Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NTV DEn KUR´AN hazımsızlığı....!

talha_

New member
06 Nisan 2007 Cuma 02:12
my.php
[/URL][/IMG]
Ahmedinecat"ın esir İngiliz askerler konusundaki basın toplantısını canlı yayınlayan NTV, tartışılan bir uygulamaya imza attı.

Televizyon kanalı, Ahmedinejat"ın konuşması sırasında Kur"an-ı Kerim okunmaya başlayınca yayının sesini keserek, sadece görüntüyü verdi ve bağlantı kurduğu bir konuğunun yorumlarını aldı.

Ahmedinejad açıklamalarını sürdürürken NTV stüdyosunda haberi aktaran Oğuz Haksever, “Kutsal metinlerden bölümler okuyan İran Cumhurbaşkanı...” ifadesini kullandı. Kanal, toplantıyı yarıda keserken Haksever, “Ahmedinecad teolojik kaynaklı yorumlar yaptı” değerlendirilmesinde bulundu.

http://www.tevhidhaber.com/news_detail.php?id=7770

mhmt

New member
kimin nereye himet ettiği meselesi kardeşim?? hep aynı bunlar..
değişmezler..Allh yolundan ayırmasın..

selametle..

mehmet_16

New member
Dini siyasete alet etmek çirkin bir davranıştır.NTV'nin bu konuda hassas olduğunu düşünüyorum.Ahmedinejad gibi bir kişiliğin her defasında dini metinleri siyasi rant sağlama aracı yaptığını biliyoruz.Bu yüzden NTV'nin bu husustaki tutumu çok da yadırganacak bir tutum değildir.

mhmt

New member
olay ne senin dediğin ne mehmet16.
dini siyasete alet etmenin e si yok burda..

selametle..

mehmet_16

New member
olay ne senin dediğin ne mehmet16.
dini siyasete alet etmenin e si yok burda..

selametle..

Ahmedinejad'ın bana göre tüm felsefesi budur.Dini kullanarak bir yerlere gelmek ve böylelikle İslamofobiyi de arttırmak.

**DiyarýMevlana**

New member
Web sitesi
islamigenclik.page.tl
allahınızı severseniz söyleyin yahu yıllardır dini kullanıyor din siyasete alet ediyor diye bir kelime dolaşıyor insan ların arasında.

nasıl kullanıyormuş bana bir anlatırmısınız.allahın kelamından bahsediyor.bundan daha güzel bir kelam varar mı ki.

ya biz allahın kelamını duyunca hazmedemiyoruz yada başka bir şey var.

ne olur söyleyin yahu nasıl dini kullanıyormuş söyleyin...

talha_

New member
Dini siyasete alet etmek çirkin bir davranıştır.NTV'nin bu konuda hassas olduğunu düşünüyorum.Ahmedinejad gibi bir kişiliğin her defasında dini metinleri siyasi rant sağlama aracı yaptığını biliyoruz.Bu yüzden NTV'nin bu husustaki tutumu çok da yadırganacak bir tutum değildir.

papa benedictus kilisede ayin yaparken,millete kutsal suyu içirirken,kutsarken veriyor ama...

ben bu konuyu buraya yansıtmamdaki amaç; boyle bir davranısı ntv den beklemediğim için,yadırgadığım için değil di zaten....

tabi ntv yi kotuleyemezsin çunku o senin en buyuk kaynağin...

radikal

New member

Sevgili talha kardeşim, Kızılay göndersek onlara, hazım açısından yada ne bileyim yemek sodası cinsinden. Çünkü ilerde gerçekten fazlası ile ihtiyaç duyacaklar.

talha_

New member
Sevgili talha kardeşim, Kızılay göndersek onlara, hazım açısından yada ne bileyim yemek sodası cinsinden. Çünkü ilerde gerçekten fazlası ile ihtiyaç duyacaklar.

evet abi..abi sence muz´u da iyi sindirir mi kızılay´ımız?...muz soyanların karın ağrısına da birebir gelir mi?....selametle...

radikal

New member
evet abi..abi sence muz´u da iyi sindirir mi kızılay´ımız?...muz soyanların karın ağrısına da birebir gelir mi?....selametle...

Muz kabızlık ve karın ağrısı yapar fazla alındığı zaman.İçindeki folik asit beyin damarlarının genişlemesine yol açar. O yüzden tavsiye etmem.Çünkü bu sefer maymunu bırakıp "mamut" cinsinden evrimleştiklerini iddia ederlerki, ozaman ters köşeye planjon yapmış oluruz :p

mehmet_16

New member
NTV'de(özellikle CNBC-E'de) tek takıldığım husus hiçbir İslami içerik koymayıp neredeyse tüm dizilerde Hristiyan inançlarının konu edinmesi.Özellikle CNBC-E'de bunu oldukça görüyoruz...

radikal

New member
Ne kadar güzel söylüyorsun bak; onlar kendi kanallarında İslami bir yayına yer vermiyor diye. O halde ey garabet mantıklı insan, söylermisin onların pislikleri ile benim evimin önünü neden çöplüğe çevirmek istiyorsun. Herkesin evinde bir tv var. Merak eden açar bakar. Ben istemediğim halde neden her seferinde senin bu tacizlerini yaşıyorum. Mecburmuyum o pisliklere bakmaya yada seyretmeye yahut okumaya...

Üst Alt