Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman olanların örtü konusunda duyarsız olması

mahmut555

New member
şunu belirtmekgerek başörtüsü yasası cıktıgından belli çokrahatsızlandım bunun enbüyüksebebi zulme ugrayanların hiç ses cıkarmamasındandolayı biravuç inancsızların inanclılarakarşı sergiledikleri zülümün nekadar salakca olduguna şahid olunmuştur müslümanlar çok aciz olarak görülüyor solcular ise kendi davaları için herşeyi göze alarak yasayı protesto etmeleri beni gercektende rahat sız etmişoldular nedeni başörtüsü ne yasakgeldiginde müslümanların meydanlara dökülmeleri enbüyük haklarıydı nedense kardeşlerimiz zülme rızagösterdiler direnmediler solcular hertarafı ayaga kaldırmak ve yasanın geçmesini engellemek için ellerinden geleni ardlarına bırakmıyorlar kimisi fetva bileveriyor utanmadan kur anda başörtüsü yokdiye ben şunu anlamakta güçlükcekiyorum diyanet işlerine buaralar da ihtiyac varken çıkıp acıkca başörtüsü kur andavardır demeye korkuyor Allah tan başka kimden korkuyorsa demekki günün beşvakiti okudugu fatiha süresinin nemanayageldigini bilmiyor olacak herhalde biraz agıroldu ama hakediyor şuaralarcıkıp konuşmasa nezaman konuşacak hakkı ÖLÜM MELEGİGELDİGİNDE KONUŞACAK herhalde ozamanda işişten gecer işa ALLAH erken uyanırda hakkı heryerde haykırmakgerktigine inanıp gercekleri söylemesi temennisiyle saygılar dua aylakalınız.

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Müslümanlar,içlerinde olan münafık insanları takvaları ile saf dışı etmedikleri için ümmete ve kendilerine böyle yaparak yardım etmedikleri için bu haldeyiz.Biz gerçek müslümanlar olsa idik Üniversitelerde ki diğer müslüman kardeşlerimiz bizi her türlü buyur ederlerdi,biz müslümanlar içimizde olan bid'atları ve dinimize olmayan şeyleri sokmaya çalışanlara gerektiği cevapları İslam'ı yaşantımızı yaşayarak vermedikçe bu sorunların sonu gelmez.

efendy

New member
şunu belirtmekgerek başörtüsü yasası cıktıgından belli çokrahatsızlandım bunun enbüyüksebebi zulme ugrayanların hiç ses cıkarmamasındandolayı biravuç inancsızların inanclılarakarşı sergiledikleri zülümün nekadar salakca olduguna şahid olunmuştur müslümanlar çok aciz olarak görülüyor solcular ise kendi davaları için herşeyi göze alarak yasayı protesto etmeleri beni gercektende rahat sız etmişoldular nedeni başörtüsü ne yasakgeldiginde müslümanların meydanlara dökülmeleri enbüyük haklarıydı nedense kardeşlerimiz zülme rızagösterdiler direnmediler solcular hertarafı ayaga kaldırmak ve yasanın geçmesini engellemek için ellerinden geleni ardlarına bırakmıyorlar kimisi fetva bileveriyor utanmadan kur anda başörtüsü yokdiye ben şunu anlamakta güçlükcekiyorum diyanet işlerine buaralar da ihtiyac varken çıkıp acıkca başörtüsü kur andavardır demeye korkuyor Allah tan başka kimden korkuyorsa demekki günün beşvakiti okudugu fatiha süresinin nemanayageldigini bilmiyor olacak herhalde biraz agıroldu ama hakediyor şuaralarcıkıp konuşmasa nezaman konuşacak hakkı ÖLÜM MELEGİGELDİGİNDE KONUŞACAK herhalde ozamanda işişten gecer işa ALLAH erken uyanırda hakkı heryerde haykırmakgerktigine inanıp gercekleri söylemesi temennisiyle saygılar dua aylakalınız.
Arkadaşım biliyorsun ki aynı şeyleri bundan altı ay kadar önce farklı konulardan dolayı yaşamıştık.Aslında dış mihrapların bizden istediğide bu zaten aynı sağ-sol kavramında milleti böldükleri gibi.Kararı sen ver bizde meydanlara çıkarsak eni sonu bi çatışma olur.Peygamber efendimiz bile gördüğü o kadar zulme sevgi ile karşılık vermiştir.Peygamber efendimizin siyaset ve politikasından ders almalıyız.Sabırlı olalım Allahın izni ile su yolunu bulur.

abrec

New member
hakakden e kardeş doğru diyorsun yasa falan gundeme gelmese kimsenin hukumete gıgı çıkmıyordu.bak yasak kaldırılınca karşı olnlar nasıl bağırıyor.organizasyon eksikliğivar herhalde.

istanbluerdem

New member
bu konuda bende cok huzuzrsuzum basortu konusunda amac laık bır devlet laık bır ulke olmak bunun ıcın butun sıyasal sımge olan herseyı kaldırmak ıstıyolar eee bızlerınde sıyasal sımgelerıde bellı turban sunnet tarıkat kısacası serıat bu yuzden sıyal sımge olan hersey karsı cıkıolar ıysallah bunların daha kotulerını gormeyız saygılarımla

selam_la_baslamıtı ERDEM

Üst Alt