Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mezhep Yanılgısı !

cüneyt

New member
Selamu Aleykum kardeşlerim bundan yaklaşık 1 ay önce siteden bir kardeşimle mezhepler üzerine tartıştım..Bu güne kadar ailem hanefi mezhebinden olduğumuzu söylerdi bir gün düşündüm neden? diye çok büyük bir yanılgıya girdim sitelerde bazı kişilerin yazılarını okudum bazı hocaların makalelerini okudum ve mezhep yoktur kanısına vardım....Halbuki bu güne kadar ne kadar büyük bir yanılgıya girdiğimi ne kadar büyük günah işlediğimi anladım..Bölge müftülüğüne gittim GÜVENİLİR hocalara danıştım ve sonuçta her imanlı kişinin bir mezhep , bir görüş yolunda birleşmesi düşüncesini kabul ettim. Elhamdülillah ben bu yanılgıdan kurtuldum Allah affetsin.. Ve bu konuda saçma sapan şeyler söyleyip bazı kardeşlerimi üzdüysem ve kendimi ve onları küçük düşürecek sözlerde blulunduysam özür dilerim..Hakkınızı helal edin.Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun...Selametle...

Mücahid

New member
Tebrikler.Allah razı olsun.Hatadan dönmek ve hatalıymışım diyebilmek en büyük erdemlerdendir kardeşim.Dua ile

G

GEL

Guest
s.a. kardeşim..Msj ını bir kardeşim aracılıgıyla okudum..yoksa forma girmeye hiç niyetim yoktu..

Sunu bilmeni isterimki..

Beyaz_ışık kardeşimin de hakkı sana helaldir....

Rabbim dogru istikametinden ayırmasın...

Selam ve dua ile..

NiZaM-I AleM

New member
Tebrik ederim kardeşim Allah razı olsun..Unutmayalım ki:"Mezhebsizlik dinsizliğin köprüsüdür".Muhammed zahit el kevseri

Üst Alt