Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman her işten anlamalı !..

Enver Ýstek

metin mete

ekreme

New member
Kitabullah'ı anlayanlar savaşıyor, anlamayanlar senin benim gibi edebiyat yapıyor...O kadar !..

mhmt

New member
Ekreme kardes,kusura bakma (istersen hiciv say)yaziyi görünce hemen aklima geldi;Sadece anlamamasi gereken Kitabullah her halde(önceki yazilariniza binahen.)

ben sizinle aynı paralelede düşünüyorum metin abi..
ama özür dilerim bu yaptığınızı doğru bulmuyorum..
sadece artniyet gibi geldi bana..

Enver Ýstek

metin mete
ben sizinle aynı paralelede düşünüyorum metin abi..
ama özür dilerim bu yaptığınızı doğru bulmuyorum..
sadece artniyet gibi geldi bana..

Asla art niyet yok inanin zaten yazdim hiciv hakkini helal etsin ekreme kardes Vallahi biraz muzipligim üstümde bugün o kadar evdekilerde gülüyorlar halime nedendir bilemem.

Enver Ýstek

metin mete
Kitabullah'ı anlayanlar savaşıyor, anlamayanlar senin benim gibi edebiyat yapıyor...O kadar !..

Kusura bakma dedim ama sen nasil anladin orasi malum simdi bir masal anlatayim sana.

Bir zamanlar birinin baltasi kaybolmus aramis bulamamis,nihayet komsu cocugunun caldigina karar vermis bakmis cocuk su iciyor tam balta hirsizi,cocuk kosuyor tam balta hirsizi velhasil ne yapsa balta hirsízi.zaman gecmis bir gün ahirda samanlarin altinda cikmis balta birdaha bakmis komsu cocuguna pekte benzemiyormus ..balta hirsizina ..............!Velhasil sakanin dozunu kisiye göre ayarlamak lazimmis.Hakkini helal et.

mhmt

New member
Asla art niyet yok inanin zaten yazdim hiciv hakkini helal etsin ekreme kardes Vallahi biraz muzipligim üstümde bugün o kadar evdekilerde gülüyorlar halime nedendir bilemem.

sende hakkını helal et metin abi..
yanlış düşünmüşüm..
hikaye ye de eyvallah yani;)

ekreme

New member
Kusura bakma dedim ama sen nasil anladin orasi malum simdi bir masal anlatayim sana.

Bir zamanlar birinin baltasi kaybolmus aramis bulamamis,nihayet komsu cocugunun caldigina karar vermis bakmis cocuk su iciyor tam balta hirsizi,cocuk kosuyor tam balta hirsizi velhasil ne yapsa balta hirsízi.zaman gecmis bir gün ahirda samanlarin altinda cikmis balta birdaha bakmis komsu cocuguna pekte benzemiyormus ..balta hirsizina ..............!Velhasil sakanin dozunu kisiye göre ayarlamak lazimmis.Hakkini helal et.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz demiştim..Hikaye'deki hırsız benim de balta kim ?;)

ekreme

New member
Hiç de altta kalmıyorsun mübarek Tamam balta benim.

Üst Alt