Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ölüm Aninda

ibrahimonur

New member
Arkadaşlar ölüm Aninda Insan ölüm Döşeğinde Iken Bir Pamuk Ile Hastanin Ağzi Islatilir Bunun Nedenini Hiç Düşündünüzmü??

şimdi Herkez Derki Hararet Bastiği Için

Evet Bununda Doğruluk Payi Var Fakat Asil Nedeni Insan ölüm Aninda Iken şeytan Karşisina Dikilip O ölüm Döşeğinde Hararet Basmiş Olan Kişiye Bir Tas Uzatarak Derki '' Bana Imanini Ver Bende Sana Bu Tasi Veriyim'' Der
Ama O Tasin Içinde Olan şey Insanin Tuvalette Tükürdükleridir...

Eğer O ölüm Döşeğindeki Adam Ikramina Karşilik Verirse Insan Allah(cc) Muhafaza Imansiz ölür Insanin Ağzini Islatirsaniz Adam O Ikrama Karşilik Vermekten Vazgeçer...inşallah Iman Ile Gider Eğer Mü'minse Ve Tuvalete Sol Ayak Ile Girip Sağ Ile çikmakta çok önemlidir

Not:.:::: Cami Imamindan Alintidir

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
tuvalete tükürmek felan bir kaynagi yok bu olayin ama ölürken buna benzer bir olayin tecelli edecegi söylenir

ibrahimonur

New member
evet tam kaynağı olmamak ile beraber alimlerin çoğu bu tükürmek konusunu destekliyor

isimsiz

New member
tükürme olayını duymamıştım fakat...kişi şeytanın vereceğine kanıp imanından olmasın diye susuzluğu giderilir...hatta bildiğim kadarıyla şeytanın verdiği su içtikçe daha çok susuzluk veren bir madde imiş..

mevlam o günüzmüzde yardım etsin..

Aysegul

New member
yoo tükürük olayını hadilserde okumuştum...Ama şeytanın o tükürğü verdiğini ilk kez duyuyorum...İnsan ölürken çok susuz kalacakmış fakat eğer imanlı ölürse melekler o kişiye şerbet içireceklermiş diye biliyorum

ibrahimonur

New member
Aysegul' Alıntı:
yoo tükürük olayını hadilserde okumuştum...Ama şeytanın o tükürğü verdiğini ilk kez duyuyorum...İnsan ölürken çok susuz kalacakmış fakat eğer imanlı ölürse melekler o kişiye şerbet içireceklermiş diye biliyorum

bende şerbet olayını bilmiyorum ama şeytan imanımızı satın almak için bize ikramda bulunacak diye dinledeim camiden

ALLAH cümlemize imanlı ölmeyi nasip etsin aaaammmmmiinnnn..

Üst Alt