Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhamet Merhamet Merhamet

CCCCCC

New member
Bismillahirrahmanir Rahim

"ey Yarattiklarinla övündüğüm Işte Bunlari Yaratan Odur Dediğim Alemlere Rahmet övgüye En Layik Yüce Kur'an In Sahibi,tüm Insanlarin Yerin Ve Göğün Yaraticisi Alemlerin Sahibi,peygamberlerin Müjdecisi Ve Tek Yardimcisi,seni Ne Kadar övsem De Hatta Kainat Tekrar Yok Olsa Ve Ben Bunu Tekrar Bir Araya Getirsem Bunu Senin Için Tekrar Yaptim Sana Hediye Etsem Yine Az Gelir.çünkü övgülerin En Güzeline Layik Olan Benim Gibi Aciz Yardima Sürekli Muhtaç Birinin övmesiyle Bu övgüye Layik Olur Mu?

Sen Ne Merhametlisin Sen O Kadar Merhametlisin Ki Seni Taniyanlarin Gönlünde Yer Oldun.kafirler Bile Dünyadan Nasibini Aldi.sen Böyle Merhametlisin Günahkarlarin Halen Umudusun.sen merhametlisin Cenneti Mü'minlere Hediye Ediyorsun.sen merhametlisin Annelerin Ayağinin Altina Cennet Koyuyorsun.sen Merhametlisin Peygamberlere şefaat Yetkisi Veriyorsun. Sen merhametlisin Insanlarin Kalbine Merhamet Koymuşsun.sen merhametlisin Işte Merhametli Olduğun Için Ben Rahman Ve Rahim Ismini Ayri Seviyorum.önce Dünyada Merhametini Esirgemedin şimdi Ise Senin Için Bir şeyler Yapamamama Rağmen öldükten Sonra Merhamet Ediyorsun.işte Merhametlisin.bana Kur'an Da Benden Korkun Demişsin Ama Bu Kadar Merhametli Olursan Ben Senden Nasil Korkarim Ki?tek Korkmadiğim Yönün Benim Için Her Zaman Merhametin Olacak.

Sevilen En Güzel Yaraticimiza Bu Aciz Kulun Haykirişlari

Merhametlisin Allah C.c Im

ebedi

New member
Allah Razi Olsun Kardeşim çok Güzel Yazmişin Dua Edelim Inşallah

CCCCCC

New member
Allah C.c. Sendende Razi Olsun Teşekkürler Sevimli Kardeş Sana Bir Müjde Vermek Isterim.burdaysan Yazayim.

ebedi

New member
Tabi Lütfen Buyurum Can Kardeşim

CCCCCC

New member
Her zaman insanlara zulüm dahi etseler sen yine onlara yumuşak huylu ol.Çünkü senin iyi biri olduğunu zannediyorum.Bu hadise inşALLAH NAİL olursunuz.Herkes bundan nasibini alır inşALLAH

İbni Mes'ud rivayet ediyor: Peygamberimiz şöyle buyurmuştur:

"Cehenneme haram olan veya Cehennem kendisine haram olan kimseyi size haber vereyim mi?

"Cehennem her yumuşak huylu, sakin ve kolaylık gösterenlere haram kılınır."

ebedi

New member
Allah C.c Senden Razi Olsun Kardeşim Hadis önerin Için çok Sağol. Inşallah Cehennem Haram Kilinmiştir Bizlere, Senin Gibi Can Kardeşlerime. Biz Rabbimize Kul Olmaya çalişiyoruz. Ben Değilim Iyi Olan Senin Gibi Can Kardeşlerimdir Iyi Olanlar.

Üst Alt