Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Örtü Ve Tevhid

oðuz bakar

New member
ÖRTÜNMEKLE NE YAPTIĞININ FARKINDA MISIN ?
Bacım ! Müslümanca bir kimlik ibraz edip tesettüre bürünmekle sen koskoca bir küfür sistemine meydan okumuş olmuyor musun ? Sen adamların bütün servetlerini ellerinden çekip almıyor musun ?
Söyle , sen olmasan , senin dişiliğin olmasa , adamlar neyi satacaklar , ne yiyecekler , ne içecekler , ne yazacaklar , ne çizecekler , ne gösterecekler , neyi sergileyecekler , neyi pazarlayacaklar ? Sen olmasan neyi nasıl reklam edecekler ? Sen olmadan bu adamların medya diye bir şeyleri olabilir mi ? Ondan sonra çıkmışsın bir de : “ BİZİM SUÇUMUZ NEDİR , BİZ NE YAPTIK DA BUNCA ZULÜM BİZE REVÂ GÖRÜLÜYOR ? ” diyorsun . Söyle bakalım , daha ne yapacaksın ?
TEFERRUAT DİYENLERE !
Küfrün egemen olduğu bir beldede bir bayanın ortaya çıkıp tesettüre bürünmesine nasıl olur da sadece haram ve helal penceresinden bakarsınız ? O kadar küçük bir mesele midir bu ? Bu bir saf belirlemedir , taraflardan bir taraf olmadır , küfürden ve küfür toplumundan berî olmadır . “ Ben sizin oluşturduğunuz standartlardan sıyrılıp çıkıyorum , sizin ölçülerinizi kabullenmiyorum , sizin değerlerinizi ve değerlendirmelerinizi reddediyorum , tanımıyorum . Sizin beni görmek istediğiniz ölçü ve kalıplara girmiyorum , ben Allah’ı Rabb edindim . O beni nasıl görmek istiyorsa öyle olacağım . Sizin fuhuş üzerine binâ ettiğiniz düzeninizi yıkacağım , elinizdeki tek sermayeniz olan kadın cinselliğini elinizden alacağım , sizi iflas ettireceğim , saltanatınızı yerle bir edeceğim ” demektedir . Her şeyden önemlisi firavunlar bunu böyle anlamaktadır . Elhak doğru anlamaktadırlar . KEŞKE MÜSLÜMAN OLDUĞUNU İDDİA EDENLER TESETTÜRÜN NE OLDUĞUNU FİRAVUNLAR KADAR ANLASALAR ….

MEHMED GÖKTAŞ

Üst Alt