Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Önemli Proje lütfen yardim!!!

Nurgül

New member
Selamun Aleykum arkadaslar bilmiyorum dogru yere mi aciyorum konuyu ama bi kac yildir aklimda bir Proje var ve bunu gerceklestirmek istiyorum inshallah Allah firsat verirse ve Hayirlara vesile olacaksa! aklimdaki su: Ben Almanyada bir Yayin evi icin Cizim ciziyorum yani Cizgiroman türü hikayeler yapiyorum...benim ama asil hedefim Yetenegimi "Dogru" yollarda kullanmak...yani güzel Ibretlik Hikayeler cizip onlari yayinlamak, hayirlara vesile olmasi icin Allahin rizasini gözeterek isler yapmak istiyorum.... Cok güzel Hikayeler var ama karar veremedim baslangic olarak nasil bir hikaye secmeliyim diye....tüm bir Cizgiroman kitabi cikarma teklifide geldi Almanyadan ama reddetmek istiyorum...cünkü daha cikamam isin icinden bunu yaparsam....yaptik bir cahillik ve "calisiyoruz" burda ama dedigim gibi hedefim baska...Türkiye icin Islami yönden faydali seyler yapmak istiyorum....(ailem Cizgifilm bölümüne katilmami istiyor cok güzel Dini cizgifilmler var..ama teknoloji biraz geride kaliteli olmuyor...ve ben bunu becerirr miyim bilmiyorum) o Yüzden sizden güzel kardeslerim bana önereceginiz Hikayeler varsa cize bilecegim o zaman bana eger burda bulunuyorsa linkini verin veya anlatin....
ama en önemlisi fikrimi gerceklestirmem hayirli olurmu diye bana nasihat verin?..tamamen cizmeyi birakmayi düsünüyordum ama böyle bir adim atmayi da aklimdan atamiyorum bana yardim ederseniz cok sevinirim.....
Allaha emanet olun

Selam ve Dua ile

asikkulun

New member
Bel Ki Din Konusuna Ilgi çekebilecek Bi şey Olabilir

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Çizim kabiliyeti hususunda ortak yanımız var imiş.

Bende Eşarp ve yazma Kreasyonları yapıyorum.

Belkide deseni çok hoşa gittiği için kullanmayacağı yazma yada eşarbı alanlar gördüm.

Allah gittiğin yolda muaffak etsin.

Nurgül

New member
Amin cümlemizi inshallah sagolasin. zati "Bursa" herseyiyle kendi konusuyor ;) Mashallah. Esarp desenlerine gözatabilecek bir siten varsa bizden esirgeme sakin. Biliyosun biz kadinlar bu konuya pekde düsgünüz :)(nerden nereye)

cüneyt

New member
çok güzel düşünce ama bu proje daha önce hiç düşünülmemişse gerçekten güzel bir şey olur rabbim inşAllah bu düşünceni gerçeğe dönüştürür.

Rahmet4

New member
benim fikrim eline bir fisat gecmis degerlendirmeni tavsiye ederim tabiki secim sana kalmis sana zarar vermiyecekse neden olmasin daha cok tecrübe edinirsin en azindan insanlarin hangi hikayeleri okuduklarini ögrenebilisin Allah genede hakkinda hayirlisini nasip etsin amin

Nurgül

New member
@seyfullah
Amin Allah razi olsun

@cüneyt
Sagol Kardes Amin inshallah :) ellimden gelleni yaparim inshallah

@fetih
bilyorum kizmadim zati fetih kardes. Amin inshallah Allah razi olsun

@dünyahali
kararimi verdim yinede Allah razi olsun :)

asikkulun

New member
Allah Sana Yardim Etsin.gerçekten Zor.istihareye Yatmayi Düşündün Mü?????

A

asiga dogru

Guest
cok guzel bi yetenek bende biseyler cizmeyi severim ama senin kadar yeterli olmadigmdan kesfedilemedim;)saka bi yana guzel,hos biseyin ortaya cikacagindan eminim ben bayilrim cizgi olusumlu bisyler okumaya...:)

mmelek

New member
geçen gün görüşmüştükya sana yazı göndermiştimya beyenirsen onu yap izin veriyorum iyi olcak hastanın ayağına doktor gelirmiş ata sözü belki bunda hikmet var

Nurgül

New member
@silverhand
gercekten ne demek istediginizi pek algilayamadim...???benim anliyacagim sekilde yazarsaniz sevinirim hakikaten....benim icin önemli

@asiga Dogru
Allah razi olsun elimden geleni yaparim inshallah!!

@nandi
evet düsünüyorum Hayirlisi olsun.

@mmelek
gönderdigin hikayeyi okudum dün dini bir toplanti vardi bütün gün ordaydik o yüzden fikrinize cevap yazamadim: Allah razi olsun Hikayenize yorum yapamadim henüz, ama Izin icin tesekkürler. bakiyorum topluyorum henüz. Hayirlisi olsun...

mmelek

New member
sana yolladığım yazıyı kullana bilirsin purejende izin veriyorum istersen

Üst Alt