Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman düşmanı LEVI'S

T

teslimolan

Guest
kardeşim zaten bütün afişler fotoshop da hazırlanır. özel bir oynama söz konusu değil.

Kardesim ne kadar büyütürsen büyüt o büyüme bulanik olmasi lazim böyle ayna gibi gözükemez. Ben büyüttüm nitekim ve cok bulanikti tepede hic bir sey gözükmüyordu hala ince bir ipe benziyordu asagiya indigimde birden namaz kilan insanlara benzemeye basladi cizgiler. Yani bir oynama oldugu olasiligi cok yüksek. Bunu tam olarak bilmek icinde bir resmin orjinali lazim yani levis in kendi sitesinde olmasi lazim. Ikinci ögrenme metoduda mikroskopla olur. Gercek degilse bu fotoshop oyunu ise birilerinin günahini aliyoruz demektir.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Kardesim ne kadar büyütürsen büyüt o büyüme bulanik olmasi lazim böyle ayna gibi gözükemez. Ben büyüttüm nitekim ve cok bulanikti tepede hic bir sey gözükmüyordu hala ince bir ipe benziyordu asagiya indigimde birden namaz kilan insanlara benzemeye basladi cizgiler. Yani bir oynama oldugu olasiligi cok yüksek. Bunu tam olarak bilmek icinde bir resmin orjinali lazim yani levis in kendi sitesinde olmasi lazim. Ikinci ögrenme metoduda mikroskopla olur. Gercek degilse bu fotoshop oyunu ise birilerinin günahini aliyoruz demektir.

kardeşimizin ilk verdiği resim. sitemize yükliyerek yaptığından resim paylşımı zayıf olmuş ama istiyenler aşağıdaki yerden büyük bir şekilde alabilirler ve bilgisayarında inceliyebilirler..

adszsc4.jpg

T

teslimolan

Guest
Seyfullah orjinal resmi nerde bunun. Onun linkini istiyorum.

T

teslimolan

Guest
Bu bilincli bir sekilde yapilmsi galiba özel olarak Ramazan dolayisi ile. Yani gizli bir sey yok bunda gibi bir izlenim aldim.

T

teslimolan

Guest
Seyfullah acarmisin ne demek istiyorsun. Benim okuduguma göre levis müslümanlar icin bir pantolon design etmis ramazan dolayisi ile. Gizli bir sey yok bunda almancasini da okudum.

Nurgül

New member
iki anlamlı algılanabilir....eger bunu Müslüman bir şirket yapsaydı şöyle düşünebilinirdi: yaa bak işte her örgünün atışında Allahı zikretmişler...bu Kotlar tamamen Zikr ile yapılmış Allah razı olsun!!!....ama konu Levi Strauss kotlarına ve böyle bir slogana gelince insanın aklına gelen tek şey: Allah belalarını versin bildiği gibi yapsın

T

teslimolan

Guest
iki anlamlı algılanabilir....eger bunu Müslüman bir şirket yapsaydı şöyle düşünebilinirdi: yaa bak işte her örgünün atışında Allahı zikretmişler...bu Kotlar tamamen Zikr ile yapılmış Allah razı olsun!!!....ama konu Levi Strauss kotlarına ve böyle bir slogana gelince insanın aklına gelen tek şey: Allah belalarını versin bildiği gibi yapsın

Evet sevgili kardesim onun icinde bir sey demeden önce arastirmak gerekiyor. Hic bir sey oldugu gibi degildir belki.

nicksizadam

New member
Arkadaşlar birisi bana bunun bir latife olduğunu söylerse kahkahalarıma bir son vereceğim.İlk başta yer alan resmi kaydedip,büyüttükten sonra alnı secdeye varmak üzere olan insanları görebilmekte güçlük çekiyorum.Sorun bende değil herhalde zira bu resme benimle birlikte birçok kişi de bakıverdi.O ürünün pazarlandığı firmanın hangi millete ait olduğu ayrı,ne gibi illegal işlere imza attığı da belki doğrudur.Ancak alakasız bir resim ile karşı fikirler ileri sürmek hiç bir fayda getirmediği gibi birçok açıdan da o zararlıdır.Değerli forum arkadaşlarımın biraz daha hassas davranmalarında büyük bir önem var.

müttaki

New member
Arkadaşlar birisi bana bunun bir latife olduğunu söylerse kahkahalarıma bir son vereceğim.İlk başta yer alan resmi kaydedip,büyüttükten sonra alnı secdeye varmak üzere olan insanları görebilmekte güçlük çekiyorum.Sorun bende değil herhalde zira bu resme benimle birlikte birçok kişi de bakıverdi.O ürünün pazarlandığı firmanın hangi millete ait olduğu ayrı,ne gibi illegal işlere imza attığı da belki doğrudur.Ancak alakasız bir resim ile karşı fikirler ileri sürmek hiç bir fayda getirmediği gibi birçok açıdan da o zararlıdır.Değerli forum arkadaşlarımın biraz daha hassas davranmalarında büyük bir önem var.

bunu buraya yerleştirirken resmi küçültmek zorunda kalınca pixelleri küçülünce orjinalliğini yitirdi. ama seyfullah kardeşimiz açıkça göstermiş. onun gösterdiği kısımdan bakabilirsiniz.net olarak görünüyor.

ilham

New member
arkadaşlar zaten yapmasalardı böyle seyleri o zaman şaşımak gerekirdi bence..
hiç şaşırmadım.
böyle şeyleri hep yapıyorlar
herkes yaptığının cezasını çekecektir elbet.. bi GÖREN var sonuçta..

yýldýz

New member
Selamün Aleyküm.

İsrail'de 'ölümcül virüs' paniği!

İsrail'de antibiyotiklere dirençli ölümcül bir bakteri nedeniyle onlarca kişi öldü. Hastanelerde yüzlerce kişiye bulaştığı açıklanan virüsün tedavisi neredeyse imkansız...
09 Mart 2007 11:45
Yazı boyutunu büyütmek için

Sağlık Bakanlığı yetkilisi Yair Amikam, son 6 ayda Klebsiella bakterisinin 500 kişiye bulaştığını, bu kişilerden yüzde 30'unun yaşamını yitirdiğini belirtti. Uzmanlara göre ciddi akciğer ve idrar yolları enfeksiyonuna neden olan bakteri, piyasadaki antibiyotiklere direnç gösteriyor, bu nedenle de tedavi edilemiyor.

Sağlık Bakanlığı, hastanelerin alt yapısının iyileştirilmesi amacıyla 15 yıl için en az 2,5 milyar şekele (yaklaşık 700 milyon YTL) ihtiyaç duyulduğunu bildirdi.

Sağlık Bakanı Yaakov Bin Ezri ile dün akşam görüşen Başbakan Ehud Olmert, talebi değerlendirme sözü verdi. Ölümcül bakteri İsrail gazetelerinde ve internet sitelerinde bir haftadır ilk haber olarak yer alıyor. Sağlık Bakanlığının önce panik yaratmamak için salgın hakkında bilgi vermeme kararı aldığı, ancak doktorların önlem alınmadığı takdirde ulusal salgın ihtimali uyarısında bulunmasının paniğe neden olduğu belirtildi.

AA

BAKARA SURESİ
211- İsrailoğulları’na sor, onlara nice açık ayet(ler) verdik. Kendisine geldikten sonra kim Allah'ın nimetini değiştirirse, (bilsin ki) şüphesiz Allah, cezası pek şiddetli olandır.

T

teslimolan

Guest
Yildiz kardesim aman insallah yoktur öyle bir sey yoksa tek onlar degil hepimiz icin tehlike bu.

nicksizadam

New member
Arkadaşlar bu durum diğer kot pantolon üreten firmalarda da yok mu? Merak ediyorum da.

ömer ulubaþ

New member
artık diriliş zamanı geldi mügmin kardeşlerim artık elle verip dinimize koruma zamanı geldi bazı kesimler şu çagdaki gençleri dinden uzaklaştırmakiçin elerinden gelenleri yapıyorlar.şu yaşadıgımız dönem firevunların dönemlerine benzemektedir.frevunlar gün geçtikçe artmaktadır ve birçok mügmin kardeşlerimiz onların zulümlerinden zarar görmekteler bizse elimiz kolumuz baglı şekilde sanki kelepçelermiş gibi seyrediyoruz .artık dur diyelim bu seyredişe arkadaşlar kardeşlerim büyüklerim bu topraklar kolay kazanılmadı.bu topraklar için milyonlarca kişi hayatını feda etti onlar hayatlarını ortaya koymuşlarken biz öylece duruyoruz artık haykırmak zamnı gelmedimi artık nekadar din kardeşimiz ölecek

Üst Alt