Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman Müslümanin Düşmanimi...

kablel vuku

New member
Bu Siteye Severek üye Oldum Islami Bilgilerimi Daha çok Perçinlerim Taze Tutarim Insanlarla Fikir Teyakkuzu Yaparim Diye..banim Her Cemaatten Her Tarikatten Arkadaşlarim Var Fikirlerimizin çakiştiği Noktalar Elbette Oluyor Olacakta..ama Asla Birbirimizi Rencide Etmez Inançlarimizi Yariştirmaz Kalben Bağli Olduğumuz Insanlari Birbirimize Aşagilamayiz.neden Bunlari Yazdiğimi Merak Eden Arkadaşlar Olacaği Budu Başlikli Konuyu Tamamiyle Okurlarsa Bir Insana Ve Onun Nezdinde Bir Cemaate Nasil Gözü Bağli Fütursuzca Saldirildiğini Göreceklerdir Tabi Görmek Isterlerse Lütfen Hizmet Etmediğiniz Bir Cemaati Kötülemeyin Bu Kimsenin Haddine Düşmez. Saygi önceliğiniz Olsun.dişardan Gelen Saldirilarla Uğraşmak Kolay Ama Sizi Küçük Düşüren Müslüman Kardeşinizse Işte O Zaman Tarih Boyu Neden Müslümanlarin Hep Ezildiğini Hep Anliyorsunuz...birakin Artik Bu En Iyi Benim Cemaati Tarikatim Işlerini..belkide Ayrilacağim Bu Siteden Bilmiyorum...sitenin Adini Tekrar Okumanizi Dilerim Ne Olursan Olursan Ol.....istemediğiniz Cemaatleri Yazin Ona Göre Davranalim...

Üst Alt