Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Örnek Müslüman Kadin

tarik1987

New member
Bu Yaziyi şuan Okuyan Birçok Kardeşim Sayfa Açilirken şunu Geçirdi Değilmi Aklindan:musluman Kadinla Ilgili Hadis Veya Ayetlerin Yazili Olacaği. Ama Yanildiniz. Ben Size Bir Abla Olarak Gördüğüm Ve Kendisini Taktir Ettiğim Bir Bayandan Bahsedeceğim
"""şifa Topbaş Hanimefendiden""""
Tanimayanlar Vardir Diye Biraz Bahsedeyim Kendisinden.
şifa Hanim Ulkemizin En Başarili Hat Sanatkarlarindan Biri. Ama Onun Bir Farki Diğer Hattatlardan.genç Ve üretken Olmasi.
Genç Yaşinda Icazet Aldi Bu Dalda. Yani Bu Işi Artik öğretebilecek Seviyede.
Kendisi Eğitim Olarak üniversite Mezunu Değil Bildiğim Kadariyla. Ama Onun Azmi Başarisinin Sirri Oldu.
Kalbinin Guzelliğinden Olsa Gerek Hilal Tv Deki Programi Gerçekten çok Ilgi Görüyor.
Bilhassa Başörtüsü Nedeniyle Okuyamayan Bayan Kardeşlerime şifa Topbaş ı Kendilerine örnek Almalarini Tavsiye Ederim.
Sevgi Saygi Ve Muhebbetle...

tarik1987

New member
bakıyorumda kimseler (bilhassa bayan kardeşlerim sizlere söyluyorum) bişey yazmıyo bu foruma. söylediklerimde bir yanlışlıkmı var yoksa başörtüsü nedeniyle okuyamayan arkadaşları üzecek bir sözmü var?
varsa söyleyin

Müþtak

New member
aranıza yeni katıldım,şu an tetkik aşamasındayım.Forumun içeriğini araştırıyorum.Ayrıca yazılarınızda bir yanlışlık ve üzecek bir söz yok.tavsiyeleriniz için de teşekkür ederim..

.nice üniversite mezunu tanıyorum;iki cümleyi bir araya getirip konuşamıyorlar.Bunun yanısıra kendini geliştirmiş üniversite mezunu olmayan niceleri de var ki üniversite mezunu zannediliyorlar..yani diploma herşey değildir.Fakat ilgi alanımızla ilgili olsa güzel olur tabiki:)

tarik1987

New member
.nice üniversite mezunu tanıyorum;iki cümleyi bir araya getirip konuşamıyorlar.Bunun yanısıra kendini geliştirmiş üniversite mezunu olmayan niceleri de var ki üniversite mezunu zannediliyorlar..yani diploma herşey değildir.Fakat ilgi alanımızla ilgili olsa güzel olur tabiki:)

ASLINA BAKARSANIZ DİPLOMA HİÇBİRŞEY DEĞİL. BEN BİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİŞSİ OLARAK VE BU İŞLERİN İÇİNDEKİ EN YAKIN İNSANLARDAN BİRİ OLARAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİMKİ: ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETİLEN, ÖĞRENİLECEK HİÇBİRŞEY YOK. EĞİTİM DURMUŞ GİBİ.
SADECE SINAVLARI GEÇME TELAŞI. AMAN AMAN ÖYLE İLİM Dİ FEN Dİ ÖYLE ŞEYLERE RASTLAYAMAZSINIZ ÜNİVERSİTELERDE.

NEYSE KONUYU DAĞITMAYALIM. ADINI SÖYLEYEMEYEYİM BU FORUMDAN BİR ARKADAŞIMIIZN TESHİP KURSUNA GİTTİĞİNİ ÖĞRENDİM. SİZLERE DE BU VE BUNA BENZER AKTİVİTE VE SANANTLARLA UĞRAŞMANIZI TAVSİYE EDİYORUM eeyy başörtüsü mağduru kardeşlerim..

türkmani

New member
Okumak,ilim tahsil etmek her bireyin doğuştan elde ettiği bir haktır.Bu hakkın ,çeşitli yasaklarla ve yahut ta 3 saatlik bir sınavla insanların elinden alınması bir çeşit zulümdür.
Yaşadığımız coğrafya da malesef okuma hakkımız elimizden alınmış durumda.Ama ilim tahsil etmek isteyen insan için hiç bir engel olamaz.Hayat başlı başına bir eğitim-öğretim kazandırır insana.Derler ya hayat üniversitesinden mezunum(bu üniversitenin mezuniyeti pek olmaz ama)önemli olan eşyanın hakikatini kavramak,marifetullah sırrına ermektir.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

Üst Alt