Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne is yaRabbim...

Enver Ýstek

metin mete
Çok değil daha 5-6 sene önce genç kızlar peşinden koşuyordu, şimdi ise başörtülü kadınlar kollarını öpüyor. Eski manken Yaşar Alptekin
131220080248533213348_3.jpg
müthiş bir değişim geçirdi. Geçmişte mekanı podyumlar, sinema setleriydi şimdi cami avluları oldu.

Bir süredir kendini dine veren Alptekin, hac döneşe akşam namazını kılmak için dün Eyüp Sultan Camii’ne gitti.

Sarık benzeri başlığı ve beyaz kıyafetleriyle bir tarikat şeyhi gibi karşılanan Alptekin yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

Camide toplanan cemaat eski mankeni öpmek ve hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Camide yaklaşık 40 dakika kadar kalan Alptekin,
131220080249063230828_3.jpg
Hz. Muhammed’in evinden geldiğini belirterek “Eyüp Sultan’a Efendimizin selamını getirdim” dedi.

KOLUNU ÖPTÜLER

Beyaz kıyafeti ve sarık benzeri başlığıyla dikkat çeken Alptekin’le bazı kadınlar hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir kadın da kolunu öptü.

Enver Ýstek

metin mete
Hemen su i tevil etmeyiniz. Basını suçlayınız.

Ben de gördüm hactan gelenlerin kolunu öpüyorlar. Bu dini bir referanstan ziyade sembolik olarak hac topraklarına duyulan özlemi sembolize eder. Bir şemme kokusunu duymak muradıdır. Niyet budur. Yoksa o zatı kutsamak yoktur. Basın böyle bir hava vermiştir.

Şunu ilave etmek isterim. Bu zatı eskiden tanırım. Bir kaç kez görüştük, bu halini gördükçe ağlayasım geliyor. Rabbim herkeze nasib et diyorum.

Güzellikler varken, habbeyi kubbe yaparak ortalığı velveleye verenler :mad:

Bazan susmak en büyük cevaptir.Eger susulmasi gereken yerde susmuyorsak neden basini suclayalim?Haci özleyen gidiyor özlemeyen elin herifinin kollarini niye öpüyor?Eger Tarkanin kolunu öpse basinda cok önemsenmez ama diger tarafta hemen yapisir yafta;F...... her neyse Adamin Haline gelince Insallah Teslim olanlardandir kendisi öyle dedigi icin ben inandim,ama?Velveleye vermedik ortadaki bir olumsuzlugu dile getirmeye calistik,eger olumlu diyorsan bu senin kanaatin sanirim Duha...

Enver Ýstek

metin mete
Abi seni kast etmedim. Ortalığı velveleye veren basına kızıyorum.

casus021
evet bu konuda basın bazı seyleri çok abartıyor

EyvAllah Duha,bu foruma cikaran oldugumdan öyle anlamisimdir. Acaba sormak gerekir;Basin neden orda?Yoksa biz cokmu körüz?Ama olmaz ise olmaz,Ben asla bu kardesime kast ederek o cagirdi demiyorum ama onu kullanmayi düsünen bir güc reklamin kötüsü olmaz diyerek bir seyler organize ediyor sanirim.Yakinda patlar bu balon.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Asla ama asla mahrem cizgilerini unutmayalim. Cizgiyi asmayalim. Niyet ne olursa olsun. Bu durumda kadinlara bir sorumluluk geliyor ve bu sorumlulugu tasiyanlardan olmalari ümidi ile.

Enver Ýstek

metin mete
Asla ama asla mahrem cizgilerini unutmayalim. Cizgiyi asmayalim. Niyet ne olursa olsun. Bu durumda kadinlara bir sorumluluk geliyor ve bu sorumlulugu tasiyanlardan olmalari ümidi ile.

Cizgiyi asmayalimda Sevgi deger Kerim biz teshir edilsin demiyoruz ama o bayanlarin durumu ne olacak?Kadinda kadinligini bilecek?o taraftan Biri bir yerde flört etse adi ask bu taraftan biri yaparsa ismi .... Her neyse kimsenin kizina kadinina bir tek kelime etmedik ama durum Vahim bence,bir zamanlar bir tarikat Seyhi muz seanslari yapmistida.....Kendini bil kendini bilmez isen kendini patlatirlar enseni...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Flört etme ile ayni kefeye koyamam bu durumu. Ama bu durumuda tasdikleyemiyorum ne yazikki. Her kim olursa olsun bu durum yanlis anlasilmaya müsait hadi onuda gectik Erkek-Kadin ikilisi arasindaki bag nasil olmalidir. Niyet elbette halis ama niyet var olan durumun acikliginida kapatamiyor. Ben oradaki bayani kinamiyorum erkegide kinamiyorum lakin kinama mercisi ben degilim. Ya da flört eden bir erkek ya da bayanida kinamiyorum yine o yetkinin merciinde degilim belkide hic olmayacagim. Bizde öyle sevgi varki bu sevgiyi disariya vuracagimiz vakit ne yapacagimizi sasiriyoruz yanlis hareketler edebiliyoruz. Kalpleri en iyi Allah bilir...

Enver Ýstek

metin mete
Flört etme ile ayni kefeye koyamam bu durumu. Ama bu durumuda tasdikleyemiyorum ne yazikki. Her kim olursa olsun bu durum yanlis anlasilmaya müsait hadi onuda gectik Erkek-Kadin ikilisi arasindaki bag nasil olmalidir. Niyet elbette halis ama niyet var olan durumun acikliginida kapatamiyor. Ben oradaki bayani kinamiyorum erkegide kinamiyorum lakin kinama mercisi ben degilim. Ya da flört eden bir erkek ya da bayanida kinamiyorum yine o yetkinin merciinde degilim belkide hic olmayacagim. Bizde öyle sevgi varki bu sevgiyi disariya vuracagimiz vakit ne yapacagimizi sasiriyoruz yanlis hareketler edebiliyoruz. Kalpleri en iyi Allah bilir...

Iste bu noktada sizinle ayni durumdayim asla kinamiyorum ama her yapilan bir leke gibi gelmekte ise ikaz bizim kendi öz elestirimizdir sanirim...

Elifnisa

New member
ben müslüman, aklı başında ve islamı dededen kalma yaşamayan bir kadının ne olursa olsun bir erkeğin kollarını ellerini öpeceğine inanmıyorum..
o haberi izlemedim fakat basın islamdaki güzel olan hiç bir şeyi göstermez bu haberin asparagas olduğunu düşünüyorum belkide bes altı kadına türbanı takıp mizasen yapmışlardır. manken beye gelince şirkin hertürlüsünden korkarım kendi içinde düşünsün taşınsın eğer şu anki düşüncelerinde gerçekten samimi ise basın yayından uzak durur şirke düşmez. paparazi muhabiri bir arkadaşım vardı o anlatırdı bana derdiki;
biz kimsenin peşine filan düşmüyoruz onlar bizi arıyor hatta bazıları para bile veriyor onları yakalamamız için... hatta eğer görüntülerin yayınlanmasına karşı çıkan bizim yakaladıklarımız olursa yayınlayamıyoruz bile derdi.
bunlar aklıma gelince ne düşüneceğimi bilemiyorum Allah affetsin.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
ben müslüman, aklı başında ve islamı dededen kalma yaşamayan bir kadının ne olursa olsun bir erkeğin kollarını ellerini öpeceğine inanmıyorum..
o haberi izlemedim fakat basın islamdaki güzel olan hiç bir şeyi göstermez bu haberin asparagas olduğunu düşünüyorum belkide bes altı kadına türbanı takıp mizasen yapmışlardır. manken beye gelince şirkin hertürlüsünden korkarım kendi içinde düşünsün taşınsın eğer şu anki düşüncelerinde gerçekten samimi ise basın yayından uzak durur şirke düşmez. paparazi muhabiri bir arkadaşım vardı o anlatırdı bana derdiki;
biz kimsenin peşine filan düşmüyoruz onlar bizi arıyor hatta bazıları para bile veriyor onları yakalamamız için...
hatta eğer görüntülerin yayınlanmasına karşı çıkan bizim yakaladıklarımız olursa yayınlayamıyoruz bile derdi.
bunlar aklıma gelince ne düşüneceğimi bilemiyorum Allah affetsin.

Nedense bende cevremde tam tersini bildigim icin not düseyim dedim. Bu is tamamen maddiyattir. Ve sizin isteginize göre hareket etmez paparazzi. Basin özgürlügü ya iste, insan özgürlügünü düsünmezler. Telefonla arayan ya o gittigi barin güvenlikcisi ya bir calisani ya da diger kurumlar icinde öyledir. Aracilar bu isten para alir.

Üst Alt