Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Masonlarin ayini

mhmt

New member
evet bu masonlar bela..ayinleride komik...reziller..

mhmt

New member
bi gazetede okumuştum. aklıama geldi paylaşıyım. ne derece doğrudur bilmiyorum..
yeni bakan olmuş bi zat ilk misafirini ağırlıyor odasında..sekreteri birinin geldiğini kendisiyle konuşmak istediğini söylüyor. adam odaya alınıyor ve konunun özel olduğunu yalnız konuşmak istediklerini söylüyor.arka odaya geçiyorlar.1-2dakika sonra çıkıyorlar ikiside kızgın.. sonradan gelen misafir"sen o koltukta fazla kalamasın artık"diyor. gidiyor... ilk miaifr olanları soruyor. bakan anlatıyor..GELEN ADAMIN; KABİNEDE SADECE 2 KİŞİNİN MASON OLMADIĞINI,BUNLARDAN BİRİNİNDE KENDİSİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. VE MASON OLMAK İSTEYİP İSTEMEDİĞİNİDE SORUYOR. BİZİM BAKAN HIŞIMLA"NE MÜNASEBET" DİYİP ADAMI KOVUYOR..
ERTESİ GÜNDEN İTİBAREN GAZETELERD BAKANLA İLGİLİ KARALAMA HABERLERİ AŞLIYOR.GENÇ KIZLARI TACİZ ETTİĞİ GİBİ HABERLER..VE BİZİM BAKAN İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALIYOR..
ne derece doğru bilmem.. ama doğruysa...?????

yýldýz

New member
bi gazetede okumuştum. aklıama geldi paylaşıyım. ne derece doğrudur bilmiyorum..
yeni bakan olmuş bi zat ilk misafirini ağırlıyor odasında..sekreteri birinin geldiğini kendisiyle konuşmak istediğini söylüyor. adam odaya alınıyor ve konunun özel olduğunu yalnız konuşmak istediklerini söylüyor.arka odaya geçiyorlar.1-2dakika sonra çıkıyorlar ikiside kızgın.. sonradan gelen misafir"sen o koltukta fazla kalamasın artık"diyor. gidiyor... ilk miaifr olanları soruyor. bakan anlatıyor..GELEN ADAMIN; KABİNEDE SADECE 2 KİŞİNİN MASON OLMADIĞINI,BUNLARDAN BİRİNİNDE KENDİSİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. VE MASON OLMAK İSTEYİP İSTEMEDİĞİNİDE SORUYOR. BİZİM BAKAN HIŞIMLA"NE MÜNASEBET" DİYİP ADAMI KOVUYOR..
ERTESİ GÜNDEN İTİBAREN GAZETELERD BAKANLA İLGİLİ KARALAMA HABERLERİ AŞLIYOR.GENÇ KIZLARI TACİZ ETTİĞİ GİBİ HABERLER..VE BİZİM BAKAN İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALIYOR..
ne derece doğru bilmem.. ama doğruysa...?????

Yahu kardeş bu haber tek değil ki tarihte. Şimdi bi araştırsan, bu masonların iç yüzünü araştıran veya kendilerinden olmayan ne kadar adam varsa iftira atmışlardır. Şimdi geriye sayfaları karıştırırsak kimlere iftira atılmış,
Harun Yahya, Ali İskender Mihr,.....
Arkadaş şimdi bu bakanın karalandığına nasıl inanılmaz. :rolleyes: . Demekki biryerleri karıştırırsan mutlaka başına bir iş geliyor. Bir roman vardı, rahmetli özal zamanında Türkiye' deki bölücü teşkilatlanmayı anlatıyordu. Aynen Sayın Harun Yahya gibi bir istihbarat yüzbaşı ülke içindeki örgütlenmeye el atıyordu ve sonuçta irtica kanunu çıkarak atılıyordu. Tabi ki başına gelenler kişinin imanını artırarak islama daha çok sarılmasına neden oluyordu. Bu hep benim aklıma bir soru getiriyor, "Bu kanunlar belli adamlar için mi çıkıyor? :D

mhmt

New member
Arkadaş şimdi bu bakanın karalandığına nasıl inanılmaz:D

inanmadığım gibi bi izlenim olmasın. aslında şaşırmadım da... normalde kaynaksız konuşmak yazmak istemem. şimdi birileri kaynak filan sorar bulamam o yüzden böle dedim...;) yanlış yapmışsam uyarın..

Bu hep benim aklıma bir soru getiriyor, "Bu kanunlar belli adamlar için mi çıkıyor? :D

evet kanunlar belli adamlar için çıkıyor ,belli ideolojiler için çıkıyor(SİYONİZM,HAÇLI ZİHNİYETİ)..halk için çıksa halkın istediği olur demi. mesela halkın ne kadarı türbanın yasaklanmasını istiyor..??

Üst Alt