Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman düşmanı LEVI'S

münevver

New member
haklisin ömer ulubas kardes ama bu kiliclarimiza sarilip olmicak..aklimizi neden yillarca kullanmiyoruz...hani hakim hani avukat hani tahsilli müminler??? Neden daha cok calisip bizde dünyaca ünlü bir pantolon markasi olusturmuyoruz...vaymiki bir basari ola hemen yahudilere satiliyor ..suc bizim...hadi müslümanlar okula derim ben tahsilli olmamiz gerekiyo ilmen güclü olmaliyiz ancak o zaman kazaniriz...Bu zaman ilim zamani eski ihtisamimiza geri dönmek istiyorsak ilme sarilmaliyiz...

yýldýz

New member
Önce toprak işlenir,
tohumun üzeri örtülür,
Sulanır,

Sanırsın onu temelli gömdün, bir daha çıkmayacak.

Günler geçer toprak kabarır. Toprak sert ise kendi çıkamaz, yardım ister.

Gelirsin ona yardım edersin, elinden tutup topraktan çıkarırsın.

Hele bir topraktan çıkmaya görsün, ortam ve ışık müsaitse hızla büyür. Hatta sen bile şaşırırsın nasıl bu kadar hızlı büyüdüğüne.

Güneşsiz olmaz. Güneş ne zaman ısıtır toprağı, o zaman filiz topraktan büyük bir şevkle fırlar.

Ümidini kesdiğin zaman filiz çıkar. Sen suyunu, gübresini düzgün ver, zamanı gelince filiz çıkar.

Topraktan çıkmadan önemlidir herşey, yanlış verirsen gerekli olanları, bitki anormal topraktan çıkar ve bozuk gelişir.

Tohumun uykuya ihityacı vardır. Kendine gelmeye, besinlerini hazmedip organlar yapmaya ihtiyacı vardır.

En önemlisi düzgün kök salmaya. Kök ne kadar düzgün ve gelişir ve sağlam olursa, toprak üstü organları da o kadar sağlam olur.

Sabır ve dua ister. Besin ister. Kendi ayakları üstünde durana kadar.

Ondan sonra mı, sevgi ister. Bitkiler sevgiyle ayakta durur. Tabi insanlar da.

ÇAPANOÐLU

New member
ne hikmetse,
batının bunca dalga dümenine karşı,
hala en çok onların ürünleri tüketiliyor,
gerçekten yazık..

yasinacar88

New member
Kardeşlerim kusura bakmayın ama ben görmedim
Ama önemli deil ben bu firmanın neye hizmet ettiğini gayet iyi biliyorum
Bunlar ki siyonist amerika ve israilin dünyada nam salmış markaları
ama bunlar yanlız leviz değil bunların yanında cola cola, mc donals gıbı fırmalar daha cok sayacağım fırmalar var ama bunları paylasmam yeterlı dığerlerını bılıyoruz zaten

Üst Alt