Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mavinin hırsızları

asikkulun

New member
Gözleri Karadeniz.Fırtınalı...Bazen suskun bir çocuk gibi dalgalı,bazen inadına kasırgalı.Ben alaboraları aşamayan sevdalı...Sen...Yine öylesine fısıltının çığlıkları...
Hırçın denizler gelir hep aklıma pazarları.Götürürler benden aşamadığım fırtınaları,devrilen isimsiz kayıkları.Güneşten yağmurlar yağar,yağmurlardan güneşler akar;ama götürürler karanlığımdaki gizli,alaca sevdaları.Sevemem karanlığımı götüren kasımları,ışığımı bana getiren karanlığı.Getirin onları,karanlığımdaki yıldızları acımasız gökyüzü hırsızları.Üzerime yansısın artık gökyüzünün görünmeyen küçük sokak lambaları.Onlar ağustos karında gezen kaybolmuş insanların gizli umutları...Kaçmayın gökyüzü hırsızları,çakılı bırakmayın bilinmezlerde dilek yıldızlarını.Dilek dileyebilmeyi dilemek,özlemleri özlemek getirecek dünyalara kaybolmuş insanları...
Ben okyanusun kızı...Çığlık çığlığa fısıltı.Şimdi kasırgalarım çalındı,rengimi veren gökyüzüm gelmezlere kaçırıldı.Gitmeyin!Kasırgalarımı,rengimi,mavilerim i geri verin gökyüzü hırsızları,sevdanın en aldanmışları...

Üst Alt