Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslümanlara Açilan Psikolojik Ve Hukuki Savaşi Vatan Gazetesi Israrla Destekliyor.

yýldýrým purde

New member
Adnan Oktar`ın fahri başkanlığını yaptığı, milliyetçi, maneviyatçı ve muhafazakar çalışmalarıyla tanınan Bilim Araştırma Vakfı yıllardır hukuki yollarla engellenmeye çalışılıyor. Temelinde Allah`ı inkar eden bir sistem olan Evrim Teorisine karşı verdikleri kararlı mücadeleyi durdurmak için her türlü yönteme başvuruyorlar. Bu vakfın ve Fahri başkanları Adnan Oktar Bey`in yılmayan, kararlı, azimli duruşu inkarcıları daha çok kızdırıyor olmalı ki yalan haberlerle bu mücadeleye destek veriyorlar. Vatan gazetesi de bu destekçilerin başında geliyor. Hukuki haklarını kullanarak basın açıklaması yapan ve gazeteye ilan vererek “ne için yargılandığımızı bile bilmiyoruz. Ortada suç yok ama sürekli yargılanıyoruz. Yargıda baskı var. “ diyen BAV mensuplarını yargıyı tehdit etmekle suçlayan haber yapacak kadar ileri gidiyor. Peki, sormak lazım Vatan Gazetesine neden bu açıklamalara ve çağrılara yetkili bir merci cevap vermiyor, veremiyor? Yine 04.05.2008 tarihinde Vatan gazetesindeki haberde kanser hastası bir Annenin kızına çağrısı var “gelsin görüyüm bir kere “ diyor ama güya kızıyla görüştürülmüyor. Oysa mütedeyyin bir hayat yaşamayı kendisine seçen kızlarını en son yine hastalık bahanesiyle çağırarak kaçıran bir aile var karşımızda… Bu haberi unutmuş değiliz. Annenin açıklaması ise hiç aklımdan gitmiyor. Muhabir soruyor kızınızın böyle bir hayatı seçtiğini öğrendiğinizde ne yaptınız? Diye. Cevap aynen şu: Çok utandım… Utanılacak şey gazeteye pozlar vererek duygu sömürüsü yapmak, Annelik gibi güzel bir vasfı bir insanın hayat seçimini, dindar olmasını, Allah`a olan bağlılığını engellemek değilmidir? Vatan gazetesi bu haberleri yayınlayarak ne yapmayı amaçlıyor. Yakında görülecek olan davanın gidişatını etkilemek için mi acaba bütün bu ısrarlar? Allem etsinler kalen etsinler istediklerini yapsınlar yinede Allah`ın nurunu söndüremeyecekler. Allah nurunu tamamlayacak ve inkarcılarında rahat ve huzur içerisinde yaşayacağı İslam, tüm dünyaya hakim olacak. Bu aşamada bize düşen bu mücadeleyi veren samimi Müslüman Adnan Oktar Bey`e ve arkadaşlarına ve bu durumdaki tüm Müslümanlara destek vermek bu yalan haberleri ve atılan çeşitli iftiraları birbirimize duyurarak bilgilendirmek ,bunlara karşı uyanık olmaktır. Ben bununla ilgili internetten birçok kaynak buldum hepsini tek tek izledim, okudum herkese tavsiye ediyorum. www.Youtube.com adresine Adnan Oktar yazarsanız birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Annesiyle görüştürülmediği iddia edilen kızın hakkında bilgi için ise [B

Üst Alt