Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Önce Sen Kampanyası

eteknoloji

New member
Web sitesi
www.eteknolojimarket.com
Herkesi bu kampanya ya destek olmaya davet ediyoruz. Önce Sen kampanyasının logosu aşağıdaki gibidir. Lütfen logoyu bozmadan orjinal hali ile kullananın

oncesen.jpg

Önce Sen Kampanyası Resmi sitesi : Önce Sen Kampanyası

Önce sen kazanmalısın...
Arkadaşım
Kardeşim
Ağbim
Ablam
Anam
Babam
Karım
Sevgilim
Gazetecim
Patronum
İşçim
Köylüm
Esnafım
Postacım
balıkçım
Önce sen kazanmalısın çalışanım ki
işine zamanında gelesin. Rahat gelesin. Evdeki sorunlarınla işe gelmeyesin.
Önce sen kazanmalısın ki patronum
Maaşımı tam ve hakkımı vermelisin. İş ortamında rahat çalışma ortamı sağlayasın
Önce sen kazanmalısın ki arkadaşım
Bende sana iş yapabileyim. Sıkıntım olduğunda sana gelebileyim.
Önce sen kazanmalısın ki kardeşim
Her daim bana yardım edebilesin
Önce sen geçmelisin kapıdan ki
Bana yol gösterebilesin.
Önce sen yemelisin ki dostum benim de aç olduğum da bana yedirebilmelisin
Önce sen ev sahibi olmalısın ey sokak taki zavallı.
Ben de bir gün zavallı olduğumda bana da bir dam verebilesin
Önce devlet kazanmalı ki
Devlet olarak kalmalı ve bana bakabilmeli.
Önce Anam kazanmalı önce anam yemeli ki atasız kalacağım günlere daha çok uzaklarda olsun
Önce sen sinemaya gidebilmelisin çaban kardeşim
Sen git ki bana sosyete diye bakmayasın. Bana daha iyi koyunlar yetiştirebilme ufkun açılsın.
Önce sen namaz kılmalısın. Çünkü ben namaz kıldığımda bana karşı çıkmayasın.
Önce sen ALLAH'ı sevmelisin.
Sen sevki bana güzelliğini anlatasın. Benim sevdamı anlayabilesin.
Önce sen Atatürkü anlamalısın. Eğer anlar isen kardeşim.
Bana ATAMI anlatırsın. Bana devrimleri ile yücelmenin yolunu anlatabilmelisin
Önce sen pilot ol kardeşim önce sen pilot ol ki
korkularımı yenmeyi bana sen öğretirsin
Ne istiyorsan önce senin olsun senin olsun ki
benim olsun.

Eğer başkalarını önce düşünmez isek. Başkalarının var olduğunu ve başkalarının varlığını kabullenmez isek kavga ederiz. Önce kendimizi değil önce karşımızdaini düşünelim.
haydi önce sen deyip başlatalım kampanyamızı

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sayın eteknoloji

İslamForum da iyi zamanlar geçirmenizi diliyoruz.

Ancak, başladığınız günden beri, sürekli mesajlarınıza bir başka site/forum linkleri eklemektesiniz ve bu eklentiler bizim tarafımızdan silinmekte.

Bakın, okuyup kabul ettiğiniz İslamForum kuralları ne diyor

Madde 4- Yine kullanıcı isminde, imza, avatar ve mesajlarda da reklam yapmak, başka bir forum linki vermek veya yönlendirmek yasaktır.

Madde 30- Forum Kurallarına uymayan katılımcıların Foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

Bu konuda ikaz edildiğiniz halde yine aynı fiili yapıyorsunuz.

İyi niyetli bu son ikazımızı lütfen dikkate alınız.

Selamlarla

eteknoloji

New member
Web sitesi
www.eteknolojimarket.com
S.a

Neden sildiğinizin mantığını hiç anlamıyorum.. Evet reklam var. Siz bile önce sen kampanyasına katılmalısınız. Okuyun hayır okumayın. Anlayarak okuyun. Bir kere daha bir kaç defa okuyun. İnanın anladığınız anda konuyu sabitleyecek linkini de büyük puntolarla vereceksiniz. Yapmayın kardeşim. Önce başkalarını düşünme vakti gelmedimi. Bu önce ben harisliğinde kurtulma zamanı gelmedi mi yapmayın ne olur Türkiyenin en büyük islam forumu daha 1 tane üyesi bile olmayan forumdan mı korkuyor. Yapmayın ALLAH aşkına. Ne olur Önce sen kampanyasına Bekir kardeşim önce sen katıl

bekir

sadece bir kul
Yönetici
S.a

Neden sildiğinizin mantığını hiç anlamıyorum.. Evet reklam var. Siz bile önce sen kampanyasına katılmalısınız. Okuyun hayır okumayın. Anlayarak okuyun. Bir kere daha bir kaç defa okuyun. İnanın anladığınız anda konuyu sabitleyecek linkini de büyük puntolarla vereceksiniz. Yapmayın kardeşim. Önce başkalarını düşünme vakti gelmedimi. Bu önce ben harisliğinde kurtulma zamanı gelmedi mi yapmayın ne olur Türkiyenin en büyük islam forumu daha 1 tane üyesi bile olmayan forumdan mı korkuyor. Yapmayın ALLAH aşkına. Ne olur Önce sen kampanyasına Bekir kardeşim önce sen katıl

Sayın eteknoloji
Misyonunuz nedir bilmiyorum ancak her müessese kendi kural ve prensipleri ile yaşar ve bu onun en doğal hakkıdır. Bunu harislik olarak değerlendirmenizi abartılı bir tarz olarak algılıyorum.

İnternet alanında siz ve siz gibi düşünen yüzbinlerce fikir var. Her talep sahibi bu forumda sizin yaptığınızı yapmak istese ki size göre doğal bir şey, İslam Forum diye bir forum olmazdı, kalmazdı...

Bu formun amacı, eğer zahmet edip okursanız, kurallar bölümünde yazıyoır. Bu kurallar ile kurulmuş ve bu kurallarla devam ediyor inşallah. Bu kurallar içinde " reklam panosu gibi de kullanılabilir" diye bir amaç ve kapsam yok.

Buna rağmen sizler gibi düşünen kişilerin taleplerini İslamForum TopListe bölümünde değerlendirerek yardımcı oluyoruz.

Ama siz, siz sayın eteknoloji; okuyup kabul ettiğiniz kurallara rağmen, aksine bir tutum içerisinde olmanın haksızlığını sindirebilip, nasıl bizim hakkımızda ahlaki ahkamlar kesebiliyorsunuz anlamak mümkün değil...

eteknoloji

New member
Web sitesi
www.eteknolojimarket.com
Haddime değil haddimi aşmaktan ALLAH'a sığınırım

Haddime değil haddimi aşmaktan ALLAH'a sığınırım

Sevgili Bekir Kardeşim

Sizin Ahlaki değerlerinizi değil yargılamak hatta dile getirmek bile haddimi aşan bir konudur. Asla ama asla böyle bir eyleme tenezül edemem bundan dolayı ALLAH(CC) sığınırım.

Ama konuya dikkat ederseniz bir toplumsal çağrı var. Bu çağrı yine üstüne basa basa yineliyorum türkiyenin en büyük forumunda yayınlanması yapmayın ne olur size zarar vermez. Hatta yüceltir.

Tamam söz veriyorum bundan sonraki konularda reklam içeriğine titizlikle uyacağım ama ne olur b u konuyu genel sohbet konularına taşıyın ve orda olsun.

ALLAH(cc) YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Üst Alt