Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Para kazanmak

ogrenci007

New member
Selamun aleykum. Daha önce nerede çalışabilirim diye konu açmıştım. Ondan sonra birçok yerde calistim. Dükkanda çalışınca saatler tam uymuyor ya da sınavım oluyor gidemiyorum. Pazarda da satış yapmayı denedim. Ondada 100 liralık ürün elimde kaldı ve pazarda bütün günlerimi harcadım. Zabıtadan kacmasi filanda ayrı dert. Bu da derslerimi etkiledi. Acaba neden böyle oluyor anlamıyorum. Para kazanmam hayırlı mı olmayacak? Arada iddaa sayısal loto filan mi oynasam diyorum sonra vazgeçiyorum. Sizin yorumuz nedir?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Helalinden para kazanmanın zor bir iş olduğunu bilmek lazım öncelikle.

Talebe olmanız nedeni ile zaman peoblemlerinizin olması doğaldır. Talebelikten kalan zaman zamanlarınızda yapacağınız iş ise ihtimalen sizi tatmin edemeyecek.

İddaa, loto, toto gibi haram yollara tevessül etmeyin, hem ahirette, hem dünyada zarara girersiniz.

En iyisi çalışma ve para kazanma arzunuzu yaz tatiline saklayın.

Allah, dilediğine dilediği kadar rızık verir. Siz elden geleni yapmış ve yapıyorsunuz.

ogrenci007

New member
Ama o kadar calismama ragmen kazanamamak çok üzüyo beni. Hani birsey olmali diyorum icten ice

ogrenci007

New member
Ayrica son mesajinizda beni uzdu. Cunku bende ki para kazanma arzusu degil para kazanma ihtiyaci. Zaten bu yaslarda boyle bir arzunun cok oldugunu sanmiyorum.Oyle olsaydi arkadaslariminda calistigini gorurdum ama kimse calismiyor. Benim zoruma giden sey bi gunde 2-3 bin lira harcayan insanlar varken benim gibi bi ogrencinin pazarda butun gununu gecirip 20-30 lira kazanamamasi. O 2-3 bin harcayanlar yardim etsede derslerimizden olmasak daha iyi olmaz mi?

ogrenci007

New member
bir yol gösterin bana hani şu an hiç param yok. sıfır ya yok. ders düşünmek değil başka şeyler bile düşünemiyorum şu an

Üst Alt