Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Niçin? 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chamdali

New member
Aysegul' Alıntı:
İsimsiz kardeşimiz yeterli açıklamayı yapmış bence...Lütfen bir daha bu tarz konular açmayalım...buradaki amaç islami paylaşımlarda bulunmak sürekli aynı şeylerle gündemi meşgul etmeyelim...Bu konuyu kapatıyorum...Bir daha aynı şey tekrarlanırsa(gereksiz konu açma vs)...Hiç bir tolerans tanınmadan üye forumdan uzaklaştırılacaktır...Sonra beni niye uzaklaştırdınız gibi extra bahaneler de kabul edilmeyecektir

Ayşegül, "Niçin?" adlı konuyu ben açmıştım. Gereksiz olduğunu da düşünmüyorum. Foruma girdiğim zaman bazı yazılarımın silinmiş olduğunu görmek hoşuma gitmiyor. Bugün olduğu gibi. O başlığı da bu yüzden açmıştım. Konu başka mecralara kaydı ise bu benim suçum değil.

Mümkünse yeni silinen yazılarımın gerekçesini öğrenebilir miyim?

Lütfen kim siliyorsa bu yazıları özel mesajla haberdar edebilir mi?

Selamlar!

Aysegul

New member
özel sorunlarınızı özel mesajla bildirin bu forum sitesini bu şekilde meşgul etmeye kimsenin hakkı yok aynı şey tekrarlanırsa uzaklaştırma cezası alacaksınız!

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
chamdali' Alıntı:
Ayşegül, "Niçin?" adlı konuyu ben açmıştım. Gereksiz olduğunu da düşünmüyorum. Foruma girdiğim zaman bazı yazılarımın silinmiş olduğunu görmek hoşuma gitmiyor. Bugün olduğu gibi. O başlığı da bu yüzden açmıştım. Konu başka mecralara kaydı ise bu benim suçum değil.

Mümkünse yeni silinen yazılarımın gerekçesini öğrenebilir miyim?

Lütfen kim siliyorsa bu yazıları özel mesajla haberdar edebilir mi?

Selamlar!

tamam sevgi değer chamdali bundan sonra silinen konular yazanlara gerekçeleri ile bildirilicek.. içiniz rahat olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt