Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Öss Sınavına Girecekmisiniz ?

yasinacar88

New member
Değerli kardeşlerim 2006-2007 ÖSS sınavı yakında yapılacak. Bu sınava gırıyorsanız nerde gırıyorsunuz ?

yasinacar88

New member
Ben İstanbul Sarıyer imam hatip lisesinde giriyorum. Esenlerde Oturuyorum Bu okul hakında bılgısı olan arkadasım benı aydınlatabılırmı. esenlerden hangı ulasım yolunu kullanıcağıma dair...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Ben İstanbul Sarıyer imam hatip lisesinde giriyorum. Esenlerde Oturuyorum Bu okul hakında bılgısı olan arkadasım benı aydınlatabılırmı. esenlerden hangı ulasım yolunu kullanıcağıma dair...

bu konu hakkında bilgim var kardeşim... aslında okul istinyede , sahilde istinye devlet hastanesinin hemen ilersinde cami var camin yanından yokuşu çıktığında okulun önüne varıcaksın.. esenlerden mecidyeköye yada beşiktaşa yada eminönüne giden otobüs yada benzeri bir ulaşım şekli varsa ben sana anlatabilirim.. hatta haritasını verim nerde olduğunu.. birazdan..

adszbv8.jpg

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Seyfullah kardeşim maşallah..inan ÖSS sınavına gireceğim yeri google earth'ten bulacağım hiç aklıma gelmezdi Allah arttırsın..

hannane

New member
bu konu hakkında bilgim var kardeşim... aslında okul istinyede , sahilde istinye devlet hastanesinin hemen ilersinde cami var camin yanından yokuşu çıktığında okulun önüne varıcaksın.. esenlerden mecidyeköye yada beşiktaşa yada eminönüne giden otobüs yada benzeri bir ulaşım şekli varsa ben sana anlatabilirim.. hatta haritasını verim nerde olduğunu.. birazdan..

adszbv8.jpg

ne denir bilmiyorum:eek: harikasınız:)

yasinacar88

New member
Seyfullah kardeşim bu konu hakında bana yardımcı olduğun ıcın teşekkür ederim. aslında aklıma google earth bakmak geldı ama ben bulamamıstım. Allah razı olsun ...

Azra

New member
gerçektende çok güzel anlatmışınız maşallah...

yasinacar88

New member
Galiba sadece ben öss mağduruyum.
Baksanıza kimse mesaj yazmıyor...

kubus

New member
allah yardımcın olsun ama sınavı bir dert okuması bir dert mezun olması bir dert iş bulması bir dert tek güzel olan cakası okumak güzel şey ama işe girerken tecrübe istemeseler eğer üniversiteye girersen aynı zamanda işe girmeye çalış yarım günlükte olsa şimdiki aklım olsaydı bende parttime çalışırdım neyse allah kolaylık versin

talha_

New member
efendim öss ye girincede is bitmiyo...öss yi bi kazan gerisi kolay diyorlar?
asıl ondan sonra zor...

neyse icinizi karartmayım insallah size öss yi kazandıran Rabbim üniversiteyi de bitirmeyi nasip eder....selametle

SUSKUN

New member
Valla ben össye beşiktaşda bi üniversitede girdim ama üniiversitenin adını unuttum yıldız teknikmiydi istanbul teknik üniversitesiydi galba babamla bigün önce gidip yerini öğrendik ertesi gün kızkardeşimle gittim aman girdimde noooldu iki yıllık geçiş yaptım:)
Allah yardımcınız olsun

abrec

New member
genç arkadaşlara tavsiyem üniversiteye girin ama diplomanın işe yaradığı bir bölüm seçin.
eğer okumıyacaksanız meslek sahibib olunabilecek bir işte çalışın bu ikisii yapmazsanız babanızdazengin değilse hayat sıkıcı olur.

Üst Alt