Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Özlü sözler

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Arkadaşlar boş zamanlarda yazdığım birkaç tane özlü sözüm var..sizlerlerle paylaşmak istedim..umarım beğenirsiniz...

Dansöz....acıyla yoğrulan bedenini bi oya yana,bi bu yana savurur..hem sarhoşa,hem hayata oynar..yalan ama mecburi bir gülümseme ile

Ben dost hayatı yaşamak istiyorum diyenlere bi sorun bakalım..kaç tane dostu var hayatında?

Yüzünü insanlardan çevirdikten gayrı bütün vücudun kıbleye baksa ne yazar!

O kadar korsan yaşıyoruzki!..hayata yeniden başlamak için format atıyoruz..yüklediğimiz hayat yine kopya hayat...

Paralı askerlik yapmaya gerek yok! İçinde bi sevgili ile gidersen emin olki ''bedelli'' askerlik yapmış kadar olursun...

Hayatı yaşanmaz,karanlık ve sisli görüyosan hadi diril artık..ama atıcağın ilk adım gözlüğünün camını silmek olsun..belki tüm sorun yalnızca budur...

Asaletin simgesi TEK TAŞ'tır..ama dikkatli olun hanımlar erkeklerin en ii yaptığı şey,tek taşla iki kuş vurmaktır!...

Ölüm:''ya bütün karanlıkları içine çekmektir,ya da sonsuz karanlığa içindekileri kusmaktır''..

Hislerinden emin olamayan kişiler ömrü boyunca papatya yolmaya mahkumdur...

Hadi zamana oynayalım..Sen bana geleceğimi ver,ben sana geçmişini..ama elini çabuk tut..Her aldığın gelecek geçmiş olabilir..

Mutluluk bile değer kaybetmeye başladı artık...herkez ''küçük mutluluklar''peşinde koşar oldu..

Gözyaşların çeneden akıp gidiyosa bi derdin vardır,burun hizasındaysa mutlusundur,çapakta kalıyosa bırak reklam yapmayı..

Sana bi acı kahve içmeye gelecek kadar uzaktaydım ama sen beni fincanın dibinde aradın hep..şimdi ters çevir ve kapa hayatı!!!!

Benim halimi hatırımı kimse bilmez,dibine çökmüş acı kahvedenmi soracaksın beni

Azra

New member
Sana bi acı kahve içmeye gelecek kadar uzaktaydım ama sen beni fincanın dibinde aradın hep..şimdi ters çevir ve kapa hayatı!!!!

Benim halimi hatırımı kimse bilmez,dibine çökmüş acı kahvedenmi soracaksın beni

Hislerinden emin olamayan kişiler ömrü boyunca papatya yolmaya mahkumdur...
Hadi zamana oynayalım..Sen bana geleceğimi ver,ben sana geçmişini..ama elini çabuk tut..Her aldığın gelecek geçmiş olabilir..

Mutluluk bile değer kaybetmeye başladı artık...herkez ''küçük mutluluklar''peşinde koşar oldu..

bende bunları çok beğendim kardeş emeğine ve yüreğine sağlık..

Üst Alt