member
ESSELAMUALEYKÜM KARDEŞLERİM,
BİZLER ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIZ. İSLAM GÖLGESİ ALTINDA YAŞIYORUZ. RABBİMİZE MÜSLÜMANLIK TA SAĞDIKMIYIZ. MÜSLÜMANIZ AMA GÖREVLERİMİZİ TAM YAPIYOR MUYUZ? HARAMA HELALE NE KADAR DİKKAT EDİYORUZ? KAÇ KİŞİYİ İSLAMA DAVET ETTİK? ÇEVREMİZDEKİ İNSANLARI NAMAZA DAVET EDİYOR MUYUZ?
İŞTE BUNLARI YAPAMADAN ÖLÜRSEK YAZIKLAR OLSUN BİZE...:(
PEYGAMBER EFENDİMİZ (sav) EBU CEHİLİN YANINA 10-20-30-40-50 KAÇ KERE GİDİYORDU, HEMDE HİÇ ÜŞENMEDEN, BUGÜNDE GİTMEYEYİM DEMEDEN, NASIL OLSA İMANA DÖNMÜYOR DEMEDEN. İSLAM GÖREVİMİZİ TAM MANASIYLA YERİNE GETİREMESSEK RESULULLAHIN(sav)YÜZÜNE NASIL BAKARIZ.
BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ ÜSTADIMIZ O KADAR HAPİSLERE GİRMİŞ, ACILAR ÇEKMİŞ, İSLAM HİZMETİNİ SON NEFESİNE KADAR DEVAM ETTİRMİŞ, VE İSLAM GÜNEŞİNİ GÖNÜLLERDE TUTAN TALEBELERİ HALEN DÜNYADA YAŞAMAKTA. BİZLER KAÇ TANE İSLAM ADINA UFAK BİR ÇOCUĞU ALIP YETİŞTİRİYORUZ. KENDİ KARDEŞİMİZ GİBİ BAĞRIMIZA BASIYO MUYUZ?
ALLAH AZZE VE CELLE KARDEŞLERİM ESSELAMUALEYKÜM HAKKINIZI HELLA EDİN...

asikkulun

New member
Allah razı olsun.çok güzel değinmişsin konuya.evet bir müslüman olarak çevremdekilere teklifte bulundum.beni bir gün dinlediler.daha da umursamadılar.ve ben de çokkk üzüldüm.ama yinede sabrettim ve benim yakın dostlerım ben naasılsam onlarda bana ayak uydurdular.çok sevindim.ben Allah a layık kul olmaya çalışıyorum her zaman.ve çevremekiler bana özeniyorllar.ben özenmelerinden çok uygulamalarını isterim.onun için benimle arkadaşlık yapanlar bir müddet sonra.benim gibi başörtü örtüyorlar ve benim gibi olmaya çalışıyorlar.ama ben bilmiyorum.kötü bişi mi yapıyorum.

Üst Alt