Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mevlut Abimiz icin dua insallah!!!

Yunus Emre

New member
Web sitesi
www.m-fgulen.com
S.A. kardeslerim, abilerim, ablalarim. Teyzemin oglu yarin sabah istanbul Acibadem Hastanesinde beyin amelyati olucaktir. insallah cok ciddi olmayan bir tumor temizlemesi olucak ama genede risk tasiyor. Allah rizasi icin su mubarek sitede hepimizin duasiyla Allah in izni ve inayetiyle sifaya kavusmasini temenni ediyoruz. Kendisinden Allah ebeden razi olsun islam adina cok buyuk hizmetleri olan bir zati muhterem. Lutfen gece dualarinizi eksik etmeyiniz.

Musait olan arkadaslarda Salât-ı Tefriciye Duası okuyabilirler;

a12372-1.jpg

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yusteskal ğamâmu bivechihil Kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

"Kendisiyle düğümlerin çözüldüğü, sıkıntıların açılıp zâil olduğu, ihtiyaçların yerine getirildiği, arzu, istek ve güzel neticelere ulaşıldığı, kerim yüzü suyu hürmetine yağmur istendiği Efendimiz Muhammed'e, Onun âl ve ashabına her göz açıp kapama, her nefes alıp verme, Sana ma'lum herşey sayısınca kâmil salât ve eksiksiz selâm et Allahım."

.

Rahmet4

New member
insallah ameliyat iyi gecer kardes rabbim acil sifa versin.daha nice hayirli islerle ugrasmasini yaradan nasib eylesin (Amin)

isimsiz

New member
allah acil şifalar versin...en kısa zamanda sıhhatine kavuştursun inş...

mhmt

New member
allah acil şifalar versin..

Yunus Emre

New member
Web sitesi
www.m-fgulen.com
Allah hepinizden razi olsun, amelyattan bugun 7 gibi cikti, tam 7 saat kaldi, iyi gecmis cok sukur ama doktor bu gecenin onemli oldugunu soyluyor, suan yogun bakimda. Bircok hatim dagittik, lutfen sizde elinizden geldigi kadar birseyler okuyup, dua ederseniz sevinirim. Hic ama hic tanimadiginiz ve bir mumin kardesinize yaptiginiz dua yi insallah Rabbim geri cevirmeyecektir, cunku Allah rizasindan baska hicbir cikariniz yok! insallah ahirette birbirinizle tanisacaksiniz, iste bunlardi sana zor gununde dua edip bana yalvaranlar diyecek insallah...

Allah yeniden hepinizden razi olsun, hayirli aksamlar...
Dualarinizla...

hasret

New member
Allah acil şifalar versin kardeşim.
sağlığına hemen kavuşur inş.

fatiherdem

New member
ben yeni üye oldum inşallah iyileşmiş sağlığına kavuşmuştur hastanız kardeşim

Üst Alt